Искам да стана стюардеса-има ли между нас такива

  • 39 632
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 176
Супер. Страхотно си го решила. Давай. Имаш много плюсове в твоя полза.
1. Детето ти, ще казва " мамо" на баба си.
2. твоята половинка, ще чука други.
3. Теб, ще те чукат пилоти и колеги.
4. няма да забогатееш
5. много русковано.
6. адски изморителна професия
  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 176
Да добавя, че не познавам стюардеса, която да не се е равела. Е, аз познавам само 4-5 момичета, но е факт, че са разведени.
Според мен семейството трябва да са заедно постоянно. Кой, ще създава семейният уют, ако те няма в къщи?
Всички тези професии според мен се упражняват преди женитба и децата.
Лично мнение.

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да добавя, че не познавам стюардеса, която да не се е равела. Е, аз познавам само 4-5 момичета, но е факт, че са разведени.
Според мен семейството трябва да са заедно постоянно. Кой, ще създава семейният уют, ако те няма в къщи?
Всички тези професии според мен се упражняват преди женитба и децата.
Лично мнение.
Споделям.
Стюардесата за която писах по-горе също е разведена (мъжът й е бил пилот).

# 48
  • Мнения: 2 220
Супер. Страхотно си го решила. Давай. Имаш много плюсове в твоя полза.
1. Детето ти, ще казва " мамо" на баба си.
2. твоята половинка, ще чука други.
3. Теб, ще те чукат пилоти и колеги.
4. няма да забогатееш
5. много русковано.
6. адски изморителна професия
  bouquet


Момичето вече писа, че се отказва. И за решението си описа доста от точките, споменати от теб.
Наистина, защо не четете всичко, преди да се включите в темата?

# 49
  • Мнения: 3 423
Аз пък искам да разбера какво толкова е разказал
бащата на авторката на темата, та тутакси е развенчал
идеите за стюардески живот. Чакам.
Щото, аз, като се надъхам да правя нещо, трудно може
някой да ме разубеди. Каквото и да ми разказва.

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
Но не знаеш какво е усещането да застанеш до един Ил86. Crazy Чувстваш се като мравчица. Или да се качиш на борда му(конфигурацията му е 350 човека). И само, като си представиш, че има и мн. по-големи.
А ти защо реши, че не съм заставала до Ил86 newsm78Или че не съм се качвала на самолет с конфигурация над 350 човека LaughingИнтересно си правиш изводите Thinking

И, да, няма лошо да те чука пилот, особено ако ти е съпруг Stuck Out Tongue Winking Eye За другите случаи не съм много сигурна Wink

# 51
  • Мнения: 3 569
От дете искам да стана стюард. Причините са ясни - пътувания, хотели, градове, държави и т.н. До момента нищо не съм предприел по въпроса.

# 52
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Но не знаеш какво е усещането да застанеш до един Ил86. Crazy Чувстваш се като мравчица. Или да се качиш на борда му(конфигурацията му е 350 човека). И само, като си представиш, че има и мн. по-големи.
А ти защо реши, че не съм заставала до Ил86 newsm78Или че не съм се качвала на самолет с конфигурация над 350 човека LaughingИнтересно си правиш изводите Thinking


Извинявай, ако не съм те разбрала. Просто говерех по принцип. Не мога да знам на какво си се качвала. Но не съм и помисляла, че със сигурност не си се качвала на самолет. Приела си го мн. буквалистично. Wink

Атова с пилота...всеки да си прави сам изводите. Grinning

# 53
  • Мнения: 5 370
Off topik-имам питане към ФАМ.
Какво е наземна стюардеса?
По темата-изпитвам ужасТ от самолети/полети и никога, даже и като дете, тази професия не ми е влизала в 'сметките".

# 54
  • Мнения: 4 176
Супер. Страхотно си го решила. Давай. Имаш много плюсове в твоя полза.
1. Детето ти, ще казва " мамо" на баба си.
2. твоята половинка, ще чука други.
3. Теб, ще те чукат пилоти и колеги.
4. няма да забогатееш
5. много русковано.
6. адски изморителна професия
  bouquet


Момичето вече писа, че се отказва. И за решението си описа доста от точките, споменати от теб.
Наистина, защо не четете всичко, преди да се включите в темата?
Еми по една незначителна причина. Имам едно 2 годишно, което не ми оставя много време. Дори и да го нямаше него не чета всички мнения. За мен е важно да прочета първото мнение и няколко след него. Все пак ме заинтригува авторката и самата тема, а не какво писала Пена и Цинка например.

# 55
  • Мнения: 4 176
Off topik-имам питане към ФАМ.
Какво е наземна стюардеса?
По темата-изпитвам ужасТ от самолети/полети и никога, даже и като дете, тази професия не ми е влизала в 'сметките".
Наземна стюардеса е тази, която не работи на самолета, а обслужва пътниците на летището преди да влязат в самолета- билети, багаж и тн.

# 56
  • Мнения: 5 370
Off topik-имам питане към ФАМ.
Какво е наземна стюардеса?
По темата-изпитвам ужасТ от самолети/полети и никога, даже и като дете, тази професия не ми е влизала в 'сметките".
Наземна стюардеса е тази, която не работи на самолета, а обслужва пътниците на летището преди да влязат в самолета- билети, багаж и тн.
Тенкю, Маме.

# 57
  • Мнения: 2 220

Еми по една незначителна причина. Имам едно 2 годишно, което не ми оставя много време. Дори и да го нямаше него не чета всички мнения. За мен е важно да прочета първото мнение и няколко след него. Все пак ме заинтригува авторката и самата тема, а не какво писала Пена и Цинка например.

Ясно, но мисълта ми беше, че по този начин мнението се обезсмисля. Все пак не се въртим в кръг, авторката отдавна е променила решението си и продължава напред.

# 58
  • Мнения: 4 176
Моля да бъда извинена.
Все пак можеше да помоли темата и да бъде заключена. Не може да се очаква да се четат страници, за да се види някъде м/у редовете, че е сменила намеренията си.
Все пак не вярвам да има човек, който чете всички мнеия ред по ред.
Аз наистина чета самата тема и 1-2 страници след това, защото  имам мнение по темата и хич не ме интересуват чуждитр мнения.
Все пак извинете.  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 713
И какво е разказал бащата? Стана ми интересно.

Общи условия

Активация на акаунт