Мами в Италия 17

  • 17 579
  • 274
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 425
Ааа,Лейди,ти си хванала късното затваряна на магазинитеWinkПриятно е...доста хора се събират,а събота са при нас на лунгомаретоSimple SmileПриятен е града ...не мога да се оплача...определено в провинциалното спокойствие намерих себе си Peace и хич не ми липсва мръсотия,трафик и напрежение  Crazy
Ние таз вечер сме на полпетоне(май съм ви споделяла рецептата)Simple Smile
Дани,защо не им разделиш играчките на прицесите и да си искат 'разрешение' да си ги пипат?!
За лицемерието...аз на тва първо се научих...ахахаха....внимавайте!!!

# 91
  • Мнения: 154
Кала,имаше трафик много мотори,много млади хора,но всичко отворено пълно-ей това ми хареса  Sunglasses Sunglasses Grinning  Да знаИш.че ти завиждам благородно-аз винаги съм мечтала да живея покрай морето и ей на все още не успявам да се добера до това ми желание  Wink Simple Smile Някой ден да се надяваме,може и да се купя къща на морето  Mr. Green Sunglasses

# 92
  • Мнения: 3 425
Ох,Лейди, не уточних под 'всичко отворено' ,че имах предвид магазините на виа гранде, а вторник до късно са отворени магазините на една друга улица в центъра...ох,не и знам името!
То май лятото във всеки град са отворени до късно!А събота беше бяла нощ!
Айде вика ме #Crazy

# 93
  • Мнения: 2 804
Кала , ми за това не съм се сетила макар че Самира знае кои играчки давам предимно на сестра и  и даже ми ги казва и показва , но това не значи че са да играе бебка според нея бебе само с въздуха може да си играе .
Леле сега се е качила върху колелото ми и по барабана на задната гума  като думка и пее направо ме убива много е изобретателна .
Та ние с Италина , ви питахме дали някоя от вас не се е прибирала през Гърция с кола ?
И при нас също снощи преваля но само направи още по-голям задух и нищо , а уж щяха да се понижат температурите !

# 94
  • Мнения: 2 804
Краси , аз само като пия кафе навън си слагам кафява захар струва ми се по вкусна кафето с нея , но в къщи използваме нормална .

Кала , а това не знаех че помага за всичко , снощи ми излязоха такива киселини че си направих захар , вода ,лимон и сода та 5 минути след това си бях добре за това определено знам че има ефект .

# 95
  • Мнения: 2 427
Не мога да се оправя с тоя багаж...вече съм луднала!!! smile3511
Калче в Калабрия!Магари Позитано cry!Ехх...
Дессита ресторанта в който се хранехме в Позитано се казва Сарачено д'оро.Като се върна от ваканцията ще ви разказвам каква свалка ми прави един бивш журналист-писател от 5 години,ама миналата с писанията си за мен направо изби рибата.Голям майтап тоя дядка...около 60 годишен и толкова хлътнал по мен ,че чак ма е срам от хората,кой знае как одумват и мен и Фло(особенно защотото съм българка).Беше написал дори един разказ за мен"Ла споза Булгара"мъжа ми ми го беше прочел по телефона,тъй като му беше пристигнал вестника в който го беше публикувал и нямаше търпение да ме избъзика.Добре че не е ревнив и го приема от към веселата страна!Аз докато го четеше само дето не паднах,дори мислех че не е истина а само се шегува .Докато не донесе весника у нас и не го прочетох със собствените си очи.Така с дъртите коцкари,ще видим сега тая година кат' ме види бременна каква ще му е реакцията newsm09.

# 96
  • Мнения: 6 167
Ще бъде с разбито сърДце!  Wink

Дани, незнам за сухоземен път до БГ. само летим ние... Wink Wink

Правя си програмата за София, чакат ме напрегнати дни.
Като почнем от НОИ, където трябва да се появя, както и КАТ, и свършим в книжарниците и кафенетата... Няма да ми е лесно.

Да ви кажа, с нетърпение чакам да изобретят телепортацията, че да се пренасяме по-спокойно. Багажи, планове, транспортни средства.. всичко може да се реши, ако си закачаме една ултра свръх звукова перка на гърба примерно и се пренасяме за секунди до мястото, на което отиваме.  Сега тия самолети, прекачвания, багажи... уф.


# 97
  • Мнения: 2 804
Ето по едно сладолед-че-мелбичка да се освежите в тая жега  .


Пък тебе Влади , те чакаме да разправяш и снимки да показваш !!!

# 98
  • Мнения: 1 100
Да ви кажа, с нетърпение чакам да изобретят телепортацията, че да се пренасяме по-спокойно. Багажи, планове, транспортни средства.. всичко може да се реши, ако си закачаме една ултра свръх звукова перка на гърба примерно и се пренасяме за секунди до мястото, на което отиваме.  Сега тия самолети, прекачвания, багажи... уф.

 Joy Joy Joy

Лени, Ще ме умориШ просто...Явно Стар Трек-а ти е бил в пове4е Grinning А ина4е идеята е супер, ма реализацията: ТЦ Crazy

Влади, колко време Ще по4ивате Sunglasses...Дерзай с багажа, има време до дове4ера Wink

# 99
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    Днес е мача за суперкупата наБългария между Левски и ЦСКА.Вълнува ли ви българския футбол?Само за статистиката-бройте ни и трите от Левски.Хайде наштеее!!!! Peace

# 100
  • Мнения: 764
СААААААААААААААААААААААМО ЛЕВСКИ!!!
Рагацце,права е Дессита,географската ширина е виновна.Моят мъж всичко сам прави,и чисти като реши\Друг е въпроса,че някои неща се отлагат с по седмица,две\
Тук в нашата болница бръснеха\Сега излизам,че ме викат

# 101
  • Мнения: 2 804
Аз не съм по футбола та няма да си изкажа мнението щото нямам токова .
По между другото майка ми е била на мач 2 дни преди да се родя пак между Левски и ЦСКА , та в тролея са я смачкали и в къщи е почнала да губи около-плодната вода и така си е предизвикала раждането ми в 8-мият месец .

# 102
  • Мнения: 6 167
Denise, нали знаеш какво е казал Хенри Форд " Ако слушах клиентите си щях да продавам по-бързи коне". Тоест, аз вярвам в момента, когато ще си сложа една перка и хоп (!)в София. Почти съм убедена, че това ще стане преди 100тната ми годишнина  Wink А ако сметна колко се промени живота през последните 20 години тая перка може да дойде и преди 80тата ми годишнина.. ( абе, много слънце днес ме пече Sunglasses).

Поръчката ми към бонпри е направена на 19 юли ( тоест минаха 11 дни)
Дано дойде утре или вдругиден да мога да си ги обуя в София, но се съмнявам.
както и да е, живота си тече и без тез чехли.

Направих лист с книги, които искам да си купя от България, искам да отида и до Триумф да видя дали нямат нещо за едрогърдести намаленко лятото.Спортни сутиени и такива.  Друго май не искам да купувам, а и ще съм с малък куфар ( хич не ми се мъкне багаж).

Даниелка, аз намерих червен пипер сладък.( бях забравила да ти кажа).

От ЦСКА и Левски мисля, виждате колко се интересувам...

 Hug

# 103
  • Мнения: 2 804
Радвам се ако съм ти била от полза до сега само аз съм се възползвала от вашите познания тук .

# 104
  • Мнения: 6 167
Дани, брех колко си скромна?
а фелафела, а кускуса?
еее, не помниш, ма аз помня, помня)))

Общи условия

Активация на акаунт