Моля ви, помогнете ми...

  • 2 341
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета, не издържах вече и направих моя тема...
    Много съм се отчаяла, още цял месец трябва да стоя в Париж а искам да се прибера за да си направя изследванията    Cry, знам, че много от вас ще ме упрекнат, че съм дошла тука а се чувствам така. Не мога да забравя това, че след операцията ми може и да не мога да забременея   newsm45 . След самата операция бях много зле психически, оправих се горе - долу след около година от нея, ( поне така си мислих ) но сега като знам, че може пак да имам някакъв проблем и онова чувство се връща отново- много съм избухлива, плача непрекъснато просто ей така, карам се с всички около себе си, избухвам без причина. Много се притеснявам а искам да си направя изследванията за да разбера дали изобщо си е заслужавало да изнервям хората около себе си

 Моля ви помогнете ми, имам нужда от вас  smile3518

# 1
  • Мнения: 1 701
Момиче, ти ми скъса сърцето с това, което прочетох. Не разбрах точно  притеснението ти, но усетих колко ти е тежко. Не знам с какво бих могла да ти помогна и да ти бъда полезна освен с това, с което ти ми помагаш. Ще мисля за теб като за близка приятелка и ще се надявам всичко при теб да е наред. smile3525

# 2
  • Мнения: 4 806
Мегита, хайде сега - какви сълзи, какви нерви ... намираш се на прекрасно място, лято е, млада си, имаш надежди за нещата, които те очакват. Един месец ще мине, като перце при повей. Изобщо не се ядосвай. Няма за какво. Още повече, че това е само вероятност, а не диагноза.
Горе главата, с нищо няма да си си полезна, ако се тръшкаш така. Само после ще съжаляваш за пропуснатия месец на хубаво място. Топла прегръдка и най-добри пожелания.

# 3
  • Мнения: 219
Ей , не се отчайвай !! Винаги има за какво да се  живее!!! мисли позитивно много помага. Никога не се знае какво ново и хубаво нещо те очаква!!
Стискам палци всичко при теб да се оправи!! newsm51 newsm10 newsm10

# 4
  • Мнения: 529
Мегита, първо се успокой, престани да четеш из форума и по-точно в проблемното, защото това само те стресира. На този етап ти нямаш установен проблем, доколкото разбрах, си преживяла операция на яйчника заради киста, но има много момичета на които се е случвало, и са забременявали без проблем. Дай боже и при теб така да стане. Но не си приписвай проблеми и диагнози, за които четеш из форумите, защото само се тормозиш.
 NaughtyЕто ти да си четеш плана за забременяване, както и други полезни съвети
Радвай се на мъжа си както са ти казали другите момичета, намери си занимание за да не мислиш за глупости.... Stop
Всичко ще се нареди, ако го даваш по-спокойно.  Grinning

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря ви момичета за подкрепата, наистина много ми помагате и съм доста по спокойна.
 Надявам се да се съвзема и като се прибера да направя необходимото а дай боже да не се и налага ако сме направили нещо хубаво тука
 Прегръщам ви силно и ви благодаря отново  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз пък така си мечтая за Париж! Simple Smile
За мен Айфеловата кула е като някаква мечта неосъществима. Не знам защо, но си мисля за този град като за нещо неземно, нещо, което не е от моя свят, нещо като сън, като приказка! Simple Smile
Не знам защо, но ако някога попадна там дори за миг сигурно дъх няма да мога да си поема от вълнение и ще плача от щастие. Наслади се на мечтата ми Мегита! Simple Smile Моля те от сърце! Simple Smile

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Я горе главата!
Успокой се и мисли позитивно- така времето ще мине бързо, колко е един месец  Wink С положителна нагласа към проблемите, ги решаваш наполовина!  Hug

# 8
  • Мнения: 7 716
Хич не ме вълнува Айфеловата кула, искам бебе!
Megita, целувки и прегръдки!

# 9
  • Мнения: 3 376
Мегита, знам как се чувстваш, и аз съм била в твоето положение! Hug Но вярвам, че и на нашата улица ще изгрее слънце. Според мен ще се почувстваш по-добре ако веднага щом се върнеш в българия се насочиш към специалист по стерилитет, за да провери има ли или не последствия след операцията. Аз чаках доста дълго време преди на го направя и сега разбирам, че е било грешка. 2 години се лутах по обикновени гинеколози, които ме уверяваха, че въпреки тежката операция няма нужда от по-ранни изследвания. Не мисля, че истински специалист по стерилитет би казал подобно нещо. Риск от последствия наистина има (дай Боже при теб да няма) и е добре да знаеш реалното си състояние от рано, вместо да се тормозиш дълго време. Веднъж като усетиш нещата в свои ръце, ще се почувстваш по-добре, ще видиш  Hug

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета наистина ви благодаря за вниманието и съчувствието което показване към мен,
wish мила ако влезеш в профила ми ще видиш, че съм сложила сайт със снимки от Париж обещавам ти да направя още много и следващите ще са утре специално за теб  Hug
 Lali определено знаеш как се чувствам и ти благодаря.   bouquet
 Гризката и аз така смятам, че е най- добре от рано да разбера ако имам проблем за да можем да се опитаме да го разрешим
 Момичета още нещо ново покрай мен, тази вечер зълва ми ( тя е лекар тук в Париж ) най- сетне успя да ми види ехо-графите и най- вече последния, оказа се, че съм с обърната матка, знам, че има много изписано по въпроса но ако може накратко да ме посъветвате  Embarassed  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 120
Цитат
Хич не ме вълнува Айфеловата кула, искам бебе!

И аз съм на такова мнение. Но Мегита щом си в Париж-радвай му се.
Прекрасен град е, на мечтите, музиката, поезията, която можеш да намериш в малките закътани улички из парижките кафенета.

Виждаш ли нещата около теб се изясняват, а с обърната матка се забременява, но в друга поза, момиче. Wink Hug

# 12
  • Мнения: 65
Мегита. Обичам го този град. Преди 2 години точно по това време се срещнахме с мъжа ми в Париж. Той идваше от Ирландия, аз от България. Бяхме 3 дни и после се върнахме в България. Аз имам 2 спонтанни аборта и бях разделена 2 години и 3 месеца от мъжа ми. Сега съм бременна и ми се ходи някъде в отпуска, но не смея. Погледни го така - 1 месец е малко. Поне си изживей пълноценно престоя. И пий едно кафе на Шанс Елизе от наше име.

# 13
  • Мнения: 218
Мегита, кураж мила! Недей така, остави назад тези черни мисли дето са те налегнали! А аааааааааааааааааааааааааааааа и докато си в Париж,искам да ти създам малко работа приятна разбира се. Искам да отидеш на Айфеловата кула, от едната страна има асансьор специално за ресторант Жул Верн, та искам да провериш дали евентуално нямат маса за двама за 1 октомври , разбира се за 2 души и по възможност до прозорците. Имаме годишнина от сватбата и искам да изненадам моя. Прегръщам те силно!

# 14
  • Мнения: 166
Миличко не се притеснявай, не си внушавай лоши неща. Дигни гордо глава и се радвай на живота. Почини си докато си там. А като се върнеш отиди на лекар. Дано всичко бъде наред newsm10 . Ние сме с теб   love001 . Една топла прегръдка  Hug И не губи надежда

# 15
  • Мнения: 877
Успех! Мисля, че трябва да се успокоиш и примерно да отидеш на спорт, йога или нещо забавно. Не мисли нон стоп за бебе, то ще дойде когато си в хармония със себе си. Всичко най от мен!

# 16
  • Мнения: 2 123
За обърнатата матка - не е проблем. След секс, обаче, полежавай повечко по корем, а не по гръб. /да знаеш, че полежаването поне 1 час, а ако можеш и цяла нощ, е много важно!!!!!!/
Относно Франция - и аз те разбирам, но я си представи, че бебешорът ти иска да бъде заченат точно там? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 716
Може да иска, ама мъжът и е тук Laughing

# 18
  • Мнения: 200
Мегита мила, недей да си мислиш лоши неща.  Hug  Един месец минава бързо. Наслаждавай се на този прекрасен град докато си там, а като се върнеш ще отидеш на лекар да си направиш необходимите изследвания и нещата ще се изяснят. Аз ти стискам палци и се надявам да нямаш никакъв проблем.   bouquet  Hug 
А при обърната матка съм чула, че позата при бебеправене трябва да е "задна прашка", защото шансът спермитата да стигнат до яйцеклетката бил по-голям.

# 19
  • Мнения: 264
Megita, горе главата и не се предавай Hug.Един месец много бързо ще мине Simple Smile.Мисли за хубави неща,прави това което ти досавя удоволствие и не се депресирай излишно  bouquet.Кураж мило момиче Hug

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 351
Олеле, благодаря ви за вниманието наистина ме развълнувахте с вниманието към мен  Cry  bouquet Hug
 
 Lali   Laughing аха ама за мое щастие утре вечер си идва при мен и ще си го гушкам цялааааааа вечер  Embarassed  Laughing
 
 irinii благодаря за съвета аз и без това мога да спа само по- корем и докато не знаех, че съм с обърната ми беше много трудно понеже спах по- гръб  Laughing  Wink

 tsvetentse мила ще се опитам но не знам кога ще стане точно понеже вчера бяхме на кулата и чак вечерта прочетох за молбата ти а ако искаш мога и да се опитам да запазя местенца ако има  Wink Hug

 Дара не мога да живея без Теб  Laughing Embarassed  bouquet

 patriciana снимка
 ето и обещаното кафенце но извинявам се, че изглеждам така но беше неописуема жега и вече бях много уморена   Laughing

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 01:29 от Megita

# 21
  • Мнения: 7 716
Megita, е, вече нямаш право да се оплакваш! Laughing

# 22
  • Мнения: 560
Леле, Мегитче, изкара ми акъла с това "Моля, помогнете ми..." Направо ми се изправи косата Crazy И си викам: сега, някой френски ергенин да не би да я закача нашта мома Mr. Green
Майтап Mr. Green Heart Eyes
Сега сериозно: Да не съм те чула, че си отчаяна, депресирана и така нататък Stop Naughty Обърната матка имат много жени, добре, че си го разбрала, за да вземеш мерки Hug Не е нищо страшно, пък и мъжете доста обичат "задната прашка" Embarassed Rolling Eyes Поне моя, де Embarassed Направо си умира да се покатери там, където не му е работата Embarassed Crazy Едвам го навивам на стандартната поза и вече ми е много трудно Crazy Така че, според мен мъжленцето ти ще се изкефи Embarassed Laughing Тамън ще си разнообразите сексуалния живот Mr. Green
И нали помниш какво ти казах преди да заминеш - френско бебе ще е  Laughing Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 120
В тона на шегата и аз бих предпочела да съм с обърната матка, защото само в обратната поза ми е добре. Мегита действайте душко. Hug

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
Хи- Хи на мен това ми е любимата поза Embarassed
От тази вечер започваме да действаме  Hug

# 25
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Megita, мойто майче като рабременяла и тогава разбрала,  че е с обърната матка, а пък брат ми даже ги изненадал защото не се и старели да го правят.........и хоп не щеш ли там бил......а докторите само как я плашели, че след мене може и да не забременее вече .......

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita, мойто майче като рабременяла и тогава разбрала,  че е с обърната матка, а пък брат ми даже ги изненадал защото не се и старели да го правят.........и хоп не щеш ли там бил......а докторите само как я плашели, че след мене може и да не забременее вече .......

 по принцип е така, в миналото хората не са знаели такива подробности но са били спокойни и са забременявали  Laughing   А аз, ще си изскубя косите от притеснение и всичко това от прекалено много информация ама е нормално все пак живеем в 21-ви век и живота е такъв
 Благодаря ти за това което ми написа, наистина ми стана приятно  Hug  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 57
Ами аз рядко пиша, но по тая тема се почувствах в свои води Wink Мегита, не разбрах за каква точно операция става въпрос, но ако се касае за киста на яйчника в комбинация с обърната матка - значи ми се е случвало Simple Smile На 16 годишна възраст ми откриха 8 см киста на единия яйчник, оказа се че той е увреден и се наложи да бъде отстранен. Тогава стана ясно, че съм с обърната матка...по не знам каква си ос...Тогава още не се замислях сериозно за деца, последици и т.н. По-късно, когато реших че искам бебе и това не се получи няколко месеца моята гинеколожка ми каза :"Моето момиче, на този етап това няма как да стане, с един яйчник, в който има кисти, срастване на тръбата и обърната матка..." Обаче после се оказа, че вече съм била бременна...имам две големи деца и всичко е наред Simple Smile Така че, споко и успех!

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 351
benedenia мила и аз съм с подобна операция но моята съм се отървала само с отстраняване на половината яйчник а другия ми е здрав, от зълва ми разбрах, че не е възможно да имам кости от един и същ вид на двата яйчника. Лекувах се 1 г и 6 месеца с противозачатъчни и сега съм наред с кистите но не знам как съм със срастванията и запушванията на тръбите и когато се прибера след 20 дена в Бг ще разбера всичко  Hug
 А сега съм много по-добре понеже мъжленцето ми вече е при мен и съм много щастлива и не мога са се отделя от него...   bouquet Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 57
Еее, ми значи няма какво повече да те мисли човек:)))))) щом като е при тебе   bouquet Това за различните кисти го чувам за пръв път...абе дано няма никакви, че аман....аз съм специалист...всяка година правя по няколко в единствения си яйчник:))) Стискам палци всичко да е наред като се прибереш:)))

# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
Много ви благодаря момичета за подкрепата, помогнахте ми в много тежък за мен момент но тази седмица се прибираме в Бг за да си починем малко и там и след това да си направя изследванията. За този месец пак нищо не е станали, почти съм 100 % сигурна в това ама нищо май взех да свиквам и така се чувствам по добре. Наистина след това което ми написахте ми помогнахте много и съм ви безкрайно благодарна
 А сега искам да помоля Модераторите да заключат темата защото е много подтискаща и мисля, че въпроса се изчерпа максимално  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт