а колата ви?

  • 3 982
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Хехе, Никол, как карате с тая монтанска регистрация в София. не ви ли спират редовно Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 46 558
Хехе, Никол, как карате с тая монтанска регистрация в София. не ви ли спират редовно Twisted Evil

Не, вече 3 години се каним да я сменим  Joy спирали са ни само 2 пъти, но като видят дете, сложено в столче за кола и майка на задната седалка с колан, правят ето такава физионония  Shocked и ни пускат с пожелание за приятен ден  Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 6 155
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

Еее, наш`та пък е с  тъмни прозорци ppp

# 18
  • Мнения: 6 039
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.

# 19
  • Мнения: 2 768
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.




В третата колона, ред 2-ри четвъртата от ляво на дясно е паркирана 20,6 градуса по в ляво  Whistling

# 20
  • Мнения: 6 039
нарочно. Тя е за понеделник, затова. Да знам от коя да започна.

# 21
  • Мнения: 1 202
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.


Ех Маленна а може ли някоя да метнеш към Пловдив за моята бедна душица ? Joy Joy

# 22
  • Мнения: 6 039
Вървят по 3 от цвят.
бяло синьо червено

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Малена, размя ме от сърце. Laughing

Нашата е сива пък. Crossing Arms А и голяма, за да не мога да я карам аз, а само мъжото. Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние пък имаме две. На скъпия е сив металик, а моята е бяла.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И ние имаме две. И двете сиви. Затова едната е малка, а другата голяма - да си ги разлечаваме Joy


Редакция:
Срам Embarassed. Моля разлЕчаваме да се чете като разлИчаваме Embarassed

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 13:27 от ДЕ ВАня

# 26
  • Мнения: 6 472
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нашата е трошка............ Wink

GOLF

# 28
  • Мнения: 6 167
Аз карам колата на Джеймс Бонд от следващта серия Joy Joy Joy
тоест, Фиат Панда !много ми е интересно къде си е монтирал джвъчките в таз колица!

# 29
  • Мнения: 817
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

 Joy Joy Joy
Е тва , ако не е надудвка! 5 коли ,не те е срам , на фона на мизерията в БГ #Crazy hahaha
Леле Malena, голямо паркиране е паднало............. аз да дойда при теб на уроци малко и бездруго другата седимца ще се подвизавам във Варненския край Laughing

Общи условия

Активация на акаунт