а колата ви?

  • 3 972
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
има теми за климатици,за дограми,телефони и др,а за колите не видях-е я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)
Ние сме с голф 3,а вие?

# 1
  • Мнения: 46 526
Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0

# 2
  • Мнения: 603
Това е темата, но стана голям скандал, по-добре да не започва пак  Tired
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92162.0
Благодаря ти,извинявам се-явно не съм търсила,както трябва Sick,ако може тогава нека я заключат модераторите

# 3
  • Мнения: 5 539
я да видим кои коли са на почит(по-късно,ако има интерес може и анкета да пусна)

На почит в момента ми е Audi Q7, а пък се возя на Форд Ескорт. Егати разминаването Mr. Green

# 4
ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...

# 5
  • Мнения: 6 472
Ти що не вземеш да се регистрираш и да не пишеш анонимно, а? На мен такива изказвания от нерегистрирани ми звучат доста комплексарски Grinning

# 6
# 7
  • Мнения: 8 505
Синя ни е колата Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 472

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 472
Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!

# 11
  • Мнения: 521
ia da popitam sega kakto sum na miasto... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite????
vsichko tova e tolkova smeshno, che niamam dumi.. nai-malkoto edin chovek, koito jivee v tova ejednevie koeto vie "pokazvate" njama da se hvali na liavbo i na diasno.. tipichni kompleksi sa bednia narod...

Леле колко си права, която и да си!   Беше започнало да ми се повръща Sick вече от хвалбите (комплексите) на някои персони! Баси простотията!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ти са кво съ опитваш да докажеш, а?! Ееееее аман от избиване на комплекси у тоя форум! С две колела била, пък аз имам една дето изобщо нема колела, аре сега да те видим!

оки де, ела ми виж тогаз бричката, дето няма скоростна кутишка, волан и педали  Laughing

# 13
  • Мнения: 46 526
... sashto samo se nadlugvate koi kakva kola ima, koi kakva kushta ima i t.n...tuk li vi e miastoto da si izbivate kompleksite???? ...

Какво значи да се надлъгваме и към кой е насочен въпроса ти newsm78
Ако не вярваш, че това е нашата кола, заповядай да те повозим  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 768
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

Аз пък имам автобус!  bowuu Ако не вярвате питайте 1-2 съфорумки дет ги водя на плаж! оф, олекна ми, що комплекси избих.......

# 15
  • Мнения: 7 837
Хехе, Никол, как карате с тая монтанска регистрация в София. не ви ли спират редовно Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 46 526
Хехе, Никол, как карате с тая монтанска регистрация в София. не ви ли спират редовно Twisted Evil

Не, вече 3 години се каним да я сменим  Joy спирали са ни само 2 пъти, но като видят дете, сложено в столче за кола и майка на задната седалка с колан, правят ето такава физионония  Shocked и ни пускат с пожелание за приятен ден  Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 6 155
Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

НЕ вървите..., моята е с 2 колела  Mr. Green

Еее, наш`та пък е с  тъмни прозорци ppp

# 18
  • Мнения: 6 039
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.

# 19
  • Мнения: 2 768
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.




В третата колона, ред 2-ри четвъртата от ляво на дясно е паркирана 20,6 градуса по в ляво  Whistling

# 20
  • Мнения: 6 039
нарочно. Тя е за понеделник, затова. Да знам от коя да започна.

# 21
  • Мнения: 1 202
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.


Ех Маленна а може ли някоя да метнеш към Пловдив за моята бедна душица ? Joy Joy

# 22
  • Мнения: 6 039
Вървят по 3 от цвят.
бяло синьо червено

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Малена, размя ме от сърце. Laughing

Нашата е сива пък. Crossing Arms А и голяма, за да не мога да я карам аз, а само мъжото. Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние пък имаме две. На скъпия е сив металик, а моята е бяла.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И ние имаме две. И двете сиви. Затова едната е малка, а другата голяма - да си ги разлечаваме Joy


Редакция:
Срам Embarassed. Моля разлЕчаваме да се чете като разлИчаваме Embarassed

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 13:27 от ДЕ ВАня

# 26
  • Мнения: 6 472
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нашата е трошка............ Wink

GOLF

# 28
  • Мнения: 6 167
Аз карам колата на Джеймс Бонд от следващта серия Joy Joy Joy
тоест, Фиат Панда !много ми е интересно къде си е монтирал джвъчките в таз колица!

# 29
  • Мнения: 817
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

 Joy Joy Joy
Е тва , ако не е надудвка! 5 коли ,не те е срам , на фона на мизерията в БГ #Crazy hahaha
Леле Malena, голямо паркиране е паднало............. аз да дойда при теб на уроци малко и бездруго другата седимца ще се подвизавам във Варненския край Laughing

# 30
  • Мнения: 6 619
Ситроен С3

# 31
  • Мнения: 6 039
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

 Joy Joy Joy
Е тва , ако не е надудвка! 5 коли ,не те е срам , на фона на мизерията в БГ #Crazy hahaha
Леле Malena, голямо паркиране е паднало............. аз да дойда при теб на уроци малко и бездруго другата седимца ще се подвизавам във Варненския край Laughing


еххх, стопли се времето и всички във Варна. А прес тежката зима, никой не иска да препари.
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.

# 32
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
моята е фолксваген поло, ама имам снимка само като я ударих  Crazy та няма да ви я показвам
а !...зелена е  Laughing

# 33
  • Мнения: 817
еххх, стопли се времето и всички във Варна. А прес тежката зима, никой не иска да препари.
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.


Е ,тва е добра оферта Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Рено Меган с две врати,но тогава като я взимахме не съобразихме някои неща,та сега ни е тясна Rolling Eyes

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сега да не кажете, че избивам комплекси, но...ето го моят автопарк. Имам и други, но... да не ми завидите прекалено.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ние нашата я продадохме - беше черна, сега сме заложили на бяла, но още се колебаем за марката !

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За Леля Ог :
Ако си мислиш, че трошките ти имат шанс - дай да се премерим Joy

# 38
  • Мнения: 1 451
Имах Фиат Пунто, ама го продадох. Следващата ще е тази:

# 39
  • Мнения: 2 768

Е, пукайте се! Това е любимия с неговата лимузина!

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За Леля Ог :
Ако си мислиш, че трошките ти имат шанс - дай да се премерим Joy

......

Щом пък ще си ги мерим.....

# 41
  • Мнения: 2 673

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

 Joy нашата пък е черна  Wink

# 42
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Аз пък имам две smile3533. И това е съвсем сериозно вече - един сценик- зелен металик и още едно рено - ама е клио - бяло. Ненагледният замина за Испания и сега аз трябва да покарвам и двете по малко. А иначе моичката колица - ха познайте коя е? БРАВООО - клиото Joy

# 43
  • Мнения: 522
Айде аз няма да казвам, че ще съм една от комплексарките.....

# 44
  • Мнения: 888
Ние сме с Голф 2, ама си го обичкам и всеки ден си го уважавам  Joy!Върши ми работа! Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 2 000
Нашата е Форд Орион.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Щом пък ще си ги мерим.....

Предавам се, пИчелиш Joy

# 47
  • Мнения: 1 629
Извинявам се много, ама колите вече не са на мода. Аз се придвижвам с това на градско
, а на дълъг път

# 48
  • Мнения: 4 195
Малена, размя ме от сърце. Laughing

Нашата е сива пък. Crossing Arms А и голяма, за да не мога да я карам аз, а само мъжото. Mr. Green
хахаххаха а защо така между другото не спомена, че дори колата да е по-малка ти още нямаш книжка любима моя незаменима - споко бе коте аз нали те возяя, или моята кола не ти харесва, а? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
desislava` аз пък обичма да гледам на "комплексарки" колите - тайно се надявам и аз някой ден да стана такава Laughing - показвай я бързо, нека злобите завиждат а ние да и се изкефим и да помечтаем, пък като дойдем в Димитровград мислиш ли че ще ти се размине возията, а? Wink

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хихихи, Мюриель, преди малко си говорихме с едни приятели, че техен познат си купил Порше Кайен. Човекът не е доволен - еми до Варна му изгорило бензин за 1000лв. Да си беше купил хеликоптер, по евтин ще му ляга пътя. И няколко пъти по-бърз Joy

# 50
  • Мнения: 4 195
Хихихи, Мюриель, преди малко си говорихме с едни приятели, че техен познат си купил Порше Кайен. Човекът не е доволен - еми до Варна му изгорило бензин за 1000лв. Да си беше купил хеликоптер, по евтин ще му ляга пътя. И няколко пъти по-бърз Joy
ДЕ ВАня горкия човек Crazy, как ли е намерил 1000 лв, сигурно си е дал последните за Поршето, горкия, как ми се вози и на мен на такава кола................искай му я някой ден да се повозим по женски искаш ли Wink Grinning Party

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Криска.....
 А ти защо ме портиш? Те хората не знаят , че ме скъсаха и не мога да си взема книжката. Blush

А иначе...разбира се, че ми харесва да ме возиш, ама напоследък не ти остава време.  Tired

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:14 от Иренка

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ВАня горкия човек Crazy, как ли е намерил 1000 лв, сигурно си е дал последните за Поршето, горкия, как ми се вози и на мен на такава кола................искай му я някой ден да се повозим по женски искаш ли Wink Grinning Party

Ние се смеем, ама и техния живот не е лек Mr. Green
Бях свидетел как едно Ламборджини не може да влезе в сервиз, защото ограничителите на канала са високи и ще му потрошат карантиите. Горките хорица Joy
Този с Поршето нИ го познавам, ама ако искаш, ще те повозя на показанато от мен по-горе произведение на автомобилната макси промишленост Joy

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:55 от ДЕ ВАня

# 53
  • Мнения: 4 195
ДЕ ВАня ти не си поплюваш - най- скъпия камион в света Crazy Crazyи на света има само една жена, която кара такъв, ама като я даваха по тв-то не си приличахте, но може с перука да си била и за това да не съм те познала - приемам - ще ме возиш, а аз ще си пия биричка и ще си виря краката на таблото hahaha hahaha

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
К`во табло, беее. Аз го управлявам с мисъл.  Joy

# 55
  • Мнения: 4 195
К`во табло, беее. Аз го управлявам с мисъл.  Joy
значи по тв-то са излъгали като казаха - "Жената поглед" Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 3 457
Айде аз няма да казвам, че ще съм една от комплексарките.....
е то тъй става като се женим с теб за батковци Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 140
Ето я и "нашата красавица" :

# 58
  • Мнения: 2 495

Това е нашата "хубавица", само че е син металик Laughing

# 59
  • Мнения: 4 202
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.

Malenna, в петък пристигам във Варна, може ли от сега да си запиша час, че явно доста желаещи за обучение ще има   Wink
На мен нова кола не ми требе, ама от умения за паркиране имам крещяща нужда   Mr. Green

# 60
  • Мнения: 1 284
ровър пък е нашта

# 61
  • Мнения: 5 647

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

Моята пък е лилава.  smile3534

А сега няма ли да са намери някой да пусне тема от типа:
Дайте си номерата на банковите сметки
Къде си държите парите?
и т.н.

# 62
  • Мнения: 3 457
Малена ,аз се нареждам за колата Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 673
А сега няма ли да са намери някой да пусне тема от типа:
Дайте си номерата на банковите сметки
Къде си държите парите?


ей тогава ще стане интересно smile3508

# 64
  • Мнения: 949
MB 200 CDI-2002г,сребрист металик

# 65
  • Мнения: 8 505
Къде си държите парите?

Такава май имаше newsm78...или подобна...

# 66
  • Мнения: 2 673
Къде си държите парите?

Такава май имаше newsm78...или подобна...

Ай, стига бе! тва ще е връхТЪ  Joy

# 67
  • Мнения: 8 505
Може и да греша,но не зная защо съм почти сигурна,че имаше нещо подобно.
Иначе търсих,но нищо не изкочи.

# 68
  • Мнения: 2 673
Може и да греша,но не зная защо съм почти сигурна,че имаше нещо подобно.
Иначе търсих,но нищо не изкочи.

може да е изтрита, все пак...кой знае какво пише там Joy

# 69
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние пък с моят мъж нямаме кола.Имаме си два скутера и си движим с тях.Лятото разбира се.Зимата ... градски транспорт ....
Ама моторчетата са много готини smile3534
Даже и синът ни много им се кефи newsm44 и като излизаме навън, първо отива да провери моторите тук ли са. motor

# 70
  • Мнения: 1 671
Аз съм с Опел Корса (лилава Laughing), а мъжо е с Фолксваген Пасат (много рядко се случва, ама и аз понякога намазвам да го покарам).

# 71
  • Мнения: 1 193
Ние сме фенове на японските, аз съм с черна Хонда сивик, мъжа с Мазда кседос  Embarassed

# 72
Ти що не вземеш да се регистрираш и да не пишеш анонимно, а? На мен такива изказвания от нерегистрирани ми звучат доста комплексарски Grinning

Не, вие сте комплексарите, които все сте много компетентни.. и какво ще спечелиш като се регистрира.. какво ??? ще я опознаеш по-добре ли... много глупаво честно.. просто престанете да коментирате кой какъв е защо не е регистриран....пък като няма какво да кажеш по-добре си замълчи. Е гати ..направо сте ми писнали... Ти не си тази, или модераторите също, които ще казват кой има и кой няма право да пише. Всеки ще пише както си иска.. Комунизма си замина отдавна, сега живеем в демокрация, което означава свобода до определени граници..
Или сега дори предполагам, ще се появи поредния модератор, който ще сподели всичко  , въпреки че няма право, да издава каквато и да е информациа за потребителя,но като са ви такива форумите аматьорски ще продължава всичко да е на горе с краката.
Не искам никой да обиждам , просто това е моето мнение.

# 73
  • Мнения: 817
Няма нужда да се регистрираш ,за да ти кажа ,че имаш проблем с овладяване на агресията #Crazy
Не мога да разбера какво против Лулото извади ,че ще и вадиш цитати от преди година и ще хулиш наред модератори ,форумци Rolling Eyes
Явно имаш пролем с нервите.И тъй като ти казваш ,че всеки може да си пише каквото иска ,очаквам да не са нахвърляш да ме ядеш сега , ами да се съобразиш с твоето становище и съответно с моето мнение Laughing

# 74
Няма нужда да се регистрираш ,за да ти кажа ,че имаш проблем с овладяване на агресията #Crazy
Не мога да разбера какво против Лулото извади ,че ще и вадиш цитати от преди година и ще хулиш наред модератори ,форумци Rolling Eyes
Явно имаш пролем с нервите.И тъй като ти казваш ,че всеки може да си пише каквото иска ,очаквам да не са нахвърляш да ме ядеш сега , ами да се съобразиш с твоето становище и съответно с моето мнение Laughing

Ами ако беше малко по... щеше сама да убедиш, че цитатът тя самата си го е извадила. Аз време за търсене на глупости нямам  Wink.
Моите нерви са си добре, просто се дразня от поредните изказвания... А теб няма какво да нападам, чак толкова ниско не съм паднала все пак. Аз пиша, това, което мисля и оттам на татък не ме интересува кой какво ще пише за мен.

# 75
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Няма нужда да се регистрираш ,за да ти кажа ,че имаш проблем с овладяване на агресията #Crazy
Не мога да разбера какво против Лулото извади ,че ще и вадиш цитати от преди година и ще хулиш наред модератори ,форумци Rolling Eyes
Явно имаш пролем с нервите.И тъй като ти казваш ,че всеки може да си пише каквото иска ,очаквам да не са нахвърляш да ме ядеш сега , ами да се съобразиш с твоето становище и съответно с моето мнение Laughing

Ами ако беше малко по... щеше сама да убедиш, че цитатът тя самата си го е извадила. Аз време за търсене на глупости нямам  Wink.
Моите нерви са си добре, просто се дразня от поредните изказвания... А теб няма какво да нападам, чак толкова ниско не съм паднала все пак. Аз пиша, това, което мисля и оттам на татък не ме интересува кой какво ще пише за мен.

Я не спамете, а се изкажете по темата все пак  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 817
Явно наистина съм малко.......... и не мога да разбера как Лулуто си е копнала мнението в твоя пост newsm78

# 77
  • Мнения: 817


Я не спамете, а се изкажете по темата все пак  Mr. Green

Да бе то човек смее ли да си каже ,то после ,ако не е комплексар ще е надут Mr. Green

# 78
Явно наистина съм малко.......... и не мога да разбера как Лулуто си е копнала мнението в твоя пост newsm78
Абе жена отиди на 1-ва страница и прочети 6-то мнение... това е нейното, което тя е написала от преди година.Аз иначе няма откъде да и го изкопая... чак толкова трудно за разбиране не е, колкото ти си мислиш Wink

# 79
  • Мнения: 817
Аз това идеално си го разирам , ама явно ти не разбираш ,какво ме учуди мене.
Учуди ме факта ,че си изровла тема от преди година ,от незнам си коя страница сигурно е била и сега си я изкарала на първа страница.Чудя се какво толкова те е подразнило ,че зачекваш на ново толкова стари теми.Е ,това не е нормално според мен #Crazy
А и помисли над значението на думата "цитат".След като твърдиш ,че нищо не цитираш ,какво прави мнението на лулуто в твоя пост.Ако не е цитат ми обясни какво е .................. .И айде мооляти се ,да не се обиждаме на умствен капацитет,защото за забавеното мислене имам други определения и това са болестни състояния Rolling Eyes

# 80
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Емилия77  бих искала да Ви попитам, като е пълно с комплексари тук,модератори, които не си знаят работата и форуми с безсмислено съдържание, Вие защо сте тук?
Аз съм регистрирана от скоро, харесва ми да разговарям с други хора и да споделям идеите си, както и да получавам друга информация.Явно Вашата идея да сте тук е друга.Бихте ли споделили каква?
Не съм чела всичко, което сте писала, но и това, което прочетох е достатъчно, за да разбера, че ни презирате - тези, които сме тук.А Вие защо общувате с ограничени хора, като нас след като сте толкова напред с материала, по въпросите, които си разискваме тук?
Без лоши чувства.
Лек и успешен ден на всички!

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Време е май пак мъжете да започнем да показваме Mr. Green
 П.С. Не си спомням предния път коя тема беше първа, но показвахме и колите, и мъжете.... Laughing
 Малена, а с тези коли се замислих за филма "Трите цвята: бяло, синьо, червено".  Трябва да го гледам пак...виж какви асоциации могат да се предизвикат с такива теми Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 3 679
И моЙта Twisted Evil

# 83
  • Мнения: 1 492
Kак да ви кажа каква е колата ни newsm78
Ние нямаме само една.
Ето това са нашите коли и всички аз съм ги паркирала.




В третата колона, ред 2-ри четвъртата от ляво на дясно е паркирана 20,6 градуса по в ляво  Whistling

Уф, ужасни сте и двете, значи  Crossing Arms. До сега търсих коя кола е паркирана накриво ooooh!

# 84
  • Мнения: 817
Ми,като си нямаш друга работа Mr. Green

# 85
Аз това идеално си го разирам , ама явно ти не разбираш ,какво ме учуди мене.
Учуди ме факта ,че си изровла тема от преди година ,от незнам си коя страница сигурно е била и сега си я изкарала на първа страница.Чудя се какво толкова те е подразнило ,че зачекваш на ново толкова стари теми.Е ,това не е нормално според мен #Crazy


Не съм изровила аз темата бе жена. Тя вече беше изровена... погледни преди моето първо мнение кой е писал от днешна или айде кайи го скорошна дата... ей не можем да се разберем с теб . Прсото вземи и прочети малко повечко и се опитай да разбереш, а не да четеш като робот без да се замисляш. А това , което ме е подразнило съм си го написала, точно в първото мнение или и това не си разбрала  Wink

# 86
Аз това идеално си го разирам , ама явно ти не разбираш ,какво ме учуди мене.
Учуди ме факта ,че си изровла тема от преди година ,от незнам си коя страница сигурно е била и сега си я изкарала на първа страница.
4-та страница , 10-то мнение.. просто погледни датите и сама ще се увериш кой  е имал толкова свободно време, за да изравя теми  Wink

# 87
  • Мнения: 1 492
Ми,като си нямаш друга работа Mr. Green

Мани, мани, аз уж от любопитство да видя дали е вярно, а утрепах половин час.  ooooh!

А вие с Емилия, нямате ли си друга работа, а? Я, мир!   friendship
Стига с тия комплекси, комплексарки такива   Mr. Green

# 88
# 89
  • Мнения: 6 910
Ето ги нашите:
отпред и отзад
и другата в профил и отзад (катинарчето е готино, нали Mr. Green)

# 90
  • Мнения: 817
Емилия ,грешката е моя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт