а колата ви?

  • 3 991
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 627
Ситроен С3

# 31
  • Мнения: 6 039
Абе вие не разбрахте ли, че в тая тема аз съм по- по- най Mr. Green НЕ си избивайте комплексите за моя сметка, аре много ви се моля!
Маленна тръгнала да ми показва някави хипотетични паргинки Tired
Аз, аз и пак аз имам цееееели 5 коли Ммм да, вие какво си мислите! В момента съвсем реално мога да ви пусна снимки на 3 от тях (пу, пу, дано едната не са я прибрали мангалите са каруците), за другите две ще требе да изчакате до другата седмица да си отида на вилата. Те са видна забележителност в селцето. Даже паметник на културата бих казала! Всъщност те даже две в едно го дават - паметник на кулутурат и детска катерушка!!!!! Виждате ли сега аз за какво ви говоря, а вие комплекси, та комплекси!

 Joy Joy Joy
Е тва , ако не е надудвка! 5 коли ,не те е срам , на фона на мизерията в БГ #Crazy hahaha
Леле Malena, голямо паркиране е паднало............. аз да дойда при теб на уроци малко и бездруго другата седимца ще се подвизавам във Варненския край Laughing


еххх, стопли се времето и всички във Варна. А прес тежката зима, никой не иска да препари.
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.

# 32
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
моята е фолксваген поло, ама имам снимка само като я ударих  Crazy та няма да ви я показвам
а !...зелена е  Laughing

# 33
  • Мнения: 817
еххх, стопли се времето и всички във Варна. А прес тежката зима, никой не иска да препари.
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.


Е ,тва е добра оферта Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Рено Меган с две врати,но тогава като я взимахме не съобразихме някои неща,та сега ни е тясна Rolling Eyes

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Сега да не кажете, че избивам комплекси, но...ето го моят автопарк. Имам и други, но... да не ми завидите прекалено.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ние нашата я продадохме - беше черна, сега сме заложили на бяла, но още се колебаем за марката !

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За Леля Ог :
Ако си мислиш, че трошките ти имат шанс - дай да се премерим Joy

# 38
  • Мнения: 1 451
Имах Фиат Пунто, ама го продадох. Следващата ще е тази:

# 39
  • Мнения: 2 768

Е, пукайте се! Това е любимия с неговата лимузина!

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
За Леля Ог :
Ако си мислиш, че трошките ти имат шанс - дай да се премерим Joy

......

Щом пък ще си ги мерим.....

# 41
  • Мнения: 2 674

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

 Joy нашата пък е черна  Wink

# 42
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Аз пък имам две smile3533. И това е съвсем сериозно вече - един сценик- зелен металик и още едно рено - ама е клио - бяло. Ненагледният замина за Испания и сега аз трябва да покарвам и двете по малко. А иначе моичката колица - ха познайте коя е? БРАВООО - клиото Joy

# 43
  • Мнения: 522
Айде аз няма да казвам, че ще съм една от комплексарките.....

# 44
  • Мнения: 888
Ние сме с Голф 2, ама си го обичкам и всеки ден си го уважавам  Joy!Върши ми работа! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт