а колата ви?

  • 3 989
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 000
Нашата е Форд Орион.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Щом пък ще си ги мерим.....

Предавам се, пИчелиш Joy

# 47
  • Мнения: 1 629
Извинявам се много, ама колите вече не са на мода. Аз се придвижвам с това на градско
, а на дълъг път

# 48
  • Мнения: 4 195
Малена, размя ме от сърце. Laughing

Нашата е сива пък. Crossing Arms А и голяма, за да не мога да я карам аз, а само мъжото. Mr. Green
хахаххаха а защо така между другото не спомена, че дори колата да е по-малка ти още нямаш книжка любима моя незаменима - споко бе коте аз нали те возяя, или моята кола не ти харесва, а? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
desislava` аз пък обичма да гледам на "комплексарки" колите - тайно се надявам и аз някой ден да стана такава Laughing - показвай я бързо, нека злобите завиждат а ние да и се изкефим и да помечтаем, пък като дойдем в Димитровград мислиш ли че ще ти се размине возията, а? Wink

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хихихи, Мюриель, преди малко си говорихме с едни приятели, че техен познат си купил Порше Кайен. Човекът не е доволен - еми до Варна му изгорило бензин за 1000лв. Да си беше купил хеликоптер, по евтин ще му ляга пътя. И няколко пъти по-бърз Joy

# 50
  • Мнения: 4 195
Хихихи, Мюриель, преди малко си говорихме с едни приятели, че техен познат си купил Порше Кайен. Човекът не е доволен - еми до Варна му изгорило бензин за 1000лв. Да си беше купил хеликоптер, по евтин ще му ляга пътя. И няколко пъти по-бърз Joy
ДЕ ВАня горкия човек Crazy, как ли е намерил 1000 лв, сигурно си е дал последните за Поршето, горкия, как ми се вози и на мен на такава кола................искай му я някой ден да се повозим по женски искаш ли Wink Grinning Party

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Криска.....
 А ти защо ме портиш? Те хората не знаят , че ме скъсаха и не мога да си взема книжката. Blush

А иначе...разбира се, че ми харесва да ме возиш, ама напоследък не ти остава време.  Tired

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:14 от Иренка

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ВАня горкия човек Crazy, как ли е намерил 1000 лв, сигурно си е дал последните за Поршето, горкия, как ми се вози и на мен на такава кола................искай му я някой ден да се повозим по женски искаш ли Wink Grinning Party

Ние се смеем, ама и техния живот не е лек Mr. Green
Бях свидетел как едно Ламборджини не може да влезе в сервиз, защото ограничителите на канала са високи и ще му потрошат карантиите. Горките хорица Joy
Този с Поршето нИ го познавам, ама ако искаш, ще те повозя на показанато от мен по-горе произведение на автомобилната макси промишленост Joy

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 23:55 от ДЕ ВАня

# 53
  • Мнения: 4 195
ДЕ ВАня ти не си поплюваш - най- скъпия камион в света Crazy Crazyи на света има само една жена, която кара такъв, ама като я даваха по тв-то не си приличахте, но може с перука да си била и за това да не съм те познала - приемам - ще ме возиш, а аз ще си пия биричка и ще си виря краката на таблото hahaha hahaha

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
К`во табло, беее. Аз го управлявам с мисъл.  Joy

# 55
  • Мнения: 4 195
К`во табло, беее. Аз го управлявам с мисъл.  Joy
значи по тв-то са излъгали като казаха - "Жената поглед" Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 3 457
Айде аз няма да казвам, че ще съм една от комплексарките.....
е то тъй става като се женим с теб за батковци Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 140
Ето я и "нашата красавица" :

# 58
  • Мнения: 2 495

Това е нашата "хубавица", само че е син металик Laughing

# 59
  • Мнения: 4 202
Уроци дава,м и който се справи отлично си заминава по родните места с нова кола.

Malenna, в петък пристигам във Варна, може ли от сега да си запиша час, че явно доста желаещи за обучение ще има   Wink
На мен нова кола не ми требе, ама от умения за паркиране имам крещяща нужда   Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт