Статия в списание " На кафе"

  • 3 630
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
Ще се радвам другия път когато ме цитирате да не пропуснете началото , а именно "молбата  Родителката да бъде озаптисана и да не събира целия гардероб на детето когато тръгва на море , просто защото там има абсолютно всичко:бански,хавлии,водни пистолети..."


Не е възпитателно да се купуват банските, хавлиите и водните пистолети от морето. Ако не ги взема точно за морето, кога да ги ползват - по Коледа?

# 46
# 47
        ...хм.... че не всичко в тази статия е лошо., напротив,  но просто отговаряте мами с по- малки дечица..  За деца  до 3 години  е абсурд..., но за деца около 5-6.... има интересни неща  ,  на всичкото отгоре се СЛУЧВАТ!! трябва и децата  да запомнят нещичко.  Наистина, повтарям  - има и изцепки,  но  има и ценни нещица в статията.  Но просто какае по- големи деца:-)) И вероятно по- луди родители, отчасти като мен.
 Почакайте да ви порастнат дечицата.  Те сами  и заедно с вас ще направят почивката. Къде глезуркане, къде  - не:-)) Важното е да е незабравимо:-)

И аз мисля така!

# 48
Аз съм АВТОРЪТ ,привет!

# 49
  • Мнения: 9 990
Аз имам подобни спомени...с баща ми танцувахме блус/ аз висях във въздуха/...вечер до късно-ресторанти, забави, прибиране по моста с мелниците на Несебър...нощем за едно малко дете е невероятно и все пак е ваканция!После-никакво спане след обяд-плаж, плаж и пак плаж ...и много къпане и много заяждания на пясъка, които прерастваха после в приятелства...сладолед и царевица-основната ни храна...обсъждане на мадамите по монокини/ от бащите и тук таме от майките-тогава не беше все още толкова разпространено-днес не прави впечатление/ и моят срам да си събуя мокрия бански...
Днес-моето дете прекарва подобно морско лято-без режими, с висене до по нощите по заведения, с много къпане, тук -таме сдърпване с някой друг малчуган...
Пък и до колкото разбирам-статията е малко хумористично насочена-какво толкова намирате за неуместно?

Общи условия

Активация на акаунт