Къде държите играчките на децата?

  • 8 904
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 877
Аз използвам нещо подобно, но не от Кауфман, от местното левче.
Нещо като пазарска кошница, четвъртито и с дръжки. Пасва идеално на рафтчетата, шарено, сложила съм им ламинирани картинки, за да се познава къде кое се държи. Е, не винаги лекарските принадлежности и готварските остават разделени, но на дъното на един голям кош нали се сещаш кога ще му дойде времето на онова малкото тиганче... или на чукчето за коляно.
имам още за "красила", за кукли за куклен театър, за пъзели; колите стоят под библиотечката в "гараж" от кутия на Пфаннер с отрязан връх, другите дребоси - пластмасови животни например - живеят в кутии от сладолед пак там.
Пусто пластмасовите кутии свършиха, иначе ми трябва една за дървените кубчета и една за вагончетата.

# 106
  • Мнения: 2 784
............................................................
Точно от твоя постинг ми хрумна тази идея. Ще потърся тук по "левчетата", мерси!  bouquet  bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 645
Взех кашона от ТVто и го направих на къща, там си паркира колите и си приспива мечоците, и си събира другите джунджурии, а като ми се разсърди и сам се крие там. hahaha

# 108
  • Мнения: 1 327
малко идейки:






# 109
# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Идеите за съхранението са блестящи, но при нас за съжаление са неприложими. Имаме доста кошове за играчки, но си стоят празни, а онези гадни частици от натрошен метал или пластмаса могат всеки момент да ти се набият където най-малко си си пожелал. Безумие е да накарам сина ми да си събере играчките, а моя отдавнашна мечта да видя дома си в ред.
Конкретно отговора ми е: държа ги навсякъде, където нощта ги завари.

# 111
# 112
  • Мнения: 281
Наредени са на рафтовете на секцията в стаята му. Peace

# 113
  • Мнения: 2 784
Елито, тия скринове и стелажчета продават ли ги някъде или са за сръчни родители. Щото ние сме малко от клуба "Ръчичките ми пречат"... Embarassed

# 114
  • Мнения: 306
И аз ползвам комбинация от различни начини за прибиране на играчките.
Куклите подредени - прави, седнали, легнали. Кош за левче и пластмасови сглобяеми кутии в специално проектираните ниши. Преди 2 дни се сдобихме и с висящ кош от Como. Някой питаше за снимка.
Ние купихме розовия, плътен найлон с щампи на цветя, 3 отделения и пухчета по края - струва 12 лв. Ето снимка

Имаше и друг вид - с 4 отделения, от мрежа, с различен цвят на всяко отделение - син, жълт, червен и зелен, по-висок от розовия, цена около 9.80.

Дано съм била полезна.

# 115
  • Мнения: 1 327
Елито, тия скринове и стелажчета продават ли ги някъде или са за сръчни родители. Щото ние сме малко от клуба "Ръчичките ми пречат"... Embarassed

Нямам идея! тея снимки ги открих в един руски форум.. Много ме изкефиха  Laughing

# 116
  • Мнения: 35 998
в шкафове и в затворени големи кутии

# 117
  • Мнения: 2 407
В кошове, с капаци и не събират прах.

# 118
  • Мнения: 1 517
По-дребните ги слагаме в стелаж за плодове, пластмасов. Много ми е удобен. В едната кошничка кукли, в другата коли...В началото с баткото (първата година) бяхме на кашончета (3-4 за различните видове играчки). Иначе си имат секцийка и по рафтовете, в шкафа също има играчки. Но всичко е прибрано в торби и така в шкафа.
И двамата ми прибират от мънички, намала съм проблеми от такова естество.

# 119
  • Мнения: 489
     Жилището ни се е превърнало в една голяма детска стая, т.е играчки се търкалят навсякъде. Всякакви опити да сложа ред са неуспешни. От време на време ги понареждам, но след това минава малкия и си ги подрежда сам.

Общи условия

Активация на акаунт