Може ли детето да се запече от АМ "NAN"?

  • 2 241
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
Също така бебчета които са на АМ  трябва да пият  вода за да не се запичат.

Топла водичка..и аз така правих.С малко захар вътре,тогава още не я пиеше без нищо....
Според Спок кафявата захар разхлабвала, но трябва да е тръстикова, защото на нашия пазар продават и оцветена Twisted Evil
Питай все пак педиатъра ви.

# 16
  • Мнения: 308
запекът от НАН е напълно възможен и причината за това е че съдържа повече желязо от другите АМл обикновено при запек аз давах сокчетата на Хип които разхлабват. Също така помага водичката от сварени обесени ядки и вода с мед.

# 17
  • Мнения: 9 711
и при нас от НАНа се беше яката запекла, минахме на НУТРИЛОН - проблеми никакви  Peace
И без овесените ядки!

# 18
  • Мнения: 330
При нас и Аптамила ни запича SadНямам търпение да започнем да ядем попарка и готвено...писна ми вече от тея смотани адаптета ooooh!

# 19
  • Мнения: 27 524
При нас и Аптамила ни запича SadНямам търпение да започнем да ядем попарка и готвено...писна ми вече от тея смотани адаптета ooooh!

Доста крайно изказване. Адаптетата за мен са върховно постижение на този етап  Peace

# 20
  • Мнения: 46 520
При нас и Аптамила ни запича SadНямам търпение да започнем да ядем попарка и готвено...писна ми вече от тея смотани адаптета ooooh!

АМ не запича, при вас явно има нещо наследствено.
"Смотаните адаптета" осигуряват това, което е необходимо за съответната възраст на детето, но не може да го получи от кърмата, с лЕб и водица не правиш нищо.

# 21
  • Мнения: 46 520
... Също така помага водичката от сварени обесени ядки и вода с мед.

Детето е на 1 месец, не може да приема нито овесена вода, нито мед!!!

# 22
  • Мнения: 330
При нас и Аптамила ни запича SadНямам търпение да започнем да ядем попарка и готвено...писна ми вече от тея смотани адаптета ooooh!

Доста крайно изказване. Адаптетата за мен са върховно постижение на този етап  Peace

Да,разбира се,че са върховно постижение Simple SmileНе го възприемай толкова буквално PeaceПросто ми е писнало от тях,а и ме е яд,че ми спря кърмата.

И определено адаптетата запичат!За това и повечето майки се виждат в чудо докато намерят подходящото млекце за бебо.Разнообразната храна като порасне със сигурност ще и е в плюс на коремчето.

# 23
  • Мнения: 97
Може да се е запекло и ние бяхме така ,но ми казаха че може да е предадено от някои родител. smile3550

# 24
  • Мнения: 46 520
... И определено адаптетата запичат! ...

При почти всички запичания става дума за наследствен фактор.
Давам АМ от раждането, няколко вида, не се е запичала, акаше преди и след хранене ...

# 25
  • София, център
  • Мнения: 687
Всяко бебе има афинитет към различно мляко. Ние сменихме: Frisolac-запече, Omneo-запече, Nutrilon-запече и най-накрая APTAMIL-a излезе златен!!! Всичката тази смяна и опити са за 1ви-2ри месец...и като не ака по 3х3 дни, не вода, не термометър, не овесени ядки ( вода )  ами си готов на чудо. Така че, скъпи дами, ние бяхме на водичката от овесени ядки и тя помогна. Така съм чакала да стане на 3 месеца, за да и дам сокче (например от слива,та да отпече), ...както не съм чакала нищо до сега. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт