Идеи за подаръци на близки и приятели в България?

  • 2 644
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 650
освен всичко изброено-часовници...
Има маркови часовници за под 20 долара-имах впредвид не Ролекс Laughing

# 31
  • Мнения: 804
Maika, чудесно е че си приложила картинка, така ще ми спестиш лутането в Walgreens  bouquet Лана , часовниците са наистина добра иде, пратих за Коледа Laughing

# 32
  • Мнения: 1 393
smily_5q и Lana2004, какви по -точно са тези маркови часовници, за които говорите  и откъде се купуват??  newsm78
Аз най-евтиното, което съм виждала е на  Swatch или Fossil да кажем, но цените започват от $50-60 нагоре и са във фирмените им магазини...

За остеопорозните лекарства- обикновено са някъде около рафта с витамини и хранителни добавки. Според мен е добра идея да се попита фармацевта в магазина, в който проверявате кои са добрите без рецепта- винаги има такъв на смяна, било в Walgreens, CVS, Target или даже в grocery store.

# 33
  • Мнения: 650
Сигурно съм пратила  Laughingпоне 30 часовника до тук Laughing
Ако за САЩ става въпрос-аз намирам Булова, Таимекс(това си е добра марка),Тимберланд (разбрах че тимберланд е гъзария в БГ), Гесс,Фоссил, и една много популярна която и в БГ я има но сега ми изскочи от ума в Росс, понякога в нордстром рак има мноого добри цени, маршалс, биг лотс, биг 5. не ми се сменя на латиница, но мисля че ме разбрахте Laughing освен това понякога магазини се закриват и праскат всичко на 90% и тогава вземате за години напред. не казвам че винаги като идете ще намерите но аз мноого съм намирала Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт