Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 784
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз проблем с общуването нямам.
Напротив ако не мога да общувам и с моята професия, меко казано спукана ми е работата.
Аз говоря по принцип.
Освен това не съм предубедена.
Напротив- супер добре съм си настроена.
Порових се назад във времето и видях това отношение към новаците .Именно заради това ви питам.Не се сърдете,не се заяждам,а питам.Лошо ли е.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Има нещо такова................по- лесно е да разбереш човек, когото познаваш отдавна.......

# 17
  • Мнения: 5 140
На мен пък ми се струва, че напоследък новаците са зле настроени и предубедени към старите и се чудят къде да се зачекнат. Все старите са им криви за нещо.

Съгласна съм с Лейди и на мен ми прави това впечатление.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Точно такава очаквах да бъде реакцията на "старите кучета".
Първа стъпка -я да и видим на тая профила
Втора стъпка- Брей колко теми е пусналааааа, и т.н.
Ето за това говоря.
А за отношението ви.... хич не ми пукаааа. Simple Smile Peace Hug
С това ме е научил да се справям живота.

# 19
  • Мнения: 46 520
Когато бях новак не съм усетила лошо отношение ...
Кое те накара да мислиш така?

# 20
  • Мнения: 2 550
Когато бях новак не съм усетила лошо отношение ...
Кое те накара да мислиш така?

И аз тъй.

# 21
  • Мнения: 7 837
А за отношението ви.... хич не ми пукаааа. Simple Smile Peace Hug


Тогава, каква е целта на темата ти  Grinning

И един съвет от мен - допълни си заглавието на темата в Семейния, защото малко хора ще я отворят в този и вид  Simple Smile По-надолу Мамица е пуснала хубава тема, не е лошо да прочетеш мненията там. И да не кажеш, че се заяждам  Grinning

# 22
  • Мнения: 5 140
Когато бях новак не съм усетила лошо отношение ...
Кое те накара да мислиш така?

И аз тъй.


И аз така, даже напротив, държаха се много добре с мен, щом съм тук вече 2 години.
Много се впечатляваш нещо, явно за това.

# 23
  • Мнения: 2 567
Явно ти пука щом пускаш такава тема.

А от последният ти постинг си правя извода, че Лейди е права....

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Когато бях новак не съм усетила лошо отношение ...
Кое те накара да мислиш така?

И аз тъй.




И аз така, даже напротив, държаха се много добре с мен, щом съм тук вече 2 години.
Много се впечатляваш нещо, явно за това.





 Точно това имам предвид.
2 години са много време,свикнали сте си,а и по това време не е имало толкова потребители.
Сега ви е трудно да приемате нови.
В никакъв случай не казвам, че това отношение е умишлено,нито пък имам идея да се заяждам.
Не ме разбирайте грешно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 46 520
Точно това имам предвид.
2 години са много време,свикнали сте си,а и по това време не е имало толкова потребители ...

Ние да, но всеки ден идват още много хора  Grinning
Кажи де  Laughing кое те накара да мислиш така  Thinking

# 26
  • Мнения: 6 472
Лошо отношение не съм видяла.
И тук, както и в реалния живот - запознаваш се с хора, ставате си "близки", общувате си, научавате си разни работи един за друг и т.н. Идва някой нов в компанията и както в повечето случаи става - трябва му известно време, за да свикне с компанията, научи нещо повече за хората и разбере кой за какво говори.
На теб явно ти пука, щом си пуснала темата, но определено не е лично отношение Hug Hug Hug

И да, аз също стъпих на профила ти. За да пусне такава тема човек, значи има някаква причина. Нормално е да искаш да разбереш причината., в противен случай просто няма да разбера за какво говориш Wink

# 27
  • Мнения: 5 539
Не мисля, че си права. Тук постоянно изгряват нови звезди. Явно и на теб ти се иска да изгрееш, но не успяваш да блеснеш с нищо. Е, с тази тема що-годе успя да бъдеш забелязана Wink

# 28
  • Мнения: 1 080
И аз съм от около 2 години тук,но не съм си свикнала с никой, просто защото не е това целта на влизането ми тук.
Това да не е някаква скапана секта или тайно общество, за което аз пак незнам? Shocked
Ако е така признайте си веднага гадинки такива  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 837
Илона, ти да не би случайно да си педагог  Thinking Защото виждам, 4е си си начертала предварително един план-график на темата и упорито си го следваш  Grinning  Пуками, че сте предубедени, но всъщност не ми пука, че ми пука...

Сега ще дойде и Шаркцицата да те пита на колко си години и бързо ще ти спретнем профил и ще ти дадем съвет  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт