Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 828
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 3 457
На мен пък ми се струва, че напоследък новаците са зле настроени и предубедени към старите и се чудят къде да се зачекнат. Все старите са им криви за нещо.
и аз имам такова чувство,ами стойте повечко тук и няма да сте новаци Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 777
Пуснете една тема за секс, да натрупат новаците точки.
Може и за свекърви тема да се пусне.
За гърнето, провинцията и за 3 дена няма да има човек с по малко от 500 мнения.

# 63
  • Мнения: 490
Да идва НСБОП

# 64
  • Мнения: 1 289
AAAA,ако някой пусне тема за секс,мнопго бързо ще я блокират,че веднага ще се съберат 15 страници Crazy Виж и за свекърви е идея,ама аз няма да се включа Sad Нямам свекърва,но за сметка на това имам зълваааааа.Добре ,че си замина,щото щях да се изнеса. #2gunfire Лека на всички-и нови и стари.

# 65
  • Мнения: 2 550

Може ли да си сложа Ф.Т.П. в подписа? Нали вече съм приета  Party

# 66
  • Мнения: 6 472
Ааа със секс мнения трудно ще натрупат - тези теми обикновено са в клюкарника. Дайте нещо от сорта на "стрииииии - помощ", "кога ви дойде цикъла", "от кога сокче", "може ли вече да му давам незнамсиквоси", "от кога в проходилка" и т.н.
После, разбира се, ще последват нацупени физиономии - виии тук не ми обръщате никакво внимание и се държите грубо, като ми казвате да ползвам търсачка!

# 67
  • Мнения: 490
Ааа със секс мнения трудно ще натрупат - тези теми обикновено са в клюкарника. Дайте нещо от сорта на "стрииииии - помощ", "кога ви дойде цикъла", "от кога сокче", "може ли вече да му давам незнамсиквоси", "от кога в проходилка" и т.н.
После, разбира се, ще последват нацупени физиономии - виии тук не ми обръщате никакво внимание и се държите грубо, като ми казвате да ползвам търсачка!


Ами нали сме в клюкарника? newsm78

# 68
  • Мнения: 260
Ааа със секс мнения трудно ще натрупат - тези теми обикновено са в клюкарника. Дайте нещо от сорта на "стрииииии - помощ", "кога ви дойде цикъла", "от кога сокче", "може ли вече да му давам незнамсиквоси", "от кога в проходилка" и т.н.
После, разбира се, ще последват нацупени физиономии - виии тук не ми обръщате никакво внимание и се държите грубо, като ми казвате да ползвам търсачка!


Ами нали сме в клюкарника? newsm78
Клюкарника не върти брояча, той е за удоволствие.
Т.е. в клюкарника не се правят звездички.

# 69
  • Мнения: 490
Сега схванах Embarassed
Понеже мен не ме вълнуват никакви звездички и помислих си ,че си се объркала Embarassed

# 70
  • Мнения: 490
Благодаря ви,че ме разсмивате и разсейвате!
Сега това ми е много нужно! Hug

# 71
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ами то и аз съм още нова, като гледам всички които имат по толкова много публикации...
Но не съм видяла лошо отношение към новите като мен. Това че тези които се познават от 1-2 години и си имат лафче помежду си е друг въпрос, но мисля че е нормално

# 72
  • Мнения: 5 140
Ще се опознаете и вие много бързо. Wink

# 73
  • Мнения: 7 186
Ако тръгнеш с предубедеността, че ще те отхвърлят, въобще няма да стигнеш доникъде. Тук всички са толерантни към хора, които знаят как да се държат, общуват и реагират. дори към заяждащите се, обиждащите и маркетинговопроучващите  Mr. Green
Просто трябва да се научиш да общуваш в Интернет Simple Smile никой никого не отхвърля Simple Smile
  friendship

Ето с това съм съгласна.
Както си го направиш. Ако имаш желание и подход се внедряваш във форум обществото, ако не си оставаш аутсайдер. Както е и в реалния живот всъщност. Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10593.0

# 74
  • Мнения: 1 052
Ще цитирам мъжа ми:
"На крива ракета-космоса и крив".
Край на цитата.

Общи условия

Активация на акаунт