Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 797
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 289
ХАХАХА,Laura Sh,ако ти си нова аз кво да кажа с мойте мижави 4 публикации. Laughing newsm78 ама който пише само в клюкарника ,такае-няма да трупа звездички.Ща не ща ще си нося кръста #2gunfire PraynigМного весели емоции и усмиииивки

# 76
  • Мнения: 1 629
Замря нещо дискусията, но пък да си кажа, гледам че напоследък мн лесно се събират мнения, та авторката да се организира и да щурмува Дом и семейство и Майките, вместо да се оплаква. По 50 мнения на ден като това  Peace и след две седмици ще е в отбора.

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
а на мен не ми харесват аватара,а той е толкова сладичък и миловиден  smile3518
Къде отиде нежният романтично-замечтан поглед на Милко? Взе да ми липсва Confused

# 78
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз пък си мислех че този форум е да си обменяме нужната ни информация, да си понаучим нови неща, или да се разсеем в клукарника....Пък то - каква била работата - всеки да брои звездички и съзвездия....ама и аз къде съм спала  Embarassed

# 79
  • Мнения: 677
а на мен не ми харесват аватара,а той е толкова сладичък и миловиден  smile3518
Къде отиде нежният романтично-замечтан поглед на Милко? Взе да ми липсва Confused
мчи ни ва кйефиши и гу сминих..ей ма на..и аз за едното отношение кви неща правя..

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
а на мен не ми харесват аватара,а той е толкова сладичък и миловиден  smile3518
Къде отиде нежният романтично-замечтан поглед на Милко? Взе да ми липсва Confused
мчи ни ва кйефиши и гу сминих..ей ма на..и аз за едното отношение кви неща правя..
Верно, аз се оплаках от селския коцкар... ама тоя дет го тури ся Sick

# 81
  • Мнения: 490
а на мен не ми харесват аватара,а той е толкова сладичък и миловиден  smile3518
Къде отиде нежният романтично-замечтан поглед на Милко? Взе да ми липсва Confused

мчи ни ва кйефиши и гу сминих..ей ма на..и аз за едното отношение кви неща правя..




Ся много мЪ кефиш ,хич не ги слушай! Laughing

# 82
  • Мнения: 677
а на мен не ми харесват аватара,а той е толкова сладичък и миловиден  smile3518
Къде отиде нежният романтично-замечтан поглед на Милко? Взе да ми липсва Confused
мчи ни ва кйефиши и гу сминих..ей ма на..и аз за едното отношение кви неща правя..
Верно, аз се оплаках от селския коцкар... ама тоя дет го тури ся Sick
е нямате угодия бе..почнах да търся снимка на левент с бели криле вече..и линк към подписка За кърменето..

# 83
  • Мнения: 5 140
офф

поне Дракула сложи за аватар, че този Ханибал Лехтар (така ли се пишеше) Rolling Eyes

# 84
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Офф.
Стига бре, оставете човека. И той ще си пусне тема, че е дискриминиран заради отношението към аватара му! Joy

# 85
  • Мнения: 6 472
И може да пусне и втора за полова дискриминация. Нещо от сорта на "Защо всички тук сте жени и няма достатъчно мъже" Mr. Green

# 86
  • Мнения: 5 140
Офф.
Стига бре, оставете човека. И той ще си пусне тема, че е дискриминиран заради отношението към аватара му! Joy

И може да пусне и втора за полова дискриминация. Нещо от сорта на "Защо всички тук сте жени и няма достатъчно мъже" Mr. Green

 Joy Joy Joy
Абсолютно.

# 87
  • Мнения: 677
офф

поне Дракула сложи за аватар, че този Ханибал Лехтар (така ли се пишеше) Rolling Eyes
ханибал леКтар се пише..дракула ми е митологизиран..а и преди малко антъни хопкинс го уби по НТВ..а при мен А Х си е жив..и злодей..та какво казвате има за вечеря?

# 88
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Ама отклонявате се от темата!!! Naughty
Не така Naughty

# 89
  • Мнения: 677
И може да пусне и втора за полова дискриминация. Нещо от сорта на "Защо всички тук сте жени и няма достатъчно мъже" Mr. Green
няма опасност..обичам повече от всичко Женската компания..

Общи условия

Активация на акаунт