Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 784
  • 299
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 140
..та какво казвате има за вечеря?

Леща, току що сварена. Mr. Green
За десерт сметанов сладолед с боровинков сироп.

Сори за офф-а, но не се стърпях.

# 91
  • Мнения: 6 472
И може да пусне и втора за полова дискриминация. Нещо от сорта на "Защо всички тук сте жени и няма достатъчно мъже" Mr. Green
няма опасност..обичам повече от всичко Женската компания..

Аааа с това отношение към пускането на нови теми, до никъде няма да стигнеш. Слушай старото куче Sunglasses Как после очаква да те вземат на сериозно!

# 92
  • Мнения: 6 472
Ама отклонявате се от темата!!! Naughty
Не така Naughty

Ти пък сега какво против спама имаш а! Като си нова и какво! Ще ми размахва пръст тя срещу спама в клюкарника Joy Ми не може тъй.

Еййй а аз казах ли ви, че пералнята не ми работи newsm78

# 93
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бегом към Дом и семейство

# 94
  • Мнения: 7 837
Мда, там поне се трупат мнения. А и толкова хора чакат да получат компетентен съвет  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 677
И може да пусне и втора за полова дискриминация. Нещо от сорта на "Защо всички тук сте жени и няма достатъчно мъже" Mr. Green
няма опасност..обичам повече от всичко Женската компания..

Аааа с това отношение към пускането на нови теми, до никъде няма да стигнеш. Слушай старото куче Sunglasses Как после очаква да те вземат на сериозно!
"насериозно" гледам само на дъщеря си..всичко друго не ми е..още повече отношението на всички тук към мен..много смешна тема бе..комплексарска ми е..йок че съм нов,ама вие кат си мълчите..

# 96
  • Мнения: 6 472
Пък може и красив монтьор да ми препоръчат Flutter Тъкмо после ще имам повод да пусна тема "помощ изневерих, какво животно съм newsm78"

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това пак в Дом и семейство, повтаряш се Joy Избери си нещо друго...

# 98
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Страшни сте! Joy hahaha  bouquet
Развеселихте ме здраво!

# 99
  • Мнения: 490
Ако скоро не пратите патрул ще раздавам усмирителни ризи Wink

# 100
  • Мнения: 6 472
Да бе верно newsm78 Тогава ще кажа на мъжа ми и след като заформим грандиозен битов скандал ще пусна тема в самотни родители  Joy

# 101
  • Мнения: 677
лулуто..кефиш ма..ша са застраховам при теб!

# 102
  • Мнения: 1 006
Много се чудя на това Thinking
Явно тук пишат едни и същи хора и лесно не приемат нови попълнения.
Или не е така?

илона, ти какво разбираш под това да те приемат ?

Никой тук няма да те посрещне теб или когото и да е с хляб и сол или да ти направи шпалир понеже си ново попълнение.Въпроса е ти да се приспособиш към хората, атмосферата и лафа тук, да си намериш мястото или клуба по интереси, който изобщо не е задължително да е само в един определен подфорум.

На какво точно се цупят новорегистрираните не мога да разбера.А те вероятно са доста и то всекидневно.

# 103
  • Мнения: 6 472
лулуто..кефиш ма..ша са застраховам при теб!
Ми аз още в другата тема те поканих да ми дойдеш на гости в офиса, ти не та не  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 490
лулуто..кефиш ма..ша са застраховам при теб!
Ми аз още в другата тема те поканих да ми дойдеш на гости в офиса, ти не та не  Mr. Green


Искам и аз да дойда......ще черпя с кекс Joy

Общи условия

Активация на акаунт