Защо всички тук са настраени зле към новаците?

  • 9 815
  • 299
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 212
Яхнала съм я  afwitch

# 151
  • Мнения: 490
 afwitch две сме

# 152
  • Мнения: 2 550
ester, набитото ми старческо око забеляза, че до защитата остават 1 месец и 21 дни....и все са си толкова, откакто си сложила лентичката  Mr. Green

# 153
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не тази, бее! Тази: newsm66 Mr. Green

# 154
  • Мнения: 1 006
Ееее Сакри с този си постинг оспами хубавия спам Tired

Ти пък ме разсмя  Laughing Laughing

Ей ся отивам пак да ви оспамя, само да намеря едно мнение, да го цитирам и пак го удрям на спам.

Ей ся шЪ видите как аз ще съм ви на "въпреки". Mr. Green  И що не ме приемате, беее !  Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 2 212
ester, набитото ми старческо око забеляза, че до защитата остават 1 месец и 21 дни....и все са си толкова, откакто си сложила лентичката  Mr. Green

Тъй ли...аз пък имам спомен че се въртят и точно си отброява...до 20 септември си остават май точно толкова колкото показва...друг е въпросът, че ще я махам май тази лентичка - аз я сложих уж да ме стряска като я погледна, а то кво сея спам и тва е...ех ако можеш да защитавам на тема "бг-мамма"  Whistling

# 156
# 157
  • Мнения: 2 212

 Е те утре ще таковата  newsm75 сега са ни дали малко свобода за lalalala  cheers

# 158
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Таз пък Пухи каква е работна hahaha

# 159
  • Мнения: 490
Обаче авторката ще е много  #Cussing out
Ама както сме я подкарали може и да се посмее с нас.... Joy

# 160
  • Мнения: 490
Таз пък Пухи каква е работна hahaha


Ъмчи как  Laughing

# 161
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да си лягаме ли или да чакаме  newsm78

# 162
  • Мнения: 490
Като смъртта -когато дойде, тъй че дали легнала или  чакаща все тая Joy

# 163
  • Мнения: 46 524
Да си лягаме ли или да чакаме  newsm78

Какво да чакаме, да я заключат ли  Joy

# 164
  • Мнения: 1 006
За специално отношени е незнам,но нормално е като пишеш много да станеш  по позната,няма начин сред 20 000 човека да запомниш всички.Който има повече свободно време респективно е по-известен Grinning


Щом това е начина да стана по-позната отивам първо в Дом и семейство, после в Нашите деца и в Красива мама и гУ почвам...Във всяка тема си избирам моето мнение, цитирам го и написвам "любимата" ми реплика :"И аз така." Толкоз !  Crossing Arms Повече нямам какво да кажа там и фаШтам следващата тема.Хем бройка навъртам, хем ще пиша много, хем ще стана най-известната. tooth И тази занимавка ще я завъртя, защото нямам свободно време, а искам да съм известна.Как ще ви измамя,а? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт