Моля, някой да ми каже в кои месец се вижда пола?

  • 2 835
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 382
Не бях влязла в 5-ти и ми казаха, че е момче

# 61
  • Мнения: 1 999
В 4 месец, когато бях на Фетална морфология.

# 62
  • София
  • Мнения: 272
Nie razbrahme pola na6eto momi4ence v na4aloto na 16 sedmica.Strahoten moment!

# 63
  • Мнения: 1 107
Лекарката видя топките му в петия месец, на обикновен ехограф  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 393
Различно е.При мен се видя в 17та г.с.При много случаи до последно не може да се определи пола.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 199
На мен ми го видяха в 4-ия месец. Гледаха го на 3D ехограф в Майчин Дом - Варна.  Иначе можеш да отидеш и при доц.Балев в клиника Темелков. Той също гледа на 3D и знам че е много добър.  Ако го гледаш на 3D (или 4D ехограф) пола се разпознава още някъде около 4-тия месец, ако обаче го гледаш на обикновен ехограф по-късно, може би чак към 6-тия - 7-мия.  Simple Smile

# 66
 При мен видяха че е момиче още във 21 седмица, а на приятелката ми първия път не видяха до последно , а втория и потвърдиха 4 пъти че е момче като първия път го видяха в 18 седмица  newsm78

# 67
  • Мнения: 2 152
Първата седмица от 5-ти месец - мисля 19-та беше ходих на 3Д и ми казаха, че е момче. От тогава до днес, все така се вижда - момче Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 216
Всичко си е много индивидуално и зависи единствено от положението на бебчето в корема ти .
На мен в четвърти месец докито ми каза, че сигурно ще е момиче... а в края на 5-ти каза, че най-вероятно ще е момче  newsm78. Вече добре се било виждало. Така че..няма гаранции  Thinking.

# 69
  • Мнения: 6 164
На сина ми, достойнството  Wink му го видяха още 13 г.с. на обикновен. Laughing

# 70
  • Мнения: 339
"Определиха" поля в 20 г.с., но до съвсем скоро не бяха сигурни Rolling Eyes
Страшно изнервящо-момче, момиче,момче, момиче #Crazy
Аз пък от първия ден си знаех, че ще е момче, ноооо ...ще видим на финала Thinking

# 71
  • Мнения: 31
И нас ни видяха още в 4-тия на триизмерен.

# 72
На мен ми го видя за пръв път доц. Балев в 17-та седмица в клиниката на проф. Темелков  Peace

# 73
  • Мнения: 5 103
На мене в 16та седмица ми го познаха.

Общи условия

Активация на акаунт