AVON X

  • 11 907
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 596
То е Nude, т.е. естествен цвят, съвсем близо до цвета на устните
Ммм, от устни до устни...
Естественият цвят на моите например е тъмнорозов и натурални, бледи розови червила (тип nude) ми стоят отвратително...

Така е, за съжаление тези червила нямат мостри.

Биси, като не ти харесва - върни го, за червила, които нямат мостри, няма никакъв проблем.
О, не няма да го връщам, не ми се разправя. Ще си поръчам ново, а това ще го подаря.

# 271
  • USA
  • Мнения: 33
Получих си от Католог 10 Червилото Shine Supreme. Бях поръчала Buffest Brown. Разочаровах се колко е тъмно. Поне с 2 тона е по-тъмно от това на каталога и аз като съм бяла, направо с него съм като мъртвец. Иначе блясък наистина има и много ми хареса, че е много трайно и мазничко на устните, но тъмно  Sick. Кажете, представителите, кой цвят да си купя, гледам, че пак са намалени в Каталог 11, който да е нежен, светличък и естествен до устните. Мисля за Twinkle pink или Twig Glaze. Можете ли да ги видите на живо и да ми кажете дали са по-светлички. Не искам пак да подарявам червило, което си купувам с мерак.
Вчера една позната представителка ми показа цвета,който тя си е поръчала и е много приятен-бежовокафеникав е,светличък,но не прекалено.On Ice е цвета,не знам дали помогнах Embarassed

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Мисля за Twinkle pink или Twig Glaze. Можете ли да ги видите на живо и да ми кажете дали са по-светлички. Не искам пак да подарявам червило, което си купувам с мерак.
Twinkle pink, взех си го, светло е /почти телесно/, ще ти хареса - отново проявихме еднакъв вкус към червилата Laughing

взех си и Peach luster, една идея по-тъмно с леко оранжев отенък, и то ми допада много. По- светло е обаче от Buffest Brown, гарантирам защото и него съм пробвала - братовчедка ми го има.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 17:43 от Яна (2 в 1)

# 273
  • Мнения: 14 499
аз искам да попитам за спрея за тяло със суха маслена есенция от розовата SSS серия някой ползвал ли е ?отдавна му се точа - изглежда ми че ще е по-подхранващ от лосионите или бъркам. лосионът за тяло от тази серия ми е най-любим.

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 7 004
Момичета, колебая се между няколко червила.
Ако сте ги виждали, кажете дали цветовете са като в каталога!

Icy rose
Mauvelous shine - много ли е бледо?
Brilliant merlot
juicy raspberry - яркочервено или тъмно?
Lustrous berry - цикламено ли е?

Как точно стои въпроса с връщането? Представителя(или клиента) търпи ли някакви неустойки?
Ако не , да поръчам 5-те и да върна 2, които не уцеля.  newsm78

# 275
  • Мнения: 139
Аз лично, съм много разочарована от тези червила - въобще не си отговарят на цветовете.

# 276
  • Мнения: 3 835
Вчера в Централен офис ги разгледах на витрината, но набързо. Двата цвята с Ice ми харесаха най-много. За мен съм си взела този от корицата. Наистина стои страхотно. Не знам доколко е трайно - сложих го преди да си лягам.

А маркера не е толкова лош - за тези, които предпочитат леки червила. Траен е, наистина. Моят е Теракота и е по-скоро към червено. А колието за 10,90 е супер!
На мен ми допада повече Shine Supreme като червило, и като цена също.

# 277
  • София
  • Мнения: 474
Момичета, червило не се купува по описание. Ако сте клиентки, помолете вашият представител да ви заведе в офиса на зоната си - там менажерите имат оригинални червила /ако не всички, поне от най-купуваните/ и си изберете цвета от истинското червило. Но предложението на Карен наистина е интересно -да поръча 5, да си избере 3 и да върне 2. Наистина червила без мостри /а и дори и с мостри/ се връщат безпроблемно. От 7 години работя в Ейвън и никога не съм имала проблеми с връщането на продукт. Успешен избор -да сте много красиви и желани с новите си червила!...

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
Момичета, колебая се между няколко червила.
Ако сте ги виждали, кажете дали цветовете са като в каталога!

Icy rose
Mauvelous shine - много ли е бледо?
Brilliant merlot
juicy raspberry - яркочервено или тъмно?
Lustrous berry - цикламено ли е?

Как точно стои въпроса с връщането? Представителя(или клиента) търпи ли някакви неустойки?
Ако не , да поръчам 5-те и да върна 2, които не уцеля.  newsm78
за цветовете нямам отговор, че не са от моята гама, но ще ти отговоря за "връщането". Всичко зависи от "началството". Ако е разбрана връщаш без проблем, ако не е може да се наложи да си направиш принудително подарък и това вече е проблем. Иначе за неустойки ..... всъщност нищо не губиш, просто не печелиш от върнатите продукти. И другото неудобство е, че сега тя ще е длъжна да заплати стойността им, но пък ще и бъдат намалени от следващата поръчка. Когато сумата не е голяма не е някакъв особен проблем. Аз бих се наела, но съм ти далеч. Съвета ми е да и кажеш от самото начало, че искаш да просто да си избереш 3 от 5 и представителката ти сама да си прецени дали може да поеме риска /нали ти казвам, определящ фактор е "началството" при рекламация Wink/

# 279
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
аз искам да попитам за спрея за тяло със суха маслена есенция от розовата SSS серия някой ползвал ли е ?отдавна му се точа - изглежда ми че ще е по-подхранващ от лосионите или бъркам. лосионът за тяло от тази серия ми е най-любим.
Това ми е един от най-любимите продукти Heart Eyes! Наистина е по-подхранващ от лосионите, а и някак си, по-лесно се нанася Peace.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
има си отделна тема, но ми се струва, че вие ще имате повече наблюдения ..... разкажете ми за химическия пилинг. Какво се прави, колко време отнема, колко често, за колко време стига /доста доволни чух че има, а недоволни?/ и подходящ ли е сега момента /септември/ да се прави. ми не е малко ама ще се радвам да ми отговорите  Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 511
аз искам да попитам за спрея за тяло със суха маслена есенция от розовата SSS серия някой ползвал ли е ?отдавна му се точа - изглежда ми че ще е по-подхранващ от лосионите или бъркам. лосионът за тяло от тази серия ми е най-любим.

Добър е, аз също ползвам този спрей Flutter

# 282
  • София
  • Мнения: 10 325
има си отделна тема, но ми се струва, че вие ще имате повече наблюдения ..... разкажете ми за химическия пилинг. Какво се прави, колко време отнема, колко често, за колко време стига /доста доволни чух че има, а недоволни?/ и подходящ ли е сега момента /септември/ да се прави. ми не е малко ама ще се радвам да ми отговорите  Rolling Eyes
Oтговарям и тук  Mr. Green
Аз ще си го направя като свършат слънчевите дни, надявам се да е в края на септември, не по-рано  Mr. Green
Ако кожата ти е за сериозно почистване и клони към мазна, може да го ползваш всеки ден, ако е като мойта, без особенни проблеми, само за избистряне на тена и свиване на пори, през ден или през два, тя кожата ще ти покаже... Аз го правя след баня, на добре изсъхнало лице. Не отнема време, минаваш с единия тампон и след 5 минути неутрализираш с втория.

# 283
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
има си отделна тема, но ми се струва, че вие ще имате повече наблюдения ..... разкажете ми за химическия пилинг. Какво се прави, колко време отнема, колко често, за колко време стига /доста доволни чух че има, а недоволни?/ и подходящ ли е сега момента /септември/ да се прави. ми не е малко ама ще се радвам да ми отговорите  Rolling Eyes
Oтговарям и тук  Mr. Green
Аз ще си го направя като свършат слънчевите дни, надявам се да е в края на септември, не по-рано  Mr. Green
Ако кожата ти е за сериозно почистване и клони към мазна, може да го ползваш всеки ден, ако е като мойта, без особенни проблеми, само за избистряне на тена и свиване на пори, през ден или през два, тя кожата ще ти покаже... Аз го правя след баня, на добре изсъхнало лице. Не отнема време, минаваш с единия тампон и след 5 минути неутрализираш с втория.
Химическия пилинг от серия Аню ли? За каква възраст е?

# 284
  • Мнения: 1 052
Сега вече съм на правилно място и да попитам, има ли продукт, който да свива порите, освен този почистващ и свиващ химически пилинг?

Общи условия

Активация на акаунт