Криво ми е... страхувам се...

  • 2 579
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Бъди спокойна и си почини.  Hug

# 16
  • Мнения: 696
Спокойно, нали казваш, че е в добри ръце!?

# 17
  • Мнения: 5 577
Спокойно, нали казваш, че е в добри ръце!?

Преписваш от мен.  Close

# 18
  • Мнения: 696
Спокойно, нали казваш, че е в добри ръце!?

Преписваш от мен.  Close

стига спами, писала си да си почине  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 116
Благодаря ви за топлите думи, момичета. Наистина като се оплаках, се поуспокоих.
Аз по принцип съм си притеснителна - страхувам се за всичко - за детето, от работата, абе луда работа...
Но явно ще трябва да се стегна и да свикна с положението. Пък и десетина дни ще минат бързо, нали?

 Спокойно! Ние сме тук!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 336
Подтикната от подобна тема - искам да си излея душата.
Чувствам се много тъпо, зле и т.н.
За първи път оставих детенце при свеки за 10 дни (досега не сме се делили за повече от нощ), знам, че е в добри ръце, но ми е толкова мъчно, че цял ден преревавам.
Утре ми свършва отпуската и трябва да съм на работа. Страхувам се да отида, не искам да се връщам, абе изобщо голяма каша. Стомахът ми се е свил на буца, притеснявам се, че няма да се справя, нервите ме морят, не знам как да се отърся от това потиснато чувство.
Ох, досадих ви, но ми поолекна.
Ако има други като мен, да споделят, че да не сме сами.
Оле мале-аз съм същата.Даже и по-зле. И един ден ми трудно да го оставя. На море искат да го водят-аз не та не. Може да не съм права ама тва е положението

# 21
  • Мнения: 8 917
Подтикната от подобна тема - искам да си излея душата.
Чувствам се много тъпо, зле и т.н.
За първи път оставих детенце при свеки за 10 дни (досега не сме се делили за повече от нощ), знам, че е в добри ръце, но ми е толкова мъчно, че цял ден преревавам.
Утре ми свършва отпуската и трябва да съм на работа. Страхувам се да отида, не искам да се връщам, абе изобщо голяма каша. Стомахът ми се е свил на буца, притеснявам се, че няма да се справя, нервите ме морят, не знам как да се отърся от това потиснато чувство.
Ох, досадих ви, но ми поолекна.
Ако има други като мен, да споделят, че да не сме сами.
Предполагам, че вече си се поуспокоила. Всичко ще си дойде на мястото и нещата ще се нормализират. И аз бях така, и доста майчета също предполагам са били, но се свиква...все някога...няма да сме завинаги с дечицата си алепени до тях нали  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 274
   Предполагам, че си се поуспокоила, но да си кажа и моя опит!
   И аз бях така когато за първи път оставих малкия на свеки  Confused! По цял ден ревях, а мъж ми само ми се караше, че съм го оплаквала все едно е починал  Sick! С времето свикнах да го оставям при бабите, но до тази година не се бяхме разделяли за повече от месец! Сега почти 2 месеца не съм го виждала и вече много ми липсва и нямам търпение да си дойде! Добре поне, че се чуваме по телефона и знам че там му е хубаво с братовчедите  Peace!
  Свиква се, а и както ти е казала The Sun - няма цял живот да ти е за полата, я  Mr. Green!

# 23
  • Мнения: 5 475
Ще се оправиш,просто не си свикнала.Има телефони -звъниш всяка вечер и така.Важното е ,че си сигурна, че е в добри ръце. newsm10


 Peace точно така!

# 24
  • Varna
  • Мнения: 288
И аз съм в същото положение.Утре изпращаме малкия при майка ми на 150км от мен,за един месец.Направо ми е свито сърцето.Откакто се е родил само веднъж съм го оставяла за две седмици.От сега си поплаквам Cry

# 25
  • Мнения: 1 983
ами в понеделник съвсем изненадващо закарахме Вики при на мъж баба му и дядо му, хората са на възраст, но бабата е много енергична, и на мен ми е ужасно мъчно, особено като се скрихме с мъжо тя да я приспи и как викаше " мама ходиме" и плаче, сърцето ми се къса Cry, но тя много си ги обича и още на следващия ден е спряла да пита, знам че там ще й е по-добре отколкото тук, единственото нещо, което ме притеснява, е че там няма обхват, има само на 300 метра от къщата и то не винаги, та ми се обаждат само по веднъж на ден, заредила съм ги с лекарства и съм ги инструктирала, ама все ми е едно криво и жално, добре тази вечер пътуваме и ще си я видя и нагушкам сладурката Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6 620
спокойно от какво те страх?Не може непрекъснато да си до детенце.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Момичета, рева.... Току-що се обади мъжът ми (заминаха с детето на почивка при бабите за цели 2 седмици!), чух гласчето на Вики и ми се насълзиха очите...рева... Cry

# 28
  • Мнения: 62
и аз след месец ще оставям малката в яслата,
със сигурност ще ми се свие душата,
но е нормално,
дръж се и си върши работата,
и това ще мине Wink

# 29
  • Мнения: 62
Момичета, рева.... Току-що се обади мъжът ми (заминаха с детето на почивка при бабите за цели 2 седмици!), чух гласчето на Вики и ми се насълзиха очите...рева... Cry

ми поплачи,ще ти олекне и като се успокоиш вече няма да я има буцата в гърлото Hug

Общи условия

Активация на акаунт