Странна температура!

  • 13 301
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Хм, аз довечера отивам на лекар заради такава Т.
Преди 10 дни се разболях - заболя ме ухото, главата и окото от дясната страна. Диагнозата беше синузит. Пих АБ и си мислех, че вече трябва да съм ок, ама... всеки ден към 16.00 часа вдигам Т от 37,0 до 37,3  Rolling Eyes Вечер обикновено свалям под 37,0.
Не кашлям изобщо.
Аз съм така вече месец. И аз вече незнам от какво е. Първо изхвърлях пясъци от бъбреците, после ме лепна вирусът с разстройство и ту преминава, ту се възвръща, защото имам спастичен колит, който явно сега е обобстрен. Правих и чревно изследване - отрицателно.
Обаче много ме озадачава факта как всяка вечер като по часовник към 18.30-19 ч. се зачервявам, заболяват ме лимфните възли и вдигам Т от 37 до 37.1-2. Всяка божа вечер, писна ми! Като при това направих курс на лечение с гентамицин - ампули - 5 дни, а в момента приемам Бисептол по лекарско предписание.
Днес мисля да отида при УНГ да се произнесе и той, че се намъчих.  Не кашлям.
Хубаво е да се включи лекар относно тези въпроси с температурата.

# 16
  • Мнения: 4 358
...... Днес ми дадоха направление за друг педиатър.....
Какво стана с ушичките?
Днес гледах разни показатели в ПКК на страницата на Цибалаб - ето тук. Споменават се бактериални инфекции, т.е. по ПКК би трябвало да се отчете, ако има такава... поне аз така си мисля  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 166
Аз така втория път разбрах, че съм бременна. Всяка вечер вдигах температура 37,1 - 37,3 Grinning
И на мен това ми хрумна  като прочетох за постоянна Т 37градуса   Wink И аз поддържах такава следобедите и вечерите в началото на бременността ми...

Ами ние правим опити за бебе, но този месец ме посети лелката, та няма как... При това и малко покашлям, но вече все по-рядко. Днес обаче случайно засякох медицинската сестра на личната ми лекарка. Та тя ми подхвърли идеята за туберкулоза. Такива били симптомите - 37 Т и кашлица,но ако е това  логично ли е кашлицата ми да спира? Вече съвсем се обърках.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
...... Днес ми дадоха направление за друг педиатър.....
Какво стана с ушичките?
Днес гледах разни показатели в ПКК на страницата на Цибалаб - ето тук. Споменават се бактериални инфекции, т.е. по ПКК би трябвало да се отчете, ако има такава... поне аз така си мисля  Rolling Eyes

Нищо не стана, сега този педиатър ще ми дава направления за други специалисти и за изследвания  #Crazy
Оф, четох цяла вечер...  ooooh! Направих и он- лайн консултация, само мисля, мисля. Убеждавам се, че не е хубаво човек да знае много- само за глупости мисля и спирам да се ровя за инфо. Стискайте палци да се окаже нищо  Praynig Praynig

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 09:09 от Димана

# 19
  • Мнения: 4 358
..... Стидсайте палци да се окаже нищо  Praynig Praynig
Опитай да не се притесняваш излишно много! Щом детенце е жизнено, няма страшно!
Моят лекар не беше никак притеснен заради Т и каза, че има хора, които поддържали Т такава месеци наред без да са болни. Предполагам това важи и за малките деца.
Стискам палци! Дано по-скоро се оправят нещата, че сигурно вече ви е писнало от лекари и денонощни притеснения  Sad

П.П. Питай и в клуб Медицина в дир-а!

# 20
  • Мнения: 3 166
Димана, май си права - колкото повече знае човек, толкова повече причини има да го обхваща параноята. А пък явно майките са ненадминати в това отношение. И аз щом се появи малък проблем при Вики , сама поставям диагноза. Пиши, когато има новини за малката. Всичко ще е наред! Heart Eyes

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Днес и другият педиатър каза, че няма причина за тревога. Утре сме на УНГ, да видим той какво ще каже. Че преди 2 месеца й правиха парацентеза и се притеснявам да няма някакви последици и заради да е това Т... Ама най- вероятно ще се окаже от зъбаците цялата история  #Crazy

# 22
  • Мнения: 3 166
Димана, непременно кажи какво е казал доктора УНГ! Стискам палци! Hug

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
УНГ- то каза, че всичко след парацентезата е наред. Което не знаете как ме успокои! Praynig Гърлото и носа й са чисти, а сополките, които се намират отскоро, са незначителни и напълно нормални. Не й взе секрети от никъде, защото каза, че няма никаква клинична картина, която да говори за бактерии в тази част. И щом е изключена и уроинфекция- виновни са зъбите! Доста обстойно й гледа устата- всички предкътници и кътници са тръгнали в различна степен, заедно с долните кучешки  #Crazy Каза, че при това положение Т й дори е ниска  ooooh! И да очаквам включване за кривене, неспане, неядене и т.н. екстри  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 166
Мога да си представя как ти е олекнало. А пък относно "екстрите" от зъбите - няма как - ще се мине и през тях. Важното е, че сте здравички. Grinning

# 25
  • Мнения: 4 358
Това се казва хубава новина!  Grinning
Леко да ви никнат зъбките и да нямате повече проблеми с тях!  Hug

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Това се казва хубава новина!  Grinning
Леко да ви никнат зъбките и да нямате повече проблеми с тях!  Hug

Да не ви казвам онази вечер как ми изкара акъла с 39.7... И на сутринта открих поредното ръбче от зъб  #Crazy А колко има ощееееее  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт