Отговори
# 330
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Калида, от октомври започва зимния семестър тук, то при мен така или иначе ще е все едно този път, защото от утре започвам задължителния стаж, та ще ви навестявам вечер ..или рано сутрин тук. Но ще държа под око събитията и новините през лаптопа.  Wink

# 331
  • Мнения: 1 526
eeeeeeeeeee не е честно, писах толкова дълго, че чак се възгордях от себе си и... не ми го публикува( що така бе Еди) Shocked

та Добър вечер, малки и големи мадами и господинчовци!
zwezdi4ka каква диета, бе момиче от снимките останах с впечатление, че нямаш нужда от такава!

Kalida както правилно си се досетила, така и не стигнахме до Икия Mr. Green, но за сметка на това успяхме да приведем кухнята в приличен, че и много добър вид  Grinning. А почерпката също беше приятна и разтоварваща!

amei-че Приемам поканата с радост!   bouquet Като за начало снимай ми горичката  Praynig

ДиДОлиНКа Така е- те всички Викове са бързи, смели, сръчни  Joy
Цитат
Хе хе...Вики го изпрати предния постинг и за това не можах да го довърша
Мирото и в събота ли работи?  Shocked

Къде си мамо В? Гого дойде ли си? Как прекара този уийкенд?

Майка аз не че нещо  Embarassed , но като отворя страницата и последна публикация в холандската темичка те виждам теб  Wink я кажете със Звезди интересно ли е там  Wink ?

# 332
  • Мнения: 2 959
Звездичка, тоз път на какво ще залагаш? На плодове или някаква друга диета си открила, казвай бързо?  HugА за мас/свинска/ тук я водят- "lard". Peace

Пепеляшчице, кариерата иска жертви. Но дори и само вечер да е, ще се радваме да си сред нас. А къде е стажа? Hug

Тали Дан, не го вини пак него. Не му е лесно на човека да огрее навсякъде, но в интерес на истината се справя блестящо. А нима има и "Господа" сред нас, много бих се радвала и на мъжко присъствие и постинги, ако е така. Hug Как започна работната седмица? Отбиваш ли ударите на влюбеният колега? А с Вик и Мади чули се, радват ли се на бебчето?Hug

# 333
  • Мнения: 1 526
Kalida , на Еди шапка му свалям, честно. Това по- скоро беше риторичен въпрос  Peace
Под "гсподинчовци" имах предвид синчетата на момичетата, нали са си наши... Wink Дечица ми са много добре, звучат прекрасно, изобщо са бодри и весели. Струват ми се толкова порастнали  Hug

# 334
  • Мнения: 5 183

Майка аз не че нещо  Embarassed , но като отворя страницата и последна публикация в холандската темичка те виждам теб  Wink я кажете със Звезди интересно ли е там  Wink ?

Много "интересно" стана, ама хайде да не развалям и тази ... Ако искаш, влез и виж ...
Ина4е, ние уж биваме. Томи е добре, аз здравата кашлям, но определено ще ни бъде де  Wink

А кога ли ще се появи и нашата щастлива мама Боби? Тя милата сега гушка ли, гушка своето пораснало мом4енце. те децата растат като гъбки, особено като са дале4 от нас за по-дълго ...

Кате, много пазаруваш, а? И при вас ли са сезонните намаления. Тук са също големи намаления ... В4ера татито се върна с 2 4ифта пантофи, нали е зима. Плащаш еиния 4ифт, а втория ти е без пари, т.е. 50 % намаление все едно, но трябва да вземеш 2. Добре 4е поне е можело единия 4ифт да са мъжки, а другите женски, награбил на Томи някакви детски DVDta ... пак на безценица и беше много горд от покупките си  Crazy
А къде е 4ийзкейка? Да не го изядохте!   chef

Дидка, мерси за инфото за Тривитаминола. На мен също от Бургас ще ми го купуват. Нямам представа къде е ветеринарната аптека там, но те би трябвало да знаят...



# 335
  • Мнения: 2 959
Момичета, да се прехвърлим в новата седмица , става ли?! Hug

Общи условия

Активация на акаунт