Показност

  • 2 002
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Ако слушате ще ви покажа и мои снимки от сватбата. Довечера ще накарам мъжа да ги качи някъде Mr. Green Мязам на самоходно слонче в сметана.
Тъй де, ако Люлюто покаже снимки от нейната булка. Равнопоставеност да има.

# 31
  • Мнения: 6 472
лулуто,дай снимки!хайде на булкатааааааааа!
Като ти видях ника и реших, че си се вмъкнал в темата да ми я оспамиш, относно шофьорските ми умения Mr. Green
А булката иначе беше хубава. Снимки  давам само на ЛС, защото вече имах проблем с една позната, която ми направи скандал, че се е видяла в нета на моя снимка. Бях пуснала фотография на детето, а тя беше някъде отзад и случайно беше влезла частично в кадър ooooh!

# 32
  • Мнения: 677
лулуто,дай снимки!хайде на булкатааааааааа!
Като ти видях ника и реших, че си се вмъкнал в темата да ми я оспамиш, относно шофьорските ми умения Mr. Green
А булката иначе беше хубава. Снимки  давам само на ЛС, защото вече имах проблем с една позната, която ми направи скандал, че се е видяла в нета на моя снимка. Бях пуснала фотография на детето, а тя беше някъде отзад и случайно беше влезла частично в кадър ooooh!
браво бе,спамър ли е второто ми име вече?думичка не съм казал за блокирането..мълча си..като бухал си мълча..че нали не е по темата..ух едва се сдържам..
ех че щеше да е гот да изтипосаш тук родата,та и ние да усетим празничното настроение и така да ни тръгне едно хубавичко седмицата..айде пак на булкатаааааааа!!!

# 33
  • Мнения: 6 472
Хайде да не сте съвсем капо, ви пускам снимка от мойта показна сватба Mr. Green
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3281&AlbumId=8981

# 34
  • Мнения: 6 472
браво бе,спамър ли е второто ми име вече?думичка не съм казал за блокирането..мълча си..като бухал си мълча..че нали не е по темата..ух едва се сдържам..
Хайде кажи си, да ти олекне Mr. Green

# 35
  • Мнения: 677
ни нъ кйефи..искаме гъци-гъци сватба!

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ми нека и аз да ви разкажа за една сватба тип селска:
Пред блока са, един камион със смъкнат капак и оттам се подхвърлят едни персийски килими, възглавета, чаршафи и везани покривки... На всяка една хавлиена кърпа пищят зурли, бият се тъпани, тъщАта играе кючек - демек показва какъв чеиз е приготвила за щерка си. И това дето изпразнят целия камион... После го товариха... Откъсна се лелята от кълчотене, ви казвам... А да кажеш, че бяха нещо от боята, не...
А после в градинката пиха шампанско и се пръскаха... Даже и на зяпачите раздаваха в пластмасови чашки... И сладки от стиропорен поднос по 2.00 от Билла Simple Smile И букетът до последно беше в кофичка с вода Simple Smile
Едно време преди найсе години слагаха разкрачени кукли-булки върху капака на някоя бяла волга... Честно ви казвам и това очаквах да видя...
Така както го описваш си е не тип селска, а направо турска (не циганска). Имат си хората табиет-спазват си го, с все кючека, тъпаните и зурНите.

# 37
  • Мнения: 6 472
Еее ма то гъци- гъцито от снимките нема как да го видиш. Аз така и не ги снимах в боклука, а както вече споменах, булката не беше лоша и като се изключи факта, че си седя с воал на лицето при 35 градуса жега, роклята и беше семпла.

# 38
  • Мнения: 920
А пък на нашта булка, като се прибираха / уф, издадох се, че и аз вися по цял ден на балкона/, младоженекът й държеше воала в 1та си ръка. Или не осъзнаваше какво държи, или му беше много ценно, защото 3 пъти изнася нещо от колата - подаръци, предполагам, но 1та му ръка винаги беше заета с воала. По-скоро първото, защото изглеждаше много шашнат горкият.

# 39
  • Мнения: 817
Ти пък, постави се на мястото на съседите! Да протягат вратове през балкона, а да им пречат дърветата!  Grinning
Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 677
Еее ма то гъци- гъцито от снимките нема как да го видиш. Аз така и не ги снимах в боклука, а както вече споменах, булката не беше лоша и като се изключи факта, че си седя с воал на лицето при 35 градуса жега, роклята и беше семпла.
"гъци-гъцито" е състояние на духа..не мож гу скри току-тъй..
П.П.пак мълча за алармата..

Общи условия

Активация на акаунт