За тъщите

  • 3 951
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 451
Е ама вие ме разбихте  hahaha
 Май сте по- гладни и от мен  Joy
 Сега отивайте да ми взимате кроасани с шоколад и ви чакам да си го поделим по- брадски  Peace

Напоследък май все съм гладен... лошо ще свърши това...

# 61
  • Мнения: 1 517
Гладен за какво?  Wink

# 62
  • UK
  • Мнения: 1 351
Хм, защо ли и аз съм в същото положение... май нещо депресийка ме е хванало като се има в предвид времето навън  Crazy

# 63
  • Мнения: 1 451

Ни казвъм, ша ми съ смейти  Embarassed

# 64
  • Мнения: 1 517
Хм, защо ли и аз съм в същото положение... май нещо депресийка ме е хванало като се има в предвид времето навън  Crazy
Аз кат съ депресирам и ма фаща лигата...и май е време да си лягам, че много се олигавих  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 517

Ни казвъм, ша ми съ смейти  Embarassed
Признай си без бой!!! Пък може някой милостив да те нахрани. По-точно милостива... hahaha

# 66
  • Мнения: 1 451
То моя глад не е само за храна  Embarassed

# 67
  • Мнения: 1 517
Моли се чадо! Блажени били вярващите!!! Ама вземи и си потърси нещо за "хапване", че да не станеш зян.

# 68
  • Мнения: 1 451
Моли се чадо! Блажени били вярващите!!! Ама вземи и си потърси нещо за "хапване", че да не станеш зян.

Вий кат добри другарчета помагайте Simple Smile

# 69
  • UK
  • Мнения: 1 351
Вий кат добри другарчета помагайте Simple Smile

 Само кажи как  Party

# 70
  • Мнения: 2 716
Хайде обядвайте, че да оплюем най-после тъщите. Свекитата си имат тема smile3512. Ама в женски форум смее ли някой да се изкаже остро за "съкровището" newsm09

# 71
  • Мнения: 1 451
Хайде обядвайте, че да оплюем най-после тъщите. Свекитата си имат тема smile3512. Ама в женски форум смее ли някой да се изкаже остро за "съкровището" newsm09
А... че ние колко пъти хапнахме от тогаз Wink

# 72
  • Мнения: 1 451
Вий кат добри другарчета помагайте Simple Smile

 Само кажи как  Party

Срам мъ е  Embarassed

# 73
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ей, спамъри ниедни! #Cussing out стига с това ядене - отивам да си купя диня, за да залъжа къркорещия корем, че съм се самоподложила на диета - ще ставам мацка Laughing. Трябва да съм хубава за любимия - не сме се виждали от 1 1/2 месеца. Ама на 16 ще наваксаме, стига да не сме забравили как се прави тази работа.
 по темата Mr. Green
Милият се обръща към родителие ми с МАМА ЛАЗЕ и ТАТЕ ГОГО. Наистина много ги обича. Постоянно мисли с какво да ги зарадва или да им улесни живота. Мисли, ако се установим в Испания, да ги вземем да живеят при нас, а свекито - при сестра му Mr. Green. Не че не си обича майката, ама много се карат. Те не си признават и двамата, ама са с еднакви характери - избухливи и като са заедно повече от ден-два  #2gunfire.

Общи условия

Активация на акаунт