🎤 Гласът на България - сезон 7

  • 45 824
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 768
"Идол на младото поколение" ми звучи така, на всички. Приемам, че може би прекалено детайлизирам.
Да, нямах предвид на цялото младо поколение. Може би трябваше да кажа - идол на част от младото поколение.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Мисля, че не може да обобщаваме кой е идол на младите. Имам поглед върху 15 годишни, които слушат Рамщайн и Металика, не съм сигурна дали дори знаят коя е Дара. Но не бих обобщила. Може да са малцина слушащи такава музика.
Аз се извинявам, че отново за Дара, но написаното е просто абсурдно. Фен съм на Металика от 1989, слушам и Рамщайн. Това не е предпоставка да не знам коя я Дара.
С което не казвам, че е идол на всички, такова нещо някой да се харесва на всички, не съществува в живота. Когато преди няколко поста писах за Дара, само исках да кажа, че тук е малко подценявана.
А Камелия на мен ми липсва. Галена като я чуя и направо се чудя как не потъва от срам, в повечето време говори откровено безсмислици. Извън това, вероятно наистина би могла да е полезна на хората в нейния отбор.

# 692
  • София
  • Мнения: 12 548
На тази Галена аз нищо не ѝ разбирам. Трябват ми субтитри, струва ми се лигла.

# 693
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам каква успешна кариера имат Галена и Дара, но е факт, че две думи на кръст не могат да кажат като хората. И това са ментори? Ментор е възпитател, наставник, съветник. Какво и как ще съветваш, като не можеш да говориш?

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Именно това имах предвид и аз. Всеки път като дават анонса за предаването, ме втрещява поведението на тия двете. А вече кой колко е успял... нито имам компетенциите, нито пък желанието да коментирам.

# 695
  • София
  • Мнения: 62 595
Толкова успешна, колкото има кой да им я финансира. Камелия ме дразнеше, но поне звучеше по-умно.

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Камелия, Галена и подобни - все тая. Участват, за да покажат силикон и определени части от тялото си.

Гледам ги и ме е срам заради тях. Не че му пука на някого.

# 697
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Галена: "Сърби ли тЪ ръката?". О, Боже!

# 698
  • Мнения: 31 357
Галена непрекъснато се прави на интересна. Не ми е. Дара също.

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Христина пее много добре.

# 700
  • София
  • Мнения: 62 595
Таз девойка много крещи. Сигурно затова я харесаха.

# 701
  • DE
  • Мнения: 9 068
Прилично пее детето, но не е чак за такъв възторг Thinking

# 702
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дара: "Аз не ми се вярва".

Галена и Дара - титани на мисълта.

# 703
  • Мнения: 7 187
Доста викаше Христина, да, но има талант. Тя е само на 16, има време да надгради, с Дара едва ли...тя харесваше Любо, но той беше блокиран.

# 704
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Какъв глас? Христо мрънкаше през цялото време.

На всички казват, че ще спечелят.

Общи условия

Активация на акаунт