Бихте ли износили чуждо дете?

  • 2 772
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 164
а цялата тази история не е ли незаконна Thinking и ако "си дадеш корема под наем" след като родиш как се оказваш изведнъж , че не си майката ти на новороденото ooooh! а са ми разказвали и случаи , когато лично лекар е предлагал  жена да даде яйцеклетка на друга , със заплащане естествено newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 444
НЕ НЕ НЕ И НЕ
Може би само заради децата си бих го направила, т.е. ако недай боже детето ми има проблем и не може да износи бебе, бих го направила за да запазя семейството и, да познае щастието от майчинството. Но като се има предвид, че няма да съм първа младост когато някоя от двете ми принцеси тръгне да се задомява, то е повече невъзможно е нереално. newsm78

# 62
  • Мнения: 4 414
Но варианта, като във въпросната обява просто ми се вижда абсурден. Равносилно ми е на да си оставя детето в дом... Ужасно е Sad((
подкрепям! да си оставиш детето заради една къща е просто отвратително Sick
иначе, изпосването на "чуждо" дете е много голяма отговорност, която поемаш вместо друг...ами ако не го износиш...или нещо се случи...как ще се чувстваш? не че като е твое, ще ти е добре, но тук се намесват и други хора...и после, като го носиш 9 месеца, как просто ще го родиш и ще го оставиш - ми то вече част от теб!...да не се налага, но може би бих го направила само за много, много  близък човек.

# 63
  • София
  • Мнения: 331
Към настоящия момент определено НЕ!

Но се придържам и към правилото "Никога не казвай никога" - знае ли човек какво го чака.

# 64
  • Мнения: 2 237
Чуждо не Naughty Бих се съгласила само да износя дете на сестра ми,на никой друг.

# 65
  • Мнения: 36
Не не бих, то няма да е чуждо то ще е мое

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 113
Какъвто и да случачя не бих го направила #Crazy

# 67
# 68
  • Мнения: 419
За пари не бих го направила Naughty
За много близък роднина-да.Дано не се налага обаче Praynig

# 69
  • Мнения: 5 622
Не. Твърде съм емоционална за да направя бизнес от това нещо  Stop

# 70
  • Мнения: 2 407
Не.Не бих го направила.

# 71
  • Мнения: 465
 твърдо НЕ

# 72
  • Мнения: 822
И аз бих отговорила - НЕ.Дори и за много близък човек...Замислих се само за децата си,но да не налага.
Според мен е доста егоистично да държиш детето ти да бъде плод на твои сперматозоиди или яйцеклетки,а да е износено в чуждо тяло.И това при условие,че има толкова много дечица без семейства,които сигурно вечер заспиват със сълзи в очите и молитва да си намерят майка и баща...Сигурно усещането е различно,но мисля,че бих обичала едно дете,ако го приема в сърцето си,дори да не съм го носила в тялото си...
Може би, не е далеч времето,когато ембриони ще бъдат отглеждани в нещо като изкуствени матки.Макар че и подобен вид експеримент би могъл да бъде опорочен...

# 73
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мисля, че егоизма ми би надделял дори ако съм ръководена от най-добри подбуди да помогна на някой дето неможе да има деца...

# 74
  • Мнения: 2 792
 Не, никога, абсолютно категорично го заявявам, дори прекалено близки на мен хора да са в нужда, не бих им погнала износвайки детето им, това е схема, която не мога да си представя, не виждам себе си с начина си на мислене в нея.

Общи условия

Активация на акаунт