Деси Добрева се омъжва.......+ снимки

  • 11 794
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 769
За гласа и таланта на Деси, мисля че няма смисъл да се спори. Спомням си преди години в Шоуто на Слави един БГ режисьор /сега ще се сетя за името му/ кака, че в момента Деси е най-големият талант в обласста на пеенето и ,че ако Слави не успее да го изяви /защото той би могъл/ трябва цял живот да му тежи на съвестта. Ами то така стана. 
Нямаше как и да стане. Слави е изключително завистлив (съмнявам се, че има съвест. комерсиален е до болка). Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

Много се радвам за Деси! По мое много скромно мнение има невъзможно хубав глас и й желая бляскава кариера, щастлив семеен живот и колкото деца иска (аз също съм част от семейство с три деца и също искам да имам 3. Явно ние знаем какво богатство е да имаш братя и сестри)! Прекрасна булка с прекрасен съпруг (много добре изглежда момчето, и като двойка са красиви, пу пу пу) и прекрасна сестра! БРАВО!  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 639
Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

 Thinking Мислиш ли ,че беше така?! Аз също не харесвам Слави, но поканата на Марин си беше голям жест. Имайки се предвид ,че Марин е продукт на шоу на Нова.......
"Шоуто на Слави" все още има огромна аудитория  Wink

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Вила "Аква" във Варна. Църквата - "Свето Успение Богородично" (Катедралата)
Много добре. Катедралата я знам, много пъти сме минавали от там, а вилата съм я виждала по телевизията - имаше едно предаване посветено на нея. Чудесна обстановка за такова празненство.

# 78
  • Мнения: 8 769
Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

 Thinking Мислиш ли ,че беше така?! Аз също не харесвам Слави, но поканата на Марин си беше голям жест. Имайки се предвид ,че Марин е продукт на шоу на Нова.......
"Шоуто на Слави" все още има огромна аудитория  Wink
Мисля, че не успя да скрие завистта си, както пред безспорния му талант, така и пред оправдано високите му амбиции. НАмесата на Дони тогава беше съвсем точна и на място. Самата покана на МАрин беше задължителна, ,от гледна точка на това, че Славчо се опитва да се представя като меценат-покровител на млади таланти....Явно доста време им е било нужно на хората от екипа му да го убедят да преклони глава пред конкуренцията.
Стига съм с еразпростирала, че темата е в същност за Деси, а не за Славчо....не можах да се въздържа просто.... Embarassed Извинявам се!

# 79
  • Мнения: 7 430
Честито на сладката Деси - винаги съм я харесвала Peace
Страхотна и нежна булка е - пожелавам и всичко най-хубаво в живота и много успехи с пеенето Peace

....много ме накефи букета и Wink

# 80
Нестихваща любов и от мен!

искам да си призная,че постнах снимките в един друг форум,но наистина не се сдържах,а и май не поисках разрешение.Malenna извинявай,но такава красива булка и такъв хубав повод е грях да не се показват {}   bouquet

# 81
  • Мнения: 6 039
кой е другия форум, ако не е тайна.???

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Деси сигурно си е попяла на сватбата. Чудя се какви  подаръци се избират за такава сватба?

# 83
  • Мнения: 13 512
Че какво и е по-различно на тази сватба? Подаряват се същите подаръци,каквато и на всяка друга.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 443
Честно казано като визия Алекс ми харесва много повече от Деси! Но ако трябва да си говорим за талант  Stop Не случайно, когато беше още беквокалистка на Слави пееше предимно тя...Алекс само припяваше.
Преди бях чула, че била много надута и някакви отвратителни неща за нея, но някак не ми се вързаха нещата. Но така е , когато някой е известен и най-вече талантлив хорската завист заработва със страшна сила!

Пожелавам й най-вече здраве и сила да постигне всичко, което си е намислила! Щастлив семеен живот и много детски смях (поне в три гласа  Wink )

Общи условия

Активация на акаунт