Когато заплахите и наказанията не помагат..........

  • 1 080
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Мисля, че методът "работи", защото така му даваш право на избор - в случая изборът кога точно у обявеният от теб инетрвал от време, а да не говорим че и в следенето на таймерът има елемент на игра и то игра с мама.
Та мисля че винаги когато му се даде право на избор ще има по-голям шанс за успех. Например вместо "изяш си закуската" - "какво предпочиташ за закуска - баничка или филийка..." и т. н.
УСПЕХ в надхитряването.

# 16
  • Мнения: 133
Поздравления за находчивата идея. Смятам и аз да се възползвам от нея. Може ли да ми предложите откъде да купя таймер. Благодаря

# 17
  • Мнения: 545
... Може ли да ми предложите откъде да купя таймер. Благодаря

Аз имам домакински - ползвам го по време на готвене, варене на яйца, мляко и др., където е важно да не изпуснеш момента. Разграфен е на скала до 50 мин. (механични са - навиваш и след като изтече времето иззвънява). Продават се в големите супермаркети - Пикадили, Бурлекс. Обикновено са кръгли, оформени като плодове (моят е като портокал).

А иначе по темата - аз преди време ползвах подобен трик при обличането в детската градина. Понеже много се тутка, бърбори, оглежда се и какво ли още не, но не и това, което трябва, му казвах "Имаш 3 минути да се приготвиш." Да видите как скоростно се сменят обувки, обличат се връхни дрехи и т.н.

# 18
  • Мнения: 429
Това е идея и ще я имам предвид.

# 19
  • Мнения: 1 425
Поздравления за находчивата идея. Смятам и аз да се възползвам от нея. Може ли да ми предложите откъде да купя таймер. Благодаря

Какато Stef_р ти е казала.В Пикадили ги има под най различна форма.......Успех и на Вас и благодаря на всички  майки за подкрепата! smile3525  love001

# 20
  • Мнения: 133
Благодаря за информацията на всички.

Общи условия

Активация на акаунт