Карбовски чака бебе

  • 3 766
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 697
...Кефеше ме Карбовски по времето в началото на "Егоист"..."Всяка неделя" малко го поразглези и започна да си показва гигантския егоцентризъм...обаче в "Отечествен фронт" отново започна да ме радва...Мисля, че по-скоро темите, които представя и начинът, по който го прави - по-човешки, с необходимата драматичност, но без мелодрами, а с максимална приближеност към истинския живот...Поне на мен много ми допада подобен стил, а и самото предаване като концепция и изпълнение. Макар че ако трябва да говоря за личността му - изглежда противоречив, а в отношението си към жените - консервативен и дискриминативен...Но щом си е намерил жена, която е съгласна да е такава, каквато той иска...
Мога само да им пожелая да са живи, здрави, щастливи и да се сдобият с едно пухкаво сладко малко човече...

# 46
  • Мнения: 2 556
Карбовски ми е невероятно отвратителен  Sick Да е живо и здраво бебето, дано то и майката имат късмет, таткото не искам да го мисля  #Crazy

Като се сетя за статията, която беше "посветил" на бившата си жена, в която поименно бяха изброени всякакви нейни гаджета и т.н., както и детайли от съвсем личен характер и ми става супер зле. Между другото точно тя пък се събра с един мой далечен познат, който се разведе заради нея, въпреки че детето му беше много малко тогава. Сега двамата имат момиченце. Но поне жената се спаси от Карбовски, което е един положителен момент в историята...

# 47
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Карбовски ми е много антипатичен и дразнещ. Той е без никаква мяра циничен, брутален и нахален. Не си го представям в ролята на грижовен баща, грижещ се за майчето и бебето. Дано забременялата от него има късмет все пак!

# 48
  • Мнения: 899
Да му е честито!
И аз съм сигурна, че ще е страхотен баща.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък мисля, че ще е доста отговорен баща. Понеже е умен и  интересен пич. Това, че е по-циничен в изказа и разсъжденията си, не е причина да го плюете.

# 50
  • Мнения: 6 417
Мдааа, на вид порядъчни мъже с изискани обноски се оказват потресаващи и безотговорни като бащи, така че това не е критерий. Rolling Eyes

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Карбовски ми е много антипатичен и дразнещ. Той е без никаква мяра циничен, брутален и нахален. Не си го представям в ролята на грижовен баща, грижещ се за майчето и бебето. Дано забременялата от него има късмет все пак!

И как си представяш идеалния грижовен баща? Като изключим съпруга ти, разбира се  Grinning

# 52
  • Мнения: 1 413
Къф стил у този мазен тип ooooh!
това неговото е умение да събира в едно всички умни мисли, които е чул у другите!
Милата му жена! Да ме прощава, нищо лично, но пък любовта е сляпа!

# 53
  • Мнения: 517
Познавам бегло карбовски от наЧалото на 90те год, от Магарешкия рай (в Борисовата градина в София) И тогава си беше съЩото леке и Циник
той иМаше кратка авантюра с моя приятелка и тя ме запозна с него, първия му въпрос беше свързан с клитора ми и аз му теглих една
Не мисля, Че на сегашната му изгора Ще и леко с него и Че е способен да бъде баЩа
За журналистиЧеските му постижения Ще си поговорим друг път

# 54
  • Мнения: 939
А мен ме кефи! Да не би Хауърд Стърн да е по- малко циничен (припомнете си само една случка - абортът на жена му в ефир)? Такива мъже като Карбовски са ми сто пъти по - интересни, отколкото някой тъпчо, дето само те гледа в устата и не смее да ти каже нищо, което не ти харесва. А и що си мислите, че така, както се държи в ефир, така се държи и с гаджето си? Какво като оплюл бившата си жена? Колко жени плюят настоящите си мъже и продължават да живеят с тях? А и какво като питал за нечии клитор? - нима жените помежду си не коментират интимни неща за партньорите си?
Всеки си "намира майстора" рано или късно. Къде е гаранцията, че бъдещата майка на детето му не е "по- чепата" и от него?

# 55
  • Мнения: 495
трябва и такива като него да има в ефира Mr. Green

# 56
  • Мнения: 7 186
Да пуснем направо анкета За и Против Карбовски. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 57
  • Мнения: 1 629
Казах аз накъде ще залитне темата, ама на Laughing

# 58
  • Мнения: 495
на мен много ми харесаха последните му думи в предаването, мисля че миналата седмица, за жените в затвора
та, думите му бяха: "Жените и в затвора, и извън затвора, искат едно - да бъдат ПОМИЛВАНИ"

# 59
  • Мнения: 3 091
Бравос! късмет им пожелавам!
И Гошкови ще имат бебе - на тях също пожелавам късмет!

Само ако може да ми обясните: свърестествени способности ли имате, гледате на нещо ли ... как разбрахте, че ще бъде страхотен баща???
от жегите съм изтрещяла яко, та не разбирам...

Общи условия

Активация на акаунт