Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 799
Добро утро!
Аз пък снощи спах толкова здрав сън...бях капнала от умора, не знам защо. Караката ме боляха зверски, а не бяха надути  newsm78. Киснах ги в ледена вода 15тина минутки и си легнах, откъртиа съм зверски. Сутринта малката ме вдигна в 7 часа, но се бях наспала вече. Това зверче се научи да ме буди, до сега ставаха двамата с мъжа ми и аз спях до 8,30-9, понякога и до 10 уикенда, ама от 1 седмица идва да ме буди специално.  Crazy

# 256
  • Мнения: 1 289
 Stop Добро утро или добър ден стана вече.Ама нали съм в отпуска и реших да се наспя като хората. Rolling Eyes И аз се събудих от жегата-изчистих и сега излизам от банята.ООО,разкош. Crazy Нямам търпение да стане утре и дазминаваме на вилата на хладничко-тука не се живее.Приятен съботен ден на всички мамчета. Party

# 257
  • Мнения: 3 405
Да се запиша при ранобудните, станах в 5, т.е. събудих се и се въртях в леглото, бродих из апартамента, излизах на терасата, пак се връщах в леглото. Ужас Shocked.
От няколко дни ме наболява корема, ниско долу, както болят яйчници. Акушерката каза, че са контракции и ми предписа Магнерич ( магнезий ) и да си взимам Но-шпа 3 пъти по 1 таблетка. Не съм имала с предната бременност такива болки newsm78. Аз си помислих, че съм си докарала някое възпаление с това плуване в морето и мокрия бански. На преглед съм чак на 14.08.
Много се уморявам и вечер заспивам рано, а после заради ранното ставане ми се спи през деня.
Малкия футболист ме подритва отвътре Grinning, хи-хи. Още не се усеща отвън.

# 258
  • Мнения: 1 081
Анджи, Елеонора, значи не съм само аз луда.  Laughing Hug

Анджи на теб не ти ли пуснаха изследвания вече. Следващия път настоявай. Аз убедих акушерката да ми пусне и една токсоплазмоза даже, но ще бъде чак на 31.август.

Мими81, завиждам ти!  Laughing

# 259
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Изваля се и е супер  Grinning Аз също цяла нощ обикалях стаите и се наливах със студен чай. А относно изследванията на мен до сега са ми пускали веднъж, но стойностите бяха като по учебник и затова сега чак другия месец пак. Надявам се и тогава да се представя подобаващо.  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 3 405
[Анджи на теб не ти ли пуснаха изследвания вече. Следващия път настоявай. Аз убедих акушерката да ми пусне и една токсоплазмоза даже, но ще бъде чак на 31.август.

Tози път никакви, издействах си само за кръвна група. Аз си я знам, но искам да има документ. Но на първото посещение ми пуснаха Васерман, кръвна картина и урина - рутинни, резултатите ми бяха перфектни Grinning. ХИВ и Хепатит Б не са ми изследвали, не били задължителни.
Токсоплазмозата от котки ли се получаваше, че нещо не ми е ясно, и дали е задължителна.
Направо нямам думи, винаги гледат да си спестят изследвания. Дано всичко си ни е ОК Hug

И аз ще ходя на 31.08, от 15.00 часа. На теб сега какви изследвания ти пуснаха? Да не пропусна нещо Laughing

# 261
  • София
  • Мнения: 6 799
На мен също само веднъж са ми правили изследвания - кръв и урина. Васреман и австралийски антиген ще направя началото на септември, защото в яслата искат васерман на единия родител, та с един коршум два заека.  Joy
И аз започнах магнезия от вчера, имах доста контракцийки и Марков каза да започвам с но-шпа и магнезий. Купих но-шпа, ама още не съм го пила.  newsm78 Видях, че имам и папаверин, бях го купила предната бременност, та съм се запасила с лекарства. Само дето хич не ми се пият...

# 262
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз забелязах, че имам контракции вечер като легна. По-точно констракция една получавам, когато се отпусна. Надявам се да не е страшно като е само една примерно.  newsm78 че до прегледа има цял месец. А васермана и спина ми го пуснаха с БХС-то, та и за тези резултати ще си отчакам

# 263
  • Мнения: 69
Здрасти,момичета.Кажете ми,кога започва да се усеща бебето?Вече нямам никакво търпение Sad.
Приятна събота и неделя Laughing.

# 264
  • Мнения: 1 317
Момичета, простете за невежеството, ама как да разбера кое е контракция? Къде трябва да усетя нещо - в областта на стомаха ли, долу ли, незнам  newsm78

# 265
  • Русе
  • Мнения: 249
и аз не знам какво представляват и какво е усещането...

# 266
  • София
  • Мнения: 6 799
За усещанията на бебето - средностатистически в 18 седмица за пръв път, може в 15, може в 20...индивидуално е.
А контракциите се усещат като стягане, втвърдяване на корема. Може да се усети болка ниска долу, но това вече не е хубаво.

# 267
  • Мнения: 333
Момичета, сега само пуснах темата и по-късно ще дооправя някой неща, че имам майстори, а после чистене. Терасите ми стават супер, лошото е че заваля, но бързо спря. Избрах това заглавие, но и другите са много хубави, тях ще ги използваме за следващите теми. Много сте оригинални! Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт