седемте рилски езера?

  • 11 416
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
По това време на годината времето горе се променя много бързо и трябват дебели дрешки. Ходила съм три пъти до езерата и е било все през лятото.Струва ми се че варианта през Пионерска е най-кратък.През Вада май е по-дълго ходенето. Ако някой планира този преход за следващото лято бих му препоръчала да спи на палатка около Долното езеро или Близнака.Има разкошни местенца.Тревата е като килим, няма буболечки и други подобни, които биха отказали по претенциозните.Вода за пиене и къпане колкото щещ.Е малко е студеничка, но и в хижите не е ясно има ли топла вода.А и през лятото от туристи може и да не се вредиш до легло в новата хижа, или пък ще ги чакаш до вечерта да те настанят. С палатката се опъваш където и когато ти хареса. С детето за първи път спахме така на езерата като беше на две годинки и беше супер.Имаше пълнолуние и през ноща като се събудих първата ми мисъл беше -"абе кой е запалил лампата?" .През деня джапахме из езерата и се разходихме нагоре.При второто ни ходене с хлапето (беше на 5 г. май) преспахме на Паничище в хотел Бор и на втория ден отидохме с колата до Пионерска, а оттам нагоре  е ходил съвсем сам и пак го взехме за около 3 часа. За съжаление същия ден трябваше да се върнем и не можахме да се качим до билото.

# 16
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
ако някой ходи през лятото да внимава да не е 15-30 август и да не се засече с белите братя че е УЖАСТ

Общи условия

Активация на акаунт