За себеуважението след изневярата

  • 3 837
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
как да давам акъл и съвети. Вместо да иде и да им нацепи кратуните и на двамата, той иска да го върне на работа за едните премии. Държи се като по-голяма п*тка от жена си. И синът им го гледа тоя цирк. Утре и той ще стане същата п*тка с такъв баща...

П**-ката си ти! Приятелят е истински човек достоен за уважение.

# 46
  • Мнения: 2 978
как да давам акъл и съвети.......

Ами както се дава акъл на приятел. Явно той търси това от теб.
Казваш му и той ако иска ще го приеме, ако иска не. Средно положение няма да има спрямо теб.

# 47
  • Мнения: 1 462
Аз не съм участник в триъгълника, но рогоносеца е мой приятел и поиска съвет какво д аправи.
И ти на свой ред питаш един форум хора какво да кажеш.

# 48
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хайде бе, п*тка бил! А жена му не можала ли да е дискретна поне като й се чука? Щом е предпочел парите пред едната чест, значи и за жена му толкова му пука. Пък тая жена при такова отношение какво да прави, ще търси чуждо! Нормална ситуация, като вече е взел решение да си носи последствията.

# 49
  • Мнения: 1 680
Шматки! И госта и приятеля и жена му. Само ебача е за завиждане.

# 50
  • Мнения: 5 622
как да давам акъл и съвети. Вместо да иде и да им нацепи кратуните и на двамата, той иска да го върне на работа за едните премии. Държи се като по-голяма п*тка от жена си. И синът им го гледа тоя цирк. Утре и той ще стане същата п*тка с такъв баща...

П**-ката си ти! Приятелят е истински човек достоен за уважение.

Оле, Боже...баси и лудницата, честно  rotfImbo

# 51
  • Мнения: 3 164
БУБА, не се смей, аз вече се чудя, ако някой ме нарече п**ка дали е обидно или не  newsm73

Общи условия

Активация на акаунт