Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
 Mr. Green Без да искам

Въпросът дори не е в това, с какви глупости ти пълнят главата в училище, а как те подготвят за живота. В Мадрид вярвам в това отношение, са по-напред.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм пирвърженик на влизането ни в ЕС, но не и с цената на загубената ни индивидуалност като нация. Не домашната ракия и не шкембе чорбата са тази индивидуалност. Това са културата, историята, традициите ни. А тях няма да загубим. Така чеее - не, нищо няма да ми липсва.

# 17
  • Мнения: 1 629
Честно да ти кажа, в 10 клас се учат един бюлюк глупости, несъобразени с бъдещият професионален ориентир на всяко едно дете. Общата програма е безподобна тъпня, спираща развитието на по-надарените в определена област деца, както и унизително комплексираща други, чиято сила е в приложните изкуства, примерно.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Почти нищо няма да ми липсва. С радост ще се отърва от домашната ракия и домашно заколеното животно. Ще ми липсва може би спокойствието... Не съм съгласна обаче със спирането на реакторите на електроцентрали и въобще да се месят европейци за тяхна сметка. Например за да си пласират техните стоки да спират наши.

# 19
  • Мнения: 899
Отказвам да споря относно недостатъците на различни неща в България и плюсовете на тези в ЕС.
Темата беше за какво ще ви липсва от онези малки неща, които ще изчезнат  Peace

# 20
  • Мнения: 1 629
Хе, че кой спори? Mr. Green
Нищо не вярвам да се промени драстично, така че отговорът ми по темата е - нищо.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Малките неща, които те карат да се радваш, че си жив - те няма да изчезнат. Няма да се свършат закътаните махали, които ги няма на картата; петлите по селските стобори, Емине, Леденика, Триградското ждрело...Или поне няма да е в този живот Wink

# 22
  • Мнения: 25 633
А на бас, че всичко може да изчезне, държавата България дори, но домашната ракия - никога! Naughty
 Joy

# 23
  • Мнения: 899
Ахаха, съгласна, домашната ракия си е цяло злато  Mr. Green
А Ваня, за съжаление си мисля, че нещата, които си изброила може и да изчезнат  Confused

# 24
# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Светът се глабализира, не можем да избягаме от това. Надявам се да не се затрием като нация, иначе нищо няма да ми липсва.

# 26
  • Мнения: 5 622
Много хора говорят с надежда за бъдещите промени, които най-вероятно ще ни застигнат, а именно: по-чисти улици например, по-малко престъпност, корупция, по-уреден и по-добър живот. Това се очаква, дали ще стане не е ясно. Но според мен много неща от бита ни ще изчезнат малко или много и те ще ни липсват. Ето моя списък:

- малките кафенета, закътаните, по блоковете
- малките магазинчета, от които можеш да си купиш хляб, без да ти се налага да ходиш до някоя голяма верига; а също така и

Що? Какво ще им стане на малките магазинчета и кафенета?  Thinking

Те и до скоро ги гласяха, че щяли да умрат заради големите хипермаркети, ама на..те продължават да си седят непоклатимо  bowuu

# 27
  • Мнения: 3 323
... малките магазинчета, от които можеш да си купиш хляб, без да ти се налага да ходиш до някоя голяма верига; а също така и цигари в тежки моменти  Laughing
- спокойствието на селата

- девствената природа (най-вероятно ще бъде разбита и застроена)

- и най-вече спокойствието от това, че независимо, че България има много проблеми, тя си е наша, родна и има свой дух, който бавно, но славно се заличава


Освен вси4ко горе изброено Ще ми липсват оЩе и:
-Здравеопазването и образованието,предвид какви промени предстоят и как вси4ко Ще бъде разбито.

Най - вече шкембе - чорбата

# 28
  • Мнения: 7 837
Не се притеснявайте за шкембе-чорбата. Сигурна съм, че предприемчиви производители, ще почнат да я предлагат в консервиран вид  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 622
Не се притеснявайте за шкембе-чорбата. Сигурна съм, че предприемчиви производители, ще почнат да я предлагат в консервиран вид  Mr. Green


Уууу, това ще е гадно  Sick

Общи условия

Активация на акаунт