Генерална промяна

  • 5 044
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 390
И на мен много ми хареса. И "Вчера", и "днес" си много сладка. Браво!

# 61
  • Мнения: 5 877
Супер. И аз се подстригах яко. Няма да ви давам снимка обаче, който иска, да дойде до Магадаскар да ме види.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 153
Сладка както винаги Heart Eyes Grinning

# 63
  • Мнения: 4 371
Беше обмислено. Т.е. имах идея да се подстрижа, но видях Гала на корицата на списанието й и се вдъхнових за тази прическа Whistling

Тинкърбел, русото е от преди, просто сега си личи повече, защото орязахме тъмното.

Ели, г-н Карузо знае вече, пуснах му уведомителен мейл Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 103
Бравос  bouquet

# 65
  • Мнения: 2 550
Новата прическа те прави по-сериозна и зряла, така да го кажа.
Не е лошо.
Но "вчера" по ми харесва.
Но аз съм пристрастена към дългите коси, може би за това.

Честита ти прическа, със здраве да си я носишSimple Smile

# 66
  • Мнения: 7 837
Ау, бравос  Grinning
Одобрявам  Grinning

# 67
  • на село
  • Мнения: 3 917
Честито!
Много ми харесва прическата, а и ти стои чудесно.

Аз съм пристрастна към късите прически и се чудя кога ли и на мен ще ми щукне  пак да се орежа  Grinning.

# 68
  • Мнения: 2 759
.. "вчера" по ми харесва.
Peace,  и на мен!
 

# 69
  • Мнения: 76
Лелеееееееее Rolling Eyes, много си красива и на двете снимки, но защо махна тази прекрасна дълга коса

# 70
  • Мнения: 4 371
Хич не беше прекрасна, беше започнала да става пръшлива по края Sick

# 71
  • Мнения: 730
Новата прическа те прави по-сериозна и зряла, така да го кажа.
Не е лошо.
Но "вчера" по ми харесва.
Но аз съм пристрастена към дългите коси, може би за това.

Честита ти прическа, със здраве да си я носиш:)

 Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 472
но видях Гала на корицата на списанието й и се вдъхнових за тази прическа Whistling

Страхотно се е получило! Аз също когато видях Гала за първи път с новата прическа се замислих  newsm78 дали и аз ....  но косата ми е доста чуплива и може би ще трябва да я изправям и определено ще се къдри и чупи във всички посоки  #Cussing out

Иначе на мен определено ми е омръзнало от тези дълги коси. Като се замисля 90% от времето съм била все с дълга коса. Февруари се престраших и орязах от коса почти до кръста до раменете на черта. Но за промяна на цвета (исках русо) не ми стигна куража  Embarassed
Сега доста поотрасна и май пак се води дълга  Tired
Обмислям есента колкото расла расла и аз да я подстрижа по-къса. Но не съм решила още как, че тя е доста трудна коса, с характер  Thinking

# 73
  • Мнения: 5 622


Страхотно се е получило!

 Като се замисля 90% от времето съм била все с дълга коса.



И аз така, 90%........

Рязала съм я от дълга до кръста до края на врата.....Даже си спомням като ме видя козметичката, при фризьорката ми и и каза "Спри, да не си луда да отрежеш тази коса..", ама аз си го бях навила на пръста...което не ми попречи да рева след това, но после след седмица свикнах....естествено последва отново пускане на дълга коса..какво да правя, като ми е някак зададено да съм дългокоса   Grinning

Иначе съм много ЗА такива генерални промени. Освежават страшно и зареждат положително  Peace

# 74
  • Мнения: 8 505
  Hands Thumbsup Харесваш ми така!

Общи условия

Активация на акаунт