Кой е този Карузо и защо сте му се накачулили?

  • 9 130
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 713
Но не сте ли забелязали как винаги до готиния инспектор ще има по една къдрава хубавица...
Жената на убития му брат, в която той е тихо влюбен
Убит, убит, ама накрая се оказа жив. Simple Smile
А тази от CSI NY, дето е м/у мулата и гл. герой, още в на4алото на сезона напусна. Така и не разбрах какво сгафи.

# 91
  • Sf
  • Мнения: 808
Но не сте ли забелязали как винаги до готиния инспектор ще има по една къдрава хубавица...
Жената на убития му брат, в която той е тихо влюбен
Убит, убит, ама накрая се оказа жив. Simple Smile
А тази от CSI NY, дето е м/у мулата и гл. герой, още в на4алото на сезона напусна. Така и не разбрах какво сгафи.
Нали? И дете от друга има, за което нашия хорейшио се грижи и не кзваше на къдрокоската... Бе, стабилен го раздава Simple Smile Само когато беше операцията и им трябваше донор... Да не изпадаме в детайли...
Кеф е като ме кажат в интрото към серията - Отново престъпление, а той - слага очилата, ръцете на кръста и поглежда към изгарящото хоризонта слънце и твърдо казва - Но ще получи справедливост и после песента на The Who... Писък под лъжичката ви казвам Simple Smile

# 92
  • Мнения: 1 629
Най-много ме кефи Мардж Хелгенбъргър от Лас Вегас:

# 93
  • София
  • Мнения: 6 743
'ич не ме кефи тоя пък  Rolling Eyes (да ме прощават фенките  Mr. Green)

# 94
  • Sf
  • Мнения: 808


даааа Simple Smile



Спомням си преди време една мама тук го беше сложила на аватар Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 19:29 от crossamaia

# 95
  • Мнения: 4 371
Леле, леле, леле!!!
Ако бях модератор, щях да я помета тая тема и да оставя само хубавите мнения за Хорейшио (шегичка, разбира се).
Как не ви е срам, бе?! Уважавайте избора на ближната форумка Mr. Green Wink
Няма да давам обяснения какво ме кефи, готин е и това е. Въпрос на вкус казало кучето Wink Ако сте гледали филма, може би ще ви допадне повече отколкото ако го гледате на снимка Wink
Peace Peace

# 96
  • на село
  • Мнения: 3 965
Ако сте гледали филма, може би ще ви допадне повече отколкото ако го гледате на снимка Wink
Peace Peace

Така е, не че си падам по него  / то вече трудно се впечатлявам от актьори и певци, май ми е минало време, това ме тресеше през пубертета  Wink/,
но участието му в "От местопрестъплението"  е на ниво, а самия филм много ме кефи.

# 97
  • Sf
  • Мнения: 808
Леле, леле, леле!!!
Ако бях модератор, щях да я помета тая тема и да оставя само хубавите мнения за Хорейшио (шегичка, разбира се).
Как не ви е срам, бе?! Уважавайте избора на ближната форумка Mr. Green Wink
Няма да давам обяснения какво ме кефи, готин е и това е. Въпрос на вкус казало кучето Wink Ако сте гледали филма, може би ще ви допадне повече отколкото ако го гледате на снимка Wink
Peace Peace
Ох, цял ден удържам фронта Simple Smile С две думи добре го каза  Peace

# 98
  • Мнения: 5 622
Въпрос на вкус казало кучето Wink ...

и си облизало гъза.... Joy

Сори, ама не се стръпях да довърша хубавата поговорка  Joy

# 99
  • Мнения: 5 299
За мен Адам Родригес! този вляво


Мдааам, за този - може се сборим Wink Отстъпваш ли ми го без бой Flutter..или ще си правим тройка Mr. Green

Маро, да не съм чула гък( ноу комент)Simple Smile)))))))

# 100
  • Мнения: 1 629
Бейби, мръсницо недна Laughing

# 101
  • Мнения: 5 299
Blush Ми не знам що така...тия мисли...в мойта глава Mr. Green Нещо май съм повредена ooooh! Mr. Green

# 102
  • Мнения: 2 550
 smile3505 гроб съм

# 103
  • Мнения: 1 629
Blush Ми не знам що така...тия мисли...в мойта глава Mr. Green Нещо май съм повредена ooooh! Mr. Green

Сещам се само за един възможен коментар: Добра с педикюра, добра и на к.ра Mr. Green
Леле, това не знам аз ли го написах, голям съм простак ooooh!

# 104
  • Мнения: 5 299
Blush Ми не знам що така...тия мисли...в мойта глава Mr. Green Нещо май съм повредена ooooh! Mr. Green

Сещам се само за един възможен коментар: Добра с педикюра, добра и на к.ра Mr. Green
Леле, това не знам аз ли го написах, голям съм простак ooooh!
Еми има рима - няма как - приема се Mr. Green Joy Да не искаш да ти направя педикюр?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт