Кой е този Карузо и защо сте му се накачулили?

  • 9 133
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 629
За безплатен педикюр правя чудеса с римите Mr. Green

# 106
  • Мнения: 5 299
За безплатен педикюр правя чудеса с римите Mr. Green
Аре - идвам У Варната, хем ще си почина малко на аванта Flutter Joy

# 107
  • UK
  • Мнения: 3 959
БТВ, по Нова сезона ли свърши, и ако да, има ли друг, или почват нов сезон в нов град? В смисъл, като отделни сериали ли се развиват или е един сезон за един град?

# 108
  • Мнения: 1 629
Ех, Бейби, изтървала си темата за гостоприемството, където скръндзливо съм подчертала, че гости приемам само на кафе и кекс  Laughing

# 109
  • Мнения: 5 622
Blush Ми не знам що така...тия мисли...в мойта глава Mr. Green Нещо май съм повредена ooooh! Mr. Green

Сещам се само за един възможен коментар: Добра с педикюра, добра и на к.ра Mr. Green
Леле, това не знам аз ли го написах, голям съм простак ooooh!


Ауууууу, Мюриел....това ти ли си? Как можа? Почвам да си мисля, че някой се е нагнездил в твоя профил и пише вмето теб....не допускам, че си ти направо  Naughty...тц,тц,тц

 rotfImbo

# 110
  • Мнения: 1 629
Уви, Бубс, аз съм си, изпростявам прогресивно...кво да се прави, от жегите ще да е ooooh!

Мърморанке, свърши сезонът.

# 111
  • Мнения: 2 550
Ех, Бейби, изтървала си темата за гостоприемството, където скръндзливо съм подчертала, че гости приемам само на кафе и кекс  Laughing

Потвърждавам!
Праща гостите си при Буба иоще някого за спане, ,ама забарвих кого  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 5 299
Ех, Бейби, изтървала си темата за гостоприемството, където скръндзливо съм подчертала, че гости приемам само на кафе и кекс  Laughing
Не съм бре, ама не ми пречи да си направя устата - може за мен да склониш. Ама дойда ли и в"На Тъмно" ще те заведа Twisted Evil  bouquet

# 113
  • Мнения: 1 629
Ама дойда ли и в"На Тъмно" ще те заведа Twisted Evil  bouquet

Ей, тоз пиърсинг откога го отлагам, но сега на петнайсти имам имен ден и ще взема да си го подаря Thinking

# 114
  • Мнения: 5 299
Ама дойда ли и в"На Тъмно" ще те заведа Twisted Evil  bouquet

Ей, тоз пиърсинг откога го отлагам, но сега на петнайсти имам имен ден и ще взема да си го подаря Thinking
Айде да си правим партия(в един ден) - аз ще отида за езика Flutter

# 115
  • Мнения: 5 622
Ех, Бейби, изтървала си темата за гостоприемството, където скръндзливо съм подчертала, че гости приемам само на кафе и кекс  Laughing

Потвърждавам!
Праща гостите си при Буба иоще някого за спане, ,ама забарвих кого  Mr. Green

Уф..нищо не разбрах ма Маро..да не си пила две ракии, че ти се връзва клавиатурата ма?  Crazy

# 116
  • Мнения: 2 550


Уф..нищо не разбрах ма Маро..да не си пила две ракии, че ти се връзва клавиатурата ма?  Crazy

Ааа, нье, твърд алкохол Naughty
та, имах рпедвид, че мюрел в една тема разправяше, еч няма място за рпеспиване у тях и каза, че ти и още някой друг се ширите, на вас да са ви гости  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 1 629
БУБА и Франзела съм номинирала за гостоприемство Mr. Green
Наздраве, Марчей Grinning
Бейби, ако се решиш, идвай и свиркай, ще отидем заедно Wink

# 118
  • Мнения: 5 622


Уф..нищо не разбрах ма Маро..да не си пила две ракии, че ти се връзва клавиатурата ма?  Crazy

Ааа, нье, твърд алкохол Naughty
та, имах рпедвид, че мюрел в една тема разправяше, еч няма място за рпеспиване у тях и каза, че ти и още някой друг се ширите, на вас да са ви гости  Mr. Green

М..ширя се аз.....зер.... Няма такова нещо. Мюриел е излъгала нещо. Тя освен двора и люлката да ги брои за място за спане, иначе не виждам къде видя място в 45 квадрата  newsm78

# 119
  • Мнения: 2 550
ми тъкмо ще им предложиш страхотни полеви суловия
двор, люлка, саплни чували, ще си направяти  огнище
ех, романтика

Общи условия

Активация на акаунт