Ето такива реклами правят в Пловдив

  • 1 366
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 666
Рекламата е от няколко години. Всеки път, когато я видя, и ми става едно мило. Лафът за естествения избор много ми харесва  Grinning.

# 16
  • Мнения: 1 930
Ейййй, жестока е  Peace

# 17
  • Мнения: 11 005
Абе да не става дума за една реклам,а за капково напояване със снимката на сучещо ококорено бебе???

Така кажете, сетих се веднага Simple Smile Simple Smile

# 18
  • Мнения: 97
Много е сладка.Добре е измислена. kyllmg

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
Тъжното е, че кърменето се "използва" за съвсем не-пропагандиращи-кърменето цели, а за рекламиране на съвсем не-свързани-с-това продукти. Само защото е най-добрият и естествен избор!

Много сладка снимка, но всеки път като я видя на този билборд с тази реклама й се ядосвам!

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 717
 newsm10 много е яка newsm10

# 21
  • Мнения: 1 878
Снимката е страхотна, иначе чак пък капкова система  newsm78 аз съм по скоро ...........бамбуча  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 414
Аз пък я намирам за тъпичка. Нещо като гавра с кърменето. Хахаха, страшен бъзик, дайте да се посмеем за сметка на кърмачките, няма що...

# 23
  • Мнения: 351
 Joy Joy Joy
 Много е идейна Sunglasses.

# 24
  • Мнения: 657
Същите билбордове ги има по магистрала Тракия

# 25
  • Мнения: 1 072
Много е идейна, поздравления за този, който я е измислил:-)
Не мисля, че е гавра с кърменето, дори напротив - ЕСТЕСТВЕНИЯТ ИЗБОР
Хората трябва да виждат бебета сучещи от гърди, за да им се набие в главата, че е ЕСТЕСТВЕНО, а не бебета с биберони, както например в рекламата на Молфикс.

# 26
  • Мнения: 3 760
Много е идейна, поздравления за този, който я е измислил:-)
Не мисля, че е гавра с кърменето, дори напротив - ЕСТЕСТВЕНИЯТ ИЗБОР
Хората трябва да виждат бебета сучещи от гърди, за да им се набие в главата, че е ЕСТЕСТВЕНО, а не бебета с биберони, както например в рекламата на Молфикс.
newsm10

# 27
  • Мнения: 3 595
И аз я видях на идване в Пловдив и не мисля, че е смехория ... Това, че са използвали кърменето като естествен процес, за да рекламират продукта си, за мен е по-скоро уважение към естествения избор. Мисля си дали не идея на някоя кърмачка или на някой татко с кърмаче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт