Какво може да накара един мъж да изневери?

  • 5 441
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Тез хора не ходят ли на работа , че само изневеряват и си бъркат из гащите newsm78
Ама какви въпроси задаваш  Naughty А за изневярата на работното място?! Ми че тя май е най-разпространена.

# 61
  • Мнения: 312
Технически погледнато въпросната би трябвало да бъде с водно охлаждане, за да не се получи прегряване, с последствия пушене и запалване, породено от голямото триене. Използването на грес или друга смазка би решило част от проблема, но е и доста скъпо като се има предвид броя на изневерителите, отделно от това се намалява многократно срока на годност, а и КПД(коефициента на полезно действие). Освен това не бива де се прахосва получената ценна топлоенергия, която би могла да се отвежда и използва за други полезни цели.
Топлофикация би трябвало да се замисли по въпроса и да направи опит да открие въпросната жена, това би довело до огромни икономии на гориво. Също така може да се помисли и за отстъпка, която да ползват изневерителите, или въвеждането на специална тарифа за изневерители, т.е. те да получават топлоенергията на преференциални цени. Реално погледнато, всяка изневяра, може да носи полза на семейството и то да прави икономии на разходите за топла вода и парно.
Този текст може да бъде използван за пример колко глупости може да напише някой, на който не му се спи. Авторските права на текста са собственост на автора, до момента на изтриването му от някой модератор.


евалла!  newsm10  въпросната да бъде обявена за общонационално издирване!

авторът на текста да подготви проектозакон за внасяне в парламента с копие до министъра на финансите, онзи на енергетиката и социалния такъв.
извадки от текста могат да бъдат разпространявани сред масовото население под формата на листовки с уведомителен характер и наблягайки върху отстъпките, абонаментните карти  и сезонните прИмоции, с цел повишаване на потреблението и оттам гореописаните икономии.

# 62
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не съм мъж, но моите наблюдения са:

1. Липса на задоволителен секс с половинката
2. Липса на разбиране от страна на половинката по някой "страшно болен въпрос"
3. Вътрешно чувство (ако мъжът счита, че изневярата е допустима по принцип или ако иска да се самодокаже поради възрастови проблеми)

# 63
  • Мнения: 1 517
Не съм мъж, но моите наблюдения са:

1. Липса на задоволителен секс с половинката
2. Липса на разбиране от страна на половинката по някой "страшно болен въпрос"
3. Вътрешно чувство (ако мъжът счита, че изневярата е допустима по принцип или ако иска да се самодокаже поради възрастови проблеми)

Принципно подкрепям.  Peace

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Същото което би накарало една жена да го направи. Всички сме еднакви.
Не е баш.
По ТВ-то казаха нещо, което ми хареса- Жената търси много неща в един и същи мъж, а мъжът търси едно и също нещо в много жени Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 36 053

По ТВ-то казаха нещо, което ми хареса- Жената търси много неща в един и същи мъж, а мъжът търси едно и също нещо в много жени Laughing
Peace и на мен много ми хареса това Peace

# 66
  • софия
  • Мнения: 555
Брех че изгодна философия. Двоен стандарт му викам аз на туй. Той може пък тя не!!!
Жорката е постигнал комунизма мисля аз  Joy
Вървят двама сърби из Ню Йорк и изведнъж от един небостъргач изхвърча една гола мацка и се разбива на тротоара пред тях
- Е ово е стандарт - казал единият.
- Ебеш и фъргаш.  Grinning
  newsm10 smile3501

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
През първата година на брачното съжителство мъжете започват да разбират отговорността на пълноценното партньорство и на това да осигуряват условия за благополучие на семейството.
Тези, които не могат да се приспособят към изключително важната нова роля, търсят начин да си възвърнат изгубената романтика чрез “непълен работен ден” с друга жена.

Когато съпругът прехвърли 45-те, страхът, че живота му си отива, може да го тласне към извънбрачни връзки.

И все пак, какво кара мъжете да търсят сексуално удовлетворение извън семейното легло?
Всеки мъж е зает с безобидно сексуално фантазиране.
Но докато в къщи нещо не се промени, той не превръща еротичните си миражи в реалност. И тези, които го правят, често не подозират истинската причина.

Всички тези мъже по същество казват едно и също: тяхната неудовлетвореност не е полова, а емоционална. Основният тласък към изневярата е отмъщение за въображаемо или реално грубо отношение към тях.

Copy/Paste

# 68
  • Мнения: 4 473
Моят съпруг обича да казва: "Какво съм виновен, че Бог те е създал жена?!".....no comment
И аз не съм виновна, че мъжете имат две глави и  ползват едната И за оправдание, нали?! Crossing Arms
Всъщност едни и същи са мотивите за изневяра и при двата пола. Разликата е тази, че жените стигат до такава след обмисляне кога, къде, с кого и т.н., докато при мъжете в 99% от случаите тя се случва спонтанно или в следствие на придобито състояние (напр. употреба на алкохол).
И за двете страни оправданието е излишно. Когато нещо се е случило, за него е имало причина, има ли причина - виновните в случая са двама.

И уважаеми господа, бъдете реалисти! Нали не намеквате, че една жена щом е създала семейство (както и вие самите), трябва да сложи фередже, а вие да "работите" по план "Кой колко бройки ще натрупа във въображаемият харем"?!  Stop

# 69
  • Мнения: 490
В едни сайт за изневери имаше една история на  жена, която беше направила всичко за мъжа си -от създаване и отглеждане на две деца до помощ в кариерата на съпруга си и в един момент господина толкова му опрял носа до облаците ,че си намерил любовница и почнал да се отнася безобразно с жена си  ooooh!.
В един момент обаче господина се сеща,че жена му е всичко за него и я моли за прошка .Да ама жената вече не го иска ! И същия този господин пише в същия сайт за историята им като моли жена си да му прости като казва,че любовницата му била виновна да се стигне до там Joy Joy Joy направо щях да умра от смях . Все ние сме им виновни на тия мъже няма значение коя си-жена, любовница .....
Ама кво да правиш като кръвта стига само до едната глава..... Crazy

# 70
  • Мнения: 1 526
- не обръщане на внимание от страна на партньорката
- не достатъчно нежност и секс и Whistling
- гореща кръв
- липсата на разнообразие

# 71
  • Мнения: 581
- не обръщане на внимание от страна на партньорката
- не достатъчно нежност и секс и
- гореща кръв
- липсата на разнообразие
 
 
 
А когато партньорката е загрижена и разбираща, секса е страхотен,  има страст и разнообразие в секса, защо пак се стига до изневяра в някои случеи? newsm78

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заради тръпката от новите завоевания.

# 73
  • Мнения: 1 526
А когато партньорката е загрижена и разбираща, секса е страхотен,  има страст и разнообразие в секса, защо пак се стига до изневяра в някои случеи? newsm78
свят- голям... народ- всякакъв!

# 74
  • Мнения: 1 446
Цитат
Технически погледнато въпросната би трябвало да бъде с водно охлаждане, за да не се получи прегряване, с последствия пушене и запалване, породено от голямото триене. Използването на грес или друга смазка би решило част от проблема, но е и доста скъпо като се има предвид броя на изневерителите, отделно от това се намалява многократно срока на годност, а и КПД(коефициента на полезно действие). Освен това не бива де се прахосва получената ценна топлоенергия, която би могла да се отвежда и използва за други полезни цели.
Топлофикация би трябвало да се замисли по въпроса и да направи опит да открие въпросната жена, това би довело до огромни икономии на гориво. Също така може да се помисли и за отстъпка, която да ползват изневерителите, или въвеждането на специална тарифа за изневерители, т.е. те да получават топлоенергията на преференциални цени. Реално погледнато, всяка изневяра, може да носи полза на семейството и то да прави икономии на разходите за топла вода и парно.
Този текст може да бъде използван за пример колко глупости може да напише някой, на който не му се спи. Авторските права на текста са собственост на автора, до момента на изтриването му от някой модератор.


евалла!  newsm10  въпросната да бъде обявена за общонационално издирване!

авторът на текста да подготви проектозакон за внасяне в парламента с копие до министъра на финансите, онзи на енергетиката и социалния такъв.
извадки от текста могат да бъдат разпространявани сред масовото население под формата на листовки с уведомителен характер и наблягайки върху отстъпките, абонаментните карти  и сезонните прИмоции, с цел повишаване на потреблението и оттам гореописаните икономии.


Усещам, че приказката върви да изкараме Вальо Топлото  (бившия шеф на Топлофикация)виновен за изневерите. Ама като знам мъжете вечно колко са невинни - пак майка му ще обере пешкира

Общи условия

Активация на акаунт