Какво може да накара един мъж да изневери?

  • 5 423
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
според мен това което кара човек да изневери без значение дали е мъж или жена... причината е егоизма....

Когато се оженим ние се посвещаваме да живеем един за друг ...а не за себе си...както казваше майка ми преди време: "Помни мойто момче, за да имаш едно иситнско и цяло семейство, трябва и мъжа и жената да дават 100% от себе си на другия. Ако единия дава 50% и другия дава 50%, тогава ще имате семейство на 50%"

А мисля всички ние си знаем кой са причините за егоизма ни... мога само да ви нахвърля няколко от мой личен опит...въпреки че аз не съм изневерявал на жена си. Съм си мислил да го направя и съм се борил с това да не го направя (слава Богу, че не съм имал възможност, защото колкото и да е тръпкаво и колкото и да е вълнуващо, пак знам че накрая ще съжалявам.)

Ето някой причини който са ме подтиквали да мислия в посока изневяра:

- когато жена ми не иска да правим секс в продължение на месец и половина (разбира се секса е една от първите причини)
- когато правим секс и на нея и е безразлично (тук проблем аможе и да е в мен)
- когато 1000 пати съм и казал да направи нещо или да промени нещо а тя се ослушва и се прави на ни лук яла ни лук мирисала
- когато готви постоянно такива госби които само тя си яде, щото знае че нито аз нито децата и ги ядем
- когато видя че се държи егоистично спрямо мен и децата
- когато стои повече на клавиатурата по форумите и си чати с приатели и приателки, а ние с децата си лягаме и не можем да се видим с нея...
- мога и да продължа със списъка... поняко не е нужно нещата да са много големи за да се афектира един мъж и да даде свободно на връзката с жена си а после да се оглежда на около
- и най накрая: "ехххх младодото си е младо"!  - както казваше дядо ми  Crazy

# 76
  • Мнения: 294
Аз мисля , че не е задължително да има дълбока причина за изневярата на един мъж . При някои мъже даже е характер , други не го правят дори да са нещастни с жените си .
Съгласна съм с постинга smile3521

# 77
  • Мнения: 3 388
Аз мисля , че не е задължително да има дълбока причина за изневярата на един мъж . При някои мъже даже е характер , други не го правят дори да са нещастни с жените си .
Съгласна съм с постинга smile3521

и аз така  Peace  понякога и самите те не си дават ясна сметка защо го правят, обясняват го с мъжката си природа. Разбира се, често пъти причините са някои от вече гореспоменатите- подценени във времето, проблемите се развиват дотолкова, че дават тласък на изневярата

# 78
  • Мнения: 220
Чудно какво ли може да те накара да изневериш(що за идиотска дума изобщо),то си е казано от 100 год.   "КОЙ КАКВОТО НЕ НАМИРА У ДОМА,ГО ТЪРСИ НА ВЪН''

# 79
  • Мнения: 4 473
Чудно какво ли може да те накара да изневериш(що за идиотска дума изобщо),то си е казано от 100 год.   "КОЙ КАКВОТО НЕ НАМИРА У ДОМА,ГО ТЪРСИ НА ВЪН''

. по въпроса Peace

# 80
  • Мнения: 494
Моят съпруг обича да казва: "Какво съм виновен, че Бог те е създал жена?!".....no comment
И аз не съм виновна, че мъжете имат две глави и  ползват едната И за оправдание, нали?! Crossing Arms
Всъщност едни и същи са мотивите за изневяра и при двата пола. Разликата е тази, че жените стигат до такава след обмисляне кога, къде, с кого и т.н., докато при мъжете в 99% от случаите тя се случва спонтанно или в следствие на придобито състояние (напр. употреба на алкохол).
И за двете страни оправданието е излишно. Когато нещо се е случило, за него е имало причина, има ли причина - виновните в случая са двама.

И уважаеми господа, бъдете реалисти! Нали не намеквате, че една жена щом е създала семейство (както и вие самите), трябва да сложи фередже, а вие да "работите" по план "Кой колко бройки ще натрупа във въображаемият харем"?!  Stop



 smile3501

# 81
  • Мнения: 221
Страшно много са причини, които могат да накарат мъжът да изневери-  развалени отношения с половинката, пък и може да си е такъв по принцип..
според мен най-много действат хормоните..
На жените им трябва причина, на мъжа-терен Crazy

# 82
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Страшно много са причини, които могат да накарат мъжът да изневери-  развалени отношения с половинката, пък и може да си е такъв по принцип..
според мен най-много действат хормоните..
На жените им трябва причина, на мъжа-терен Crazy
smile3521

# 83
  • Мнения: 1 451
Много се надценявате жените и много възвишени мотиви си приписвате. Същите сте като нас, ама айде  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 2 381
Тез хора не ходят ли на работа , че само изневеряват и си бъркат из гащите newsm78
Ама какви въпроси задаваш  Naughty А за изневярата на работното място?! Ми че тя май е най-разпространена.

И аз мисля, че на работа хората си развързват гащите. Понякога човек прекарва по12 часа на работа и то с кого другиго да го направи. Но тръгват едни клюки... Затова спазвам максимата: "Където работиш, не си вади..." А и жените сме над 90 на сто във фирмата, в която съм.

# 85
  • Мнения: 260
Каквото и една жена.Само,че си има бройкаджии,които го правят без причина. newsm12

# 86
Аз пък бих казал, молете се мъжа Ви да изневерява БЕЗ причина. Появи ли се причина за изневяра.... кофти, много кофти  Naughty

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз пък бих казал, молете се мъжа Ви да изневерява БЕЗ причина. Появи ли се причина за изневяра.... кофти, много кофти  Naughty

Бих могла да те опровергая - при желание от двете страни причината може да се "лекува", затова не изглежда, според мен, толкова страшно като изневярата БЕЗ причина, просто ей така. Тя не се обуславя от нищо конкретно, следователно и какво би могло да я спре?!?!

А всъщност, да се замислим - има ли безпричинна изневяра?!?!?  newsm78 И какво ли ще каже чичко Фройд и неговите привърженици по въпроса ... /със сигурност за безпричинието си има причина дълбоко в подсъзнанието на безпричинния/

Общи условия

Активация на акаунт