Закъснение на цикъла с 3 дни,след което ми дойде - но ми тече кафяво?

  • 628
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте.Имам редовен цикъл или ми идва на датата или поне с 1-2 дена по-рано,но никога закъснение.С моя приятел от 3-4 месеца правим опит за бебе,но така и не се получава.Този месец ми закъсня с 3 дни.Имах 1 ден в който ми беше потекло розово.Преди датата на цикъла си направих тест,но беше отрицателен.И ето днес ми дойде,обаче цикъла ми е кафяв.До сега не съм имала такива проблеми и не ми се е случвало.Ще се радвам ако някой ми даде някаква макар и малка информация от вашите опити и през това което сте преминали.

# 1
  • Мнения: 2 352
Ако не е бременност може да е много неща, хормонален проблем, задържан фоликул...

# 2
  • Мнения: 14
Ами правих тест,ден преди да настъпи самия ми цикъл беше отрицателен,а и като цяло нямам никакви симптоми на бременност.

# 3
  • Мнения: 291
Причини за закъснението може да има много - стрес, настинка и т.н. Розовото зацапване може да е от имплантиране на оплодена яйцеклетка, но може и да е от най-обикновена овулация. При бременност симптоми може и никакви да няма в началото (както беше при мен първия месец). Направете още 1 тест за всеки случай. А за Ваше спокойствие най-добре отидете на преглед

Общи условия

Активация на акаунт