Холандска темичка - за настоящи и бъдещи мами

  • 12 989
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 110
Добре дошла при нас Силви. Как се казва щерката?

И на мен в4ера форума ми отказва по4ти цял ден нищо 4е сега съм си в БГ.

Диана директно за Варна ли ще летите или през София? С Елиза ли ще си?

# 271
  • Мнения: 7 914
Silvi,
ДОБРЕ ДОШЛА  bouquet

иххуууу колко е хубаво да ни се увеличава холандската дружинка! Hug

Kalinka и Оранжево небето и аз мисля, че си е от сайта понеже въпреки страхотната ми връзка на моменти бг мама не ще да зарежда Crossing Arms


chdiana, вече като чуя за поредната "точна диагноза" ...дори не се учудвам само ми става тъжно.... Rolling Eyes... нали спомена , че ще си ходите... минете и през бг лекар...аз това бих направила Hug

Момичета отивам пак да гушкам възглавницата, че  от това гадене и  тази д**** ( Toilet ) нямам сили за нищо... Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 1 559
Силв и ДОБРЕ ДОШЛА....  bouquet Hug

Звездичка почиваи сега,че послеее ooooh!.....на мен доста нанагорнище ми идва с това малко проклетии4е #2gunfire...помощ от никаде ,а нашия тати е от много работните... bowuu

Диде консултираи се и с някои в БГ,да видиш и там кво ще ти кажат....  Thinking

Картинка се изгуби от хоризонта,....дали са си още в БГ...??? newsm78 newsm78

Гледам че маи сме 3 Варненките тук. Hug...така ми липсва нашето море,като си бяхме в Варна само веднаж ходихме на плаж заради малкия звяр #Cussing out #Cussing out

# 273
  • Мнения: 90
Здравейте! Скоро аз и 9м ми син ще се установим в Хаарлем. Има ли български мами, живеещи в околноста?

# 274
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Добре дошли, на всички нови момичета.....Никой не се появи край мен.... Tired

Имах страшно изморителна седмица и като се прибрах, като му ударих един сън.....Можех и досега да продължа. как пък измислиха 100 задачи да свършим за 7 седмици не ми е ясно, ама няма как......
Най се кефя на прекрасното време  Laughing  Laughing  Laughing

Кой гледа Dancing on ice? Или другото предаване с кънките.....?

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 20:35 от Kalinka

# 275
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Извинявам се, че е на латиница, но го копирах от е-майла.

Zdraveite!

Zadava se festivala Tonen 2000 Â Â suchastieto na 3 bg chora!

Ortodox i folkor chor Slaviansko edinstvo, detski chor ot Sevlievo i sofijski folkloren chor Elitza.

Molia predajte informaciata i na vashite blizki i priyateli.


Internationaal festival voor kamerkoren Tonen 2000 Â - met 3 Bulgaarse kamerkoren.


Kakvo?/ Wat?

Internationaal festival voor kamerkoren Tonen 2000 Â

en

Choir Slaviansko Edinstvo, Bulgaria, Donka Koprinkova

The Children of Sevlievo, Bulgaria, Vania Angelska

Folklore Choir Elitza, Bulgaria, Zdravko Lazarov   



Koga?/ Wanneer?

22.09 - 24.09.2006

Kyde?/ Waar?

R.K. Machutuskerk â?“ Monster

En

R.K. OLV van Goeden Raad, Honselersdijk

http://www.tonen2000.nl/index_nl.htm

Нашите пеят на: 22.09 от 14.30 / Славянско единство/ в Монстер
R.K. OLV van Goeden Raad, Honselersdijk: 10.30 / пак те/

На 24.09: De Leuningjes, Julianastraat 49, Poeldijk

The Children of Sevlievo, Bulgaria, Vania Angelska   11.30 uur

Славянско единство от 12.00
Folklore Choir Elitza, Bulgaria, Zdravko Lazarov   14.00 uur

Има и допълнителни участия, но са на сайта.




# 276
  • Мнения: 1 854
Добре дошли, на всички нови момичета.....Никой не се появи край мен.... Tired

Кой гледа Dancing on ice? Или другото предаване с кънките.....?

Аз гледам, но не редовно.Интересни са ми. Много ми е симпатична водещата, особено когато говори (фламандски) Grinning. Аз не го хванах от началото, но всьщност как става подбора на двойките? Единият е професионален сьстезател, а другият аматьор, нали така? Обаче има някой двойки, които нищо особено не показват откьм пируети и засукани движения и пак ги оценяват високо.
Така ми се карат кьнки, миналата Коледа имаше в Амстердам на Дам площад, но не се качих.Тази година сьм решила да покарам, живот и здраве. Не сьм карала от години, дано да не се размажа на леда, хехе. Ти караш ли зимни кьнки?

Добре дошли на всички нови момичета  bouquet.

# 277
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И аз съм много запалена по кънките, но така и не съм си донесла моите от България, което пък води до малко мързелче да се домъкна до пързалката. Все казвам на хората край мен: тази зима ще карам и те все ми отговарят:Ако замръзнат каналите.  Joy В нашата област признават карането на кънки само по каналите. Първата зима, когато дойдох тук бяха леко замръзнали и имаше каращи, но аз не се осмелих.....Сега си мечтая да замръзнат и да стана свидетелка на :


За предаванията, аз гледам повече това по SBS 6, защото там ми харесват повече водещите, а и двама от състезаващите са много добри. Не знам на какъв принцип са там подбрани, но в РТЛ4 са аматьори, а професионалистите са от Holiday on Ice. Това е готино представление и го препоръчвам на любителите на кънки.

# 278
  • Мнения: 90
Добре заварили! Калинка, а ти в кой град живееш? Заминаваме след седмица. Какви лекарства ще ми препорьчате да се взема от БГ за бебока?

# 279
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Асотирова, аз съм във Friesland, Харлинген.



# 280
  • Мнения: 90
Във Фризланд е прекрасно! Имам чудесни спомени от ватлоупето в Амеланд (май така се казваше острова) през 2000 г. В Харлинген не си спомням да съм била, но сигурно е хубаво. Жалко, че не е близо до нас. Имам много приятелки в Холандия- в Амстердам, Хага, Ротердам и Айндховен, но в Хаарлем- никой Sad

# 281
  • Мнения: 7 914
Момичета време е за Нова Тема

# 282
Здравейте на всички,

Благодаря ви много за топлото посрещане.Вече не се чувствам толкова сама
в тази страна.
Kariluis,дъщеричката се казва Стефани.
Ама не мога да и сложа снимки,нещо не му
разбирам.Триабва да имам собствена web страница ли?

# 283
  • Мнения: 7 914
Здравейте на всички,

Благодаря ви много за топлото посрещане.Вече не се чувствам толкова сама
в тази страна.
Kariluis,дъщеричката се казва Стефани.
Ама не мога да и сложа снимки,нещо не му
разбирам.Триабва да имам собствена web страница ли?
  Силви ще пишем вече в новата тема понеже тази стана 15 страници и скоро ще а заключат Hug

Общи условия

Активация на акаунт