Бременна съм!:))))Защо всички казват да изчакам с прегледа??

  • 2 929
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз пък не мога да разбера какво сте се ошашкали за тези вагинални прегледи с ръка или ултразвук  ooooh!
И през двете ми бременности ми бяха правени такива прегледи. Доверявам се изцяло на лекарката си- тя знае къде и как да пипа. Да не би мъжете ви да гледат къде бутат?!  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 84
Аз пък не мога да разбера какво сте се ошашкали за тези вагинални прегледи с ръка или ултразвук  ooooh!
И през двете ми бременности ми бяха правени такива прегледи. Доверявам се изцяло на лекарката си- тя знае къде и как да пипа. Да не би мъжете ви да гледат къде бутат?!  Mr. Green
Ами права си, мъжете не гледат ...обаче докторите забраняват и секса ... е може би не на всички, но мен да ....

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Ами права си, мъжете не гледат ...обаче докторите забраняват и секса ... е може би не на всички, но мен да ....

На мен ми пък не са ми забранявали нищо!  Peace

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И аз отидох в 6 г.с. - питаха ме  ами аз какво ще видя толкова рано? Е, в крайна сметка видя плоден сак, а точката вътре на вагинален. Може би затова са ти казали да изчакаш. Но според мен си отиди, поне за собствено спокойствие. И не давай да те бъркат - само това е опасното.
Танче да не си ходила при Ризова? Само от нейната уста съм чувала такава глупост.

# 64
  • Мнения: 3 405
Аз си направих тест за бременност в деня на цикъла, положителен Heart Eyes Обадих се на докторката и тя ми каза да изчакам десет дни. Не изчаках десет, а 5-6 и отидох на преглед. Докторът ме прегледа с вагинален ехограф и видя плодно сакче с колемината на главичка на карфица, пресметна 4 ГС. Забременяла съм почти веднага след цикъла Blush
Посъветва ме да изчакам 4 седмици и отново да отида на ехограф, защото към момента нищо не било сигурно. Отидох в 1О ГС и на втория преглед вече се виждаше сърдечен пулс Hug
Така си знаех от самото начало, че съм бременна.
Сексът не ми е забраняван никога Mr. Green

Радвай се на бременността си и слушай най-вече себе си и лекаря, на когото си избрала да се довериш.

# 65
Съвсем естествено е да отидеш на лекар, и не отлагай повече.

# 66
  • Мнения: 15 619
Хич и не съм чакала. Още като разбрах отидох на преглед. Не виждам основателна причина за изчакване.

# 67
  • Мнения: 6 164
Не знам защо приятелките ти дават такива тъпи съвети. Whistling Аз отидох веднага след като видях 2-те чертички. Така е редно.

# 68
  • Мнения: 7 186
Естествено, че трябва да отидеш. Вагиналния преглед не е опасен, просто лекарят трябва да знае как да пипне.

# 69
  • Мнения: 3 042
Аз пък не мога да разбера какво сте се ошашкали за тези вагинални прегледи с ръка или ултразвук  ooooh!
И през двете ми бременности ми бяха правени такива прегледи. Доверявам се изцяло на лекарката си- тя знае къде и как да пипа. Mr. Green
Peace

Иди спокойно на лекар.
Със щерката за пръв път отидох на преглед в 7 г.с.. А с малкият при 1 ден закъснение, но отидох толкова рано, заради възникнал проблем.

Успех и лека бременност!

# 70
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
От обяснениети става ясно, че си всъщност в около третата седмица от оплождането или седмица след евентуалния цикъл. Едва ли ще ти навреди видеозонът, но със сигурност толкова ранна бременност не би могла да се установи със 100% сигурност без вагинален ехограф. Ако искаш да го избегнеш по-добре изчакай още малко.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт