Всички къдрави дечица, бързо да си подадат ръчица!

  • 4 948
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 937
Страхотни деца! Обожавам къдриците!
Що ли тогава си изправям моите?!?

А колко от вас вече са подстригвали рошавите главици и пружинките са се връщали по местата си?
Аз лично по това съдя, че Рада ще си е къдрава - вече поне 4 пъти е била на фризьор.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 025
Страхотни деца! Обожавам къдриците!
Що ли тогава си изправям моите?!?

А колко от вас вече са подстригвали рошавите главици и пружинките са се връщали по местата си?
Аз лично по това съдя, че Рада ще си е къдрава - вече поне 4 пъти е била на фризьор.

Ами вече 3 пъти сме ги подстригвали къдриците, аз сама действам,  няма как да се разбере и да е криво Winkзащото всичко пак се накъдря и й се залепва на главата.Най-къдрави сме преди да вали дъжд и вкъщи се шегуваме че няма нужда да гледаме прогнозата имаме по-точен барометър Joy

# 32
  • Мнения: 1 028
Мойто и то у рунтавата група,ама още не е пораснала достатъчно косата й,ето я

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Цялото семейство сме къдрави, като че ли малкия най много  newsm78







Алекс е подстригван само веднъж и косата му стана още по къдрава след това. Аз също не си харесвам къдриците и си изправям косата. На мъж ми му пооредя, ама пак си е къдрава  Simple Smile. На големия ми син не личат къдриците, защото много късо се подстригва. На пук на всички дето ме питат няма ли да му режа на Алекс косата, че му пречела и му било топло, е няма, така ще си ходи рошав!

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 15:38 от КиФла

# 34
  • Мнения: 1 937
На пук на всички дето ме питат няма ли да му режа на Алекс косата, че му пречела и му било топло, е няма, така ще си ходи рошав!

Grinning

Добре дошъл на кавалера!

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Танти се роди с права коса. за първи път я подстригах, когато беше на 5-6мес. След това вече с всяко следващо подстригване, започна да се начупва. Само като изсуша с сушуара/ така ли се пише newsm78/, е горе-долу права и подредена.

# 36
  • Мнения: 3 164
не се справям със снимката., уф....






Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 16:35 от Бимба

# 37
  • Мнения: 5 250
Ето го и моят къдрушко  Wink
Въпреки че, откакто го подстригваме късичко, косата му леко се изправи. Дори и да не остане къдрав, то ще бъде с чуплива коса  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 937
не се справям със снимката., уф....

Давай да помагаме...

Гита Ог, къде е лелята?  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 164
не се справям със снимката., уф....

Давай да помагаме...




как да публикувам направо снимката в отговора newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 6 315
Ето още един къдрушко.

И пак той.

Подстригвала съм го 2 пъти по мъничко. В момента косичката изправена е около 10-15 см дълга, но се навива на ситни къдрички и не му пречи.

Това пък съм аз на година и половина. Същата муцуна и коса. За жалост косата ми сега е просто чуплива, а обожавам къдрици и рошава коса.

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
......



Гита Ог, къде е лелята?  Grinning

Ми, пак съм си леля ви Ог, ама вече се представям с първото си име. не ме кефи да има 2бр. "Леля Ог"
Малиии, оспамихме темата....
А ето как изглеждаше Танти на около година и 9-10мес.

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 17:04 от Гита Ог

# 42
  • Мнения: 3 164


Vili.P за теб  bouquet




Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 00:39 от Vivi

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 397
Страхотни са дечицата ви!!! Ами и моето ангелче е от този отбор.  Hug
ето тук
и тук

# 44
  • София
  • Мнения: 4 867
с всички къдрици гласуваме ЗА рошава среща! ама заминаваме на море в понеделник...

виктория в момента е сплетена на 19 плитки и не знам колко врме ще реши да остане така. за мен е ок, че като я гледам в тия горещини с разпиляната по гърба грива и ми прилошава.

откъде са им къдриците ли? татко им е със ситно къдрава коса, но от години ходи с много къса коса. като я остави да порасне прилича на негър - като облак му става косата  Laughing

аз имам само бебешки къдрици - покрай ушите и отзад на тила - но пък те нямат изправяне. иначе отгоре косата вече ми е съвсем права...

Общи условия

Активация на акаунт