Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 320
Мандаринка, Честит рожден ден!!!   bouquet
Мирка, много се зарадвах за Мишето!  Hug

Девойки, къде се загуби Джулката, Злато, Зорото? Да не си пекат  гъзенцата някаде?  newsm78

Ние днес с мъжо ще ходиме на ресторант. Краско остава с бабка си, дано заспи веднага след като го изкъпем и  не и създава проблеми, за да може и аз да съм спокойна.

Много са хубави снимките от днешния ви поход!  Simple Smile Жалко, че времето ви е спретнали такъв номер. Ние в голямата буря бяхме в МОЛ-а и неразбвахме нищо, после майка ни разказа. Аз се обзаведох с нов панталин и блуза (мъжото ме мрази вече), побърквам се като попадна в такива магазини  Crazy

Лека вечер!!!

# 46
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох забравих да пусна и моите снимки от днес. Приятно гледане.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10486&AlbumId=62397

# 47
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАНДАРИНКЕ,
желая ти любов,пари,късмет и дълго кърмене.
Целувки от мен и Марти.
  love001 newsm51  love001

# 48
  • София
  • Мнения: 4 578
 newsm51AДИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ. ДА СИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА. newsm38  bigdance2

# 49
Мандаринке, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет и много любов. Бъди все така ведра и усмихната и нека чувството ти за хумор никога не те напуска!

Мирка, честито! Да е живо и здраво малкото Мише и все така да си пробива път в живота.

Ние се позагубихме, но моят мъж е в дълга отпуска и сега релаксираме заедно, доколкото Дими ни позволява, разбира се. Нея продължават да я мъчат 7-то и 8-то зъбче. Успешно се отучихче от приспиването на ръце, на което аз всъщност я научих преди 3-4 седмици  Embarassed. Но важното е, че се усетих навреме и взех мерки. Беше голям зор първите две вечери, но сега вече е напълно търпимо. Реве малко преди да заспи и се изправя да ме търси, но като я сложа 3-4 пъти да си легне, накрая заспива.
Напоследък е станала доста общителна. Започва да се усмихва и на непознати, а доскоро ги гледаше с голямо недоверие. Много се кефи на другите дечица в парка. Все по-стабилно си стои на крачетата, но по-рано от 11-12 месец май няма да проходи. Подариха ни проходилка, но на нея не й харесва, даже май малко я е страх, като я сложа вътре.

Момичета, имам два въпроса:
1. Какво матраче ще ми препоръчате да купя за леглото на Дими - трябва да го сменим, че вече е на повече от 5 години и започва да се издънва?
2. Има ли вече захранили с телешко и агнешко и имаше ли някаква реакция?

Спокойна нощ на вас и на малките сладурчета  Hug

# 50
Докато публикувам и то станало 6.08. Така че е време за още една честитка.

Дринка, честит рожден ден. Бъди здрава, много влюбена и обичана от твоите двама мъже и винаги обградена с верни приятели.

# 51
  • Мнения: 1 930
Честит юбилей, Ади!!!
Много здраве, щастие и любов на теб и двамата ти любими мъже!

# 52
  • Мнения: 1 209
Дринка, честит рожден ден!!!
Ако има нещо по-ценно от здравето, по-търсено от щастието и по-красиво от любовта - желая ти го от все сърце!
Много настроение през днешния ден и Пепиновата усмивка да не слиза от детското личице...

# 53
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
 


Drina, Честит Рожден Ден! Бъди жива,здрава,много щастлива майка и съпруга и всяко твое желание да бъде мое пожелание! Весело изкарване на празника!

# 54
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Их изпреварихте ме...

Мерси на ранобудните мамита за пожеланията!

Ето че и аз остарях с една година и чуктах 30-така.
Почерпете се, кой с какво му душа иска...



Специално за Облачка моите любими трюфели...

# 55
  • Мнения: 391
 smile3525 АДИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ! БЪДИ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

Много се радвам, че се видяхме вчера, аз както винаги не съм направила много снимки, само дето размъквах този голям апарат Embarassed
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=62504

# 56
  • Мнения: 2 282
Еееех, Дринка, да им се радваш стотина години на трюфелите, без да ти се лепят на дупето! И на дълъг, пълноценен, щастлив и изпълнен с много любов живот!

А в краткосрочен аспект -  Пепи най-сетне да те остави да се понаспиш  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 703
Здравейте,момичета!Ние сме си вече в София,но все нямам време за писане,ала  най-после ми остана такова да изчета написаното и да драсна някой ред!Първо:

Честит юбилей,Дрина!


Честито и на всички рожденнички,които съм пропуснала през тези дни!На всички ви желая да сте много обичани,усмихнати и щастливи!

Добре дошли на всички нови майки и бебчета!

Джулс,честита ви нова кола!

Радвам се,че Йоничка на Мег и Райчо на Райчева са по-добре вече,да са здрави и весели дечицата,пазете ги!И ги целунете от мен и Тони!

Верич,много мъчно ми стана като прочетох какво се е случило,обаче съм сигурна,че ще се справиш с това,а пък сега вече си сигурна ,че всичко е възможно,нали?Следва продължение,надявам се!И ти го желая от сърце!

Честито на проходилото Мише! Брей,че юнак се извъди!Браво на него!


За нас,накратко!На морето беше супер!Страшно сме доволни!По цял ден мързелувахме и се пекохме на плажа,като от 1 до 4 се прибирахме на хладно при климатика ,и зяпахме филми!Вечер се разхождахме по крайбрежната алея,хапвахме по нещо и пак си почивахме!Е,не пропуснахме да идем на кръчма и в "Мания",но само по веднъж,ала ще ми държи влага дълго време!Аз съм страшно разочарована от презастроения Слънчев бряг и особено от безкрайните сергии,тип бит-пазар,загрозяващи визията на курорта!Зеленина-нйенте или съвсем малко,като архитектура ме впечатлиха само два-три хотела,другото е еднообразие,въпреки че е ново и шарено!Басейните са под път и над път,а пък тия немски вечерни веселби с жива музика,все едно сме през 80-те ми дойдоха в повече!Виж,Несебър си е друго нещо!Там те лъха история и старинност ,и дори стотиците "дюкянчета" по улиците не те дразнят!
Запознанството на Тони и морето беше цял тридневен ритуал!В началото беше супер стъписан що е това?После го беше страх и пищеше като му топнех и краката само,а накрая си киснехме само във водата!И се убедих,че бебетата са със страшен инстинкт за плуване,могат да го почнат да го правят веднага!Пляска с крачета и ръчички и не спира!И солената вода все едно е най-вкусното нещо!Все  я ближе и опитва!А за пясъка да не говориме!Първите дни беше голяма борба да го спра да го яде!След като подробно го разгледа,чуди се защо му бяга от стиснатото юмруче и накрая се научи да го хваща,все към устата си тръгва!Боже,и по мръсните пясъчници ли ще е така?

Изобщо,беше много гот,ама свърши!Сега само ще се топлим със слънчевите спомени и ще се задоволим с реката на Вила Вилекула, и бистришките поляни, и рекичката там!Сега сме добре,въпреки че ни тръшна вируса,дето върлува и цялото семейство се лекуваме дружно!Тони даже ми вдигна температура за първи път,та ме поизплаши онази вечер,но от вчера вече няма такава!И един зъб го мъчи,6-ия поред,та е пълна програмата!Какво да ви разправям,добре че днес тати си е вкъщи,та да ме замести малко,да се почувствам малко по-свободна и да ми остане време за мен самата и за компютъра!

Пчеличке,за това,което питаш-нашето матраче е на "Тед" и съм много доволна.А телешко месо Тони яде от един месец,няма проблеми,разбира се, и го харесва!Агнешко не съм давала,но и си мисля,че то е по-тежко,та ще го оставя за по-натам,сега мисля да започнем с бялата риба-филе тия дни!

Аз пък имам питане към всички,които направиха кръщенето вече,че нашето ще е следващата седмица!Давайте съвети за разни ритуали и обичаи,че не съм запозната!Кръстниците купували дрехи и кръстче ли,как е?И други разни такива!Кой каквото знае да казва!


И малко снимки!

ТЕЗИ   са от една среща на езерото при нас в Дружба,които не съм показвала до сега май!

А ТЕЗИ   са от морето!

Май не беше много кратко,а?

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 17:38 от __ZLATO__

# 58
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте момичета.
Злато, добре дошла ! За дълго се изгуби Thinking. Браво на вас, че сте изкарали добре. Само мен май ме е страх да ги заведа на море newsm78 Crazy . За кръщенето- кумовете купиха злато, дрехи, бельо, хавлия. Ние си поръчахме пита, взехме бонбони, кърпа за ръце, сапун - бебешки и цветя. За обичаи- незнам. Само си ни дадоха китката от кръщенето - да си я хвърлим в река, а и хавлийката се перяла на ръка, а водата от прането се изсипвала в цветята. После естествено си я пускаш в пералня.
Пчеличке нашият матрак е най-обилновен дунапренен- от 20 лв. Много исках децата да спят на твърдо и без възглавница и засега ми се отдава. Телешко ядем, но не го харесваме. Предпочита свинско , като майка си. Не ядем агнешко, риба и дреболии. Сигурно, защото аз не ям тези неща Mr. Green

# 59
  • Мнения: 703
Мерси,Танче!
Попаднах на нещо готино ,тук,из форума,ако не сте го прочели ,ето:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118703.0

На мен ми хареса много!

Общи условия

Активация на акаунт