възможно ли е в 11 седм. да няма сърдечна дейност

  • 1 686
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Мила дано е лекарска грешка!
Непременно отиди на друг лекар.
 Hug

# 16
  • Мнения: 592
Здравей

Иди при друг лекар да ти направи вагинален ултраzвук, ако се потварди диагноzата, Ще трябва да те кйуретират, хяма как zа да не кравнеШ при отлепването на ембриото, а то рано или касно Ще стане.
Не се притеснявай, това се слу4ва много 4есто, но малко се говори zа това. Ето и аz имах преди година аборт по мед. покаzания ,  асега сам пак бременна. Успех

# 17
  • Мнения: 2 332
Пожелавам ти утре другия лекар да установи, че има сърдечен ритъм  Praynig.

# 18
  • Мнения: 566
сърдечната дейност се появява в 7 г.с. дано да е лекарска грешка, но потърси и друго мнение

# 19
  • Мнения: 509
Потърси още едно-две мнения. Но, ако се окаже наистина така, приеми го философски - не му е било писано, не е било годно.Успех!!!

# 20
  • Мнения: 4 621
Отиди и при друг лекар за второ мнение. Стискам палци да е станала грешка и да се види сърчицето Praynig

# 21
  • Мнения: 38
за съжаление момичета наистина ще трялва да ме кюртират . Другия лекар, който ме консултира каза, че не само няма сърдечна дейност, но няма и зародиш само някаква начална форма. Ставало дума за кухо яйце. Незнам, обаче защо моя лекар така оплеска работата и ме остави до 11 седм. и каква сърд. д-ност видя като вътре няма нищо. Винаги досега са ме гледали с вагинален УЗ. Аз вече имам и болки явно контранции. Тази вечер ще ме кюртират. Незнам дали ще се навия пак имам си едно дете да ми е живо и здраво.

# 22
  • Мнения: 38
Благодаря ви момичета за подкрепата стискайте палци тази вечер всичко да е наред

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Стискам палци всичко да е наред.Приеми нещата като съдба и не се отчайвай! Разбира се, че ще имаш още едно детенце като му дойде времето! Аз също имам два аборта, но не се отказах и сега се радвам на две прекрасни деца!

# 24
  • Мнения: 3 760
Стискам ти палци, миличка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт