Биберон залъгалка - кога?

  • 2 327
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Дадох и я като се прибрахме вкъщи,бяхме с нея до година и три месеца.

# 46
  • Мнения: 156
От  родилния  дом.

# 47
  • Мнения: 1 237
От родилния дом,до 1г.7м.Добре,че беше тя,че иначе направо бях загубена.

# 48
  • Мнения: 27 524
Напълно подкрепям биберона-залъгалка като алтернатива и милион пъти за предпочитане пред ужасния навик смученето на палец. Опитах се да свикна сина си веднага с биберон, още в болницата, но той категорично го отказа. Прие го чак към естия месец. Сега само заспива с него. Докога ще го ползва не съм мислила, може би до година и половина някъде, не знам точно, ще преценявам в последствие.

# 49
  • Мнения: 952
Откога - не се сещам, докога - ами до днес. Но от начало до край - само вечер и то не винаги, за приспиване Wink
ох и ние сме още с биберон вечер newsm78 даже като си ляга ходи из стаята и си го търси. Иначе още в родилното сме с биберон и то само с един и същ на Нуби, неще и да помирише или види друг, само тази иска. Laughing

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами ние сме едва на седмица, но бибата захапахме  вкъщи след като ни изписаха от болницата. Приема я само вечер и като й писне сама я изплюва, не знам до кога ще я приема  baby_neutral

# 51
  • Мнения: 60
До към 6-я месец и двете "зверчета"не искаха никакви залъгалка.
Аз все си виках "Как така бебе без биберон?"
Научих ги,като ги топях в разни сладки нещица.Бях доволна защото започнаха да си заспиват сами,със залъгалките.
Отказаха се от само себе си когато станаха на 2 и половина годинки.

# 52
  • Мнения: 25
Още на втория ден след като ни изписаха видях как моята шушка си беше замукала палчето. От този момент започнах да и давам биберон, който тя прие с охота. Сега заспива с него и след това си го изплюва сама. Предпочитам така отколкото да се научи да си смуче пръстчетата.

# 53
  • Мнения: 318
На моя беборан му дадох, още като илязохме от родилното, но го цока само месец. Сам се отказа, плюе го. А баткото си имаше любим и като го изгуби на една разходка, друг непожела.

Общи условия

Активация на акаунт