Ако можехте, бихте ли? (петъчно)

  • 4 588
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 103
Перфекни са ми, не бих ги пипнала.

# 61
  • Мнения: 967
Аз пък не бих си дала гърдите, не че са перфектни, но са си мои Laughing Пък и на половинката са му любими Wink
Толкова години преживях успешно в това тяло, ще преживея и за напред - като цяло ме устройва - има по някой и друг дефект, но на харизан кон зъбите не се гледат (а мен това тяло ми го е харизал майка ми, така че не се оплаквам Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 520
Абе гласувах с втора опция. Но това в предвид, че едва ли чак веднага бих ги менкала за други. Искам ги малко  по-малки, по-обли и малко по-където си бяха - 3 см нагоре. Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 1 783
Не съм си виждала права пръстите на краката от 7-ми клас, но... количеството не гарантира качество Cry. Като тичам трябва да си ги държа, иначе ще ги ритна  Embarassed, щощо са тежки  иможе да паднат по пътя. Поне не са увиснали... Whistling
Мечтая за малък красив дантелен сутиен...
Момичета, които искате големи.... внимавайте какво си пожелавате.

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нагъл народ, брей! Ти викаш едни цици, те - по 4-5, че и на велкро, да си ги менкат според случая...

# 65
  • Мнения: 1 526
къде ги п(р)одават средните размери до съм ориентирана като видя опашката  Mr. Green

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ги сменям за нищо на света.  Crossing Arms
По въпроса за тичането, има специални горнища, много здраво държат и не пускат.  Wink
Е, съвсем без подрусване не може...  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 677
Е, съвсем без подрусване не може...  Mr. Green

и слава богу!

# 68
  • Мнения: 282
Нагъл народ, брей! Ти викаш едни цици, те - по 4-5, че и на велкро, да си ги менкат според случая...
Добре, че сме нагли само в мечтите...Ама то иначе защо да мечтаем скромно! Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 344
Веднага!И едни крака имам за смяна,ако някой се интересува... Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Бих, ама само едната!А сега де Mr. GreenНякой иска ли да се комбинираме Blush Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 344
Бих, ама само едната!А сега де Mr. GreenНякой иска ли да се комбинираме Blush Mr. Green
Е добре,ще се навия ако е дясна.

# 72
  • Мнения: 1 462
За мене - горна.

# 73
  • Мнения: 600
бих, веднага. един размер по-долеми от 80Б. на мъжо му харесват, ама к'во ми пука - нали аз ги нося, важното е мен да ме кефят.

# 74
  • Мнения: 1 413
Веднага, даже няма и да съм много претенциозна, за разлика от някои по-горни изказвания Joy

Общи условия

Активация на акаунт