Плоден сак, кога се вижда ембрион

  • 15 157
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Момичета, ще направя нова тема, надявам се да я одобрят. Много ми е притеснено. Вижда се плоден сак, но още в него не се вижда ембрион и естествено се започнаха съмненията за кухо яйце. При вас кога се видя ембрион? Вчера, 04.03 сакът беше с размери 1.04см, и отговаря на 5седмица и 4 дни. На 23.02 беше с размери 0.57см на 0.35см и отговаряше на 4 седмица и 4дни. Малко забавяне от 3-4 дни ми се струва, че има. Докторът каза, че след 7пълни дни трябва да се види и ако не, ще в кухо яйце Sad((( Последният цикъл ми беше на 17.01. ЧХГ 17.02-186, 19.02-290, 21.02- 414. Последното не се в удвоило хич добрв. Възможно е също цикълът ми да е малко разбъзикан, защото имах неуспешно ин витро ноември. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 10 642
По това време, няма какво до се види освен гестационене сак. Най-рано след седмица ще се види.
Какви са тези доктори дето си плашат така пациентите?!?!

# 2
  • Мнения: 900
Аз в 5-та седмица разбрах, че съм бременна Grinning
Много сте бързи, но при бременността се иска търпение.Изчакай 2 седмици и ще се види хубаво, че и сърчице бие в 7ма.
Сега само спокойно.

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ами, момичета, защо ходите толкова рано на лекар? Естествено, че е възможно да не се види нищо. Постоянно излизат такива теми и постоянно се апелира да се изчака с първия преглед. Знам, че се вълнувате, но ако искате да си спестите подобни тревоги и съмнения, ходете най- най рано 10 дни след закъснението.
Всичко зависи от овулацията, зависи от техниката, зависи от уменията на лекаря. Така че спокойно.

# 4
  • Мнения: 471
Вчера бяха 20дни от закъснението. Отидох рано, защото поради ЧХГ, което нарастваше, но не се удвояваше, единият доктор, с който говорех ме наплаши за извънматочна. Ако се развиваше както си е по учебник, днес трябваше да съм в 7ма седмица, а не в 5та. Квото, такова...Sad

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Нищо не е загубено, все още. Другата седмица ще разбереш. Успех!

# 6
  • Мнения: 2 645
+/- 3,4 дни е нормално. Според мен ЧХГ не е зле. С добър видеозон в 6+3 се засича сърдечна дейност. Не ти остава нищо друго освен да чакаш. Тези дни минават като векове, знам от личен опит. Желая ти успех

# 7
  • Мнения: 471
Много ви благодаря, момичета за подкрепата. Тази група стана мой втори дом.

# 8
  • Мнения: 2 645
Сподели все пак какво се случва след следващия преглед Simple Smile

# 9
  • Мнения: 471
Непременно. Ако издържа, ще отида в сряда. Ако не успея, в понеделник.

# 10
  • Мнения: 2 645
Дръж се, няма смисъл да ходиш по-рано.

# 11
  • Мнения: 471
Видя се жълтъчно мехурче ; Докторката ме извика днес и не настоявах да отида в сряда. Той път ще гледам да изчакам 10 дни за да е по-сигурно, но съм много обнадеждена и окрилена. Явно се развива. Дано да е добре. Ехографът беше май стар и не можа да засече в коя седмица съм. Би трябвало да съм в 6та

# 12
# 13
  • Мнения: 471
Simple Smile днес бях на АГ. Видя се жълтъчно мехурче, било съразмерно за плодния сак. Но на ехографа нямаше опция в коя седмица съм. Каза да отида пак в петък, но решихме накрая да е след 10дни. Благодаря ви за подкрепата. Дано се развие това малко божествено създание.Трябва да съм в 6та седмица

# 14
  • София
  • Мнения: 10 642
То има, ама не се вижда на ехограф

Общи условия

Активация на акаунт