ясла и детска градина - технически въпроси

  • 8 418
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 928
Изчетох доста за имуностимулатори и да ви кажа, малко ме е страх да давам препарати, в които реално не знам какво има. Уж са изцяло натурални, природни, направо перфектни - ако ги пием, няма да се разболеем. Еее, хубаво, а защо не им вярвам и се отнасям скептично към подобен вид реклама, особено като се разпространяват чрез собствени дистрибутори и всеки може да стане такъв  newsm78
Ето от къде се осведомих за AquaSource: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121299.0
Този препарат ADLiquid, ми изглежда по-надежден - пак не знам защо, но при всички случаи ще се консултирам с лекар.

# 91
  • Мнения: 491
Възхитена съм от Чаено момиче! Вярвам, че 95% от хората, които се грижат за децата ни, са толкова всеотдайни и добри. Сигурна съм, че подхождат с любов към детето ми, защото го виждам с каква радост ходи на ясла и как споменава лелите , когато изброява всички, които обича или са важно за него в игрите си. Благодаря на тези хора! Понякога им се чудя как издържат на капризите и претенциите в добрия смисъл на толкова много и различни родители   newsm78

# 92
  • Мнения: 1 035
и на нас ни искат Служебна бележка,та се чудех кво е тва пък,новото...а то май е бележка за доходите....понеже ми подметнаха,че ако съм безработна(или мъжа ми) няма да ми вземат детето,понеже имало кой да го гледа  #Cussing out
а наистина за какъв срок назад искат доходаnewsm78

никой ли не знае?  newsm78

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 927
На нас не ни искат бележка за доходите, а само служебна бележка, удостоверяваща, че майката работи.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 561
Имам въпрос по повод горните писания за имуностимулантите. Вашите деца са често боледуващи ли или ги давате предварително като застраховка ? Защото моите не боледуват често ( чукам на дърво Praynig) и когато говорих с педито за имуностимуланти преди да ги пусна на ясла през април ,тя ми отговори, че за деца по 3 години на се препоръчват, освен ако не са изключително тежко и често боледуващи , в противен случай им се "обърквала имунната система" (цитирам)

# 95
  • Мнения: 1 035
ами моето дете е на 1,6г и до това лято не ми беше боледувала изобщо.
но сега ми направи гнойна ангина от никненето на кътниците,после хвана летния вирус и беше с разтройство 2седм.,та не ми се ще да я гледам отпаднала като парцал .... питах нашата педиатърка и тя каза,същото като твоята,но каза,ако все пак реша да давам имуностимулант-да е Герисан.  Peace

# 96
  • Мнения: 8 505
Биби,не давам аз.Моята боледува малко и давам само Есберитокс,когато я усетя,че започва-за по 5-10 дни,не повече.Не ме блазни идеята постоянно да и давам имуностимулатори,при положение,че гаранция за пълно неболедуване няма.

# 97
  • Мнения: 426
Този препарат ADLiquid, ми изглежда по-надежден - пак не знам защо, но при всички случаи ще се консултирам с лекар

Точно от този имуностимулатор се обрина жестоко.  Казаха ми,че може да е индивидуална непоносимост към някоя съставка.Така че вече съм доста внимателна по отношение на това какво му давам въпреки че ни го изписа лекар
 
 Thinking Thinking Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт