Какво харесвате и...

  • 2 371
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
Винаги съм искала да съм по-висока,но и така си се възприемам,имам ли избор Simple Smileиначе други забележки нямам...

# 46
  • Мнения: 1 381
харесвам си очите и устата, кожата ми е хубава - бяла, но ме прекалено като тебешир и в комбинация с кестенава коса ( нея много си я харесвам гъста и чуплива)  и тъмни вежди и няма цвят , който да не ми отива. Малко не си харесвам носа, може да е малко по-малък и формата на зъбите.
Сега не си харесвам много тялото, но работя върху него. Както килограмите, така и формата му. Харесва ми, че бюста ми за сега е по -голям от преди да забременея , но незнам дали ще остане така като стигна заветните кг. Е, мечтата ми е да е истинско С, но това ще го мисля по сериозно след 2-то раждане живот и здраве....Корема и формата на ханша не ми харесват също, но се надявам да ги пооправя с повече фитнес.

Иначе си харесвам краката, имат правилна форма и нямам бричове, но пък ме тормозят спукани капилари, които са грозна гледка и незнам какда ги боря....

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Не харесвам тялото си след бременността,имам много килограми за сваляне Tired,отглеждам си и една гушка Confused.Ако отслабна мисля,че ще се харесвам като цяло,поне преди беше така. Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Като цяло се харесвам, преди бременността най - много си харесвах корема - много беше стегнат, плосък с наличие на плочки... След като родих доста се поотпусна и тая кафява линия... Sick

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
...тая кафява линия... Sick

Споко, тя ще изчезне!

# 50
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
...тая кафява линия... Sick

Споко, тя ще изчезне!

Кога ще изчезне напълно newsm78.Аз ли много се вторачвам,но ми се струва,че още си личи леко,хем съм спряла да кърмя от месец и половина.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Кога ще изчезне напълно newsm78.Аз ли много се вторачвам,но ми се струва,че още си личи леко,хем съм спряла да кърмя от месец и половина.

Не помня при мен кога точно изчезна напълно, но от доста време я нямам. Ако при всички е еднакво, би трябвало скоро и ти да нямаш.

# 52
  • Мнения: 877
Не одобрявам:
- 5 килограма над нормалното (но, като си спомня, че бяха към 20 и се обнадеждавам)
- изморения вид
- нещо изнервена станах от както съм майка
Това е, иначе си се харесвам  Flutter
 

# 53
  • София
  • Мнения: 121
Аз викам да прикрепим по една снимка в цял ръст и да пратим линка на ПЪЛНА ПРОМЯНА или пък ЧАСТИЧНА  Laughing може пък да имаме късмет ...
Аз харесвам у себе си очите, раменета, шията, ръцете, талията.....
Не харесвам - първо краката, това ми е комплекс от малка, след това ръста, и носа естествено Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз викам да прикрепим по една снимка в цял ръст и да пратим линка на ПЪЛНА ПРОМЯНА или пък ЧАСТИЧНА  Laughing може пък да имаме късмет ...

Н,дей тъй, ва...Чак толкоз зле не сме... Naughty
Това, че някой не си харесва нещо, не значи, че наистина е грозно. Аз, както писах вече, не си харесвам особено краката, но някои хора не споделят мнението ми, напротив, правили са ми комплименти. То, човек като си навие нещо и се вторачи...

Общи условия

Активация на акаунт