Чай с джинджифил

  • 1 060
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте. Бебето ми е на 13м. И искам да знам дали мога да му слагам малко джинджифил в чая ? И дали няма да му стане нещо ?

# 1
  • Мнения: 19 061
Слагай на себе си. Джинджифилът доста подлютява, не ми изглежда подходящо за едногодишно дете, но за щастие то само няма да иска да го пие, като го опита. Освен това неподсладен и възрастен човек трудно го пие, а за да го подсладиш, трябва или захар, или мед да наблъскаш, а медът е алерген и на такава възраст май не е добре да се дава.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 994
Трудно понасям чай от джинджифил като възрастен човек, люти ми, а не мога да си представя що за идея е да го дадете на бебе. Не му е необходим чай, а още по-малко - джинджифил.

# 3
  • Мнения: 5 820
Сигурно жената иска да повдигне имунитета на детето си.

    Един път опитах да пия чай от джинджифил настърган и сложих доста мед в чая си. Не можах да го изпия. Лютеше ми. Мразя люто.

# 4
  • Мнения: 12 806
И аз не мога да пия чай от джинджифил, което е жалко. А на дечицата разните лигавици са им много нежнички.

# 5
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Моето дете пие чай от джинджифил(15 месеца). До половината на чашата изтисквам лимон или портокал и доливам с чай. Пие го с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт